Dostęp do wszystkich Warsztatów tylko 59 zł Sprawdź

Co nowego w ES6

  • Czas trwania: 110 min
  • Wejście na żywo za darmo
  • Wersja HD w Abonamencie
  • Wyświetleń: 445
  • Ocena:
    Aby dodać ocenę musisz się zalogować.
--
dni
--
godzin
:
--
minut
:
--
sekund
po zakończeniu odliczania pojawi się tu przycisk umozliwiajacy wejście na warsztat. Będziesz musiał byc zalogowany, zatem jesli jeszcze nie masz konta zarejestruj się za darmo.
ES6 to potoczna nazwa, która określa najnowszą wersję specyfikacji EcmaScript, na której z kolei bazuje język JavaScript. Specyfikacja ta oficjalnie zadebiutowała w 2015 roku pod nazwą EcmaScript 2015, wnosząc do języka bardzo wiele nowych funkcji oraz poprawek. I choć wydana została już kolejna wersja EcmaScript 2016 i corocznie wydawane będą następne wersje, to nie wnoszą one jednorazowo tak wiele zmian jak ta z 2015 roku.

W warsztacie tym przyjrzymy się większości z nowych funkcjonalności w ES6, takim jak nowe słowa kluczowe do tworzenia zmiennych, zmiany w funkcjach czy nowy zapis dla klas. Dowiesz się również jak pracować z modułami, jak korzystać z operatorów rest i spread, jak dekomponować obiekty, wykorzystywać iteratory czy tworzyć tzw. promise.

I choć nowoczesne przeglądarki świetnie wspierają nowy standard, to wciąż bezpieczną i dobrą praktyką jest transpilowanie kodu napisanego w ES6 do poprzedniego standardu - ES5. Dowiesz się zatem jak takie zadanie wykonać automatycznie z użyciem Babel. To najlepszy czas na to, by tworzyć nowoczesny kod z użyciem najnowszych funkcji języka JavaScript!

Na warsztat zaprasza Piotr Palarz.

1 Komentarze

Zaloguj się aby dodać komentarz
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%