Kurs ZBrush i Substance Painter

Kurs ZBrush i Substance Painter

Techniki Pracy

Wprowadzenie

ZBrush to niezastąpione narzędzie dla każdego grafika, który chce tworzyć profesjonalne oraz rozbudowane modele 3D. Przygotowany przez Wojciecha “m4gik” Magierskiego kurs poprowadzi Cię przez tajniki wykorzystania w codziennych projektach tego potężnego narzędzia.


 • Techniki modelowania w ZBrush
 • Teksturowanie w Substance Painter
 • Stworzenie własnego shadera
 • Render w iRay, brushe i alphy
 • Zbiór ciekawych porad i sztuczek
 • Projekt ICARUS Wojciecha Magierskiego
 • Praca z polygroupami
 • Tajniki pracy eksperta!

Modelowanie w ZBrush

Kurs ZBrush i Substance Painter

Podczas trwania kursu Zbrush nauczysz się obsługi tego narzędzia oraz zrozumiesz jak funkcjonuje Substance Painter. Przejdziesz wraz z prowadzącym po kolei cały proces przygotowawczy, czyli w skrócie - od samych początków tworzenia modelu aż do renderu. Po nabyciu umiejętności z kursu będziesz w stanie stworzyć własny model 3D, a także rozłożyć UV mapę, tak, by mieć możliwość teksturowania i renderowania własnej koncepcji.

Techniki modelowania 3D

Kurs ZBrush i Substance Painter

W trakcie lekcji zawartych w kursie poznasz narzędzia do pracy przy modelowaniu proceduralnym i rzeźbiarskim. Różne techniki, które przedstawi Wojciech “m4gik” Magierski, sprawią, że będziesz dobrze przygotowany do pracy z modelami o różnym charakterze. Poznasz różne brushe, czyli podstawowe narzędzia ZBrusha służące do rzeźbienia. By osiągnąć jeszcze lepszy efekt, render wrzucimy również do Photoshopa, gdzie dzięki kilku różnym setupom świateł zajmiemy się krótką postprodukcją.

Obsługa ZBrush i Substance Painter

Kurs ZBrush i Substance Painter

W trakcie trwania kursu nauczysz się tworzyć modele organiczne oraz hard surface, poznasz dogłębnie obsługę aplikacji a także dowiesz się jak teksturować za pomocą najlepszego narzędzia na rynku do tworzenia shaderów, jakim jest Substance Painter. Dodatkowo dzięki Substance Painter stworzymy shader, który później będziesz mógł wykorzystać w innych programach do tworzenia grafiki 3D oraz silnikach renderujących, takich jak OctaneRender, Redshift czy V-Ray.

Topologia siatki 3D

Kurs ZBrush i Substance Painter

Dużą zaletą pracy z ZBrush jest to, że narzędzie pozwala w swobodny sposób modelować, nie przejmując się na etapie koncepcyjnym topologią siatki. To zasługa ZRemesher, czyli rozwiązania, jakiego nie znajdziemy w innych programach do pracy z 3D. Dzięki temu można bezproblemowo naprawić topologię, która w innym przypadku od samego początku powinna być czysta i estetyczna.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs ZBrush i Substance Painter

Kurs ZBrush to materiał przeznaczony dla osób które zajmują się grafiką 3D oraz 2.5 D, a także chcą wykorzystać narzędzie, które umożliwią modelowanie 3d. Lekcje zostały skonstruowane w taki sposób, by również osoby, które nie mają doświadczenia w tej branży mogły wykonać pierwszy krok w kierunku wykonywania profesjonalnych modeli 3D.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%