Kurs HTML i CSS PROMO

Kurs HTML i CSS PROMO

W Praktyce

Tytułem wstępu

Kurs, który masz przed sobą stanowi praktyczną esencję doświadczenia w profesjonalnym projektowaniu stron WWW. Jeśli chcesz nauczyć się projektować witryny internetowe, które są zgodne z najnowszymi standardami XHTML i CSS, a jednocześnie poprawnie wyświetlają się pod różnymi przeglądarkami - ten kurs jest dla Ciebie pozycją obowiązkową.


 • Analiza projektu Portfolio oraz osadzanie Flasha w XHTML
 • Cięcie i optymalizacja grafiki na potrzeby XHTML
 • Tworzenie stron WWW zgodnie z najnowszymi standardami (metoda beztabelkowa)
 • Rozwiązywanie rzeczywistych problemów kompatybilności różnych przeglądarek
 • Publikacja strony na serwerze
 • Praktyczne porady i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki w projektowaniu WWW

Co warto wiedzieć o tym kursie?

Kurs stanowi kompletne omówienie pracy polegającej na oskryptowaniu w XHTML oraz ostylowaniu w CSS layoutu strony korporacyjnej oraz sklepu internetowego. Zadbałem o to, aby krok po kroku przedstawić wszystkie czynności związane z przygotowaniem witryn na podstawie grafiki, którą stworzyliśmy w kursie Wspaniałe Layouty w Photoshop. Poza samą pracą z kodem, pokażę Ci jak przygotować wszystkie materiały, które będą nam niezbędne a także jak pociąć grafikę z pliku Photoshopa.

Kurs ten powstał jako kontynuacja kursu XHTML i CSS - Podstawy. Aby jak najlepiej zrozumieć zagadnienia omawiane w kursie, należy wcześniej przerobić wspomniany kurs podstawowy. Kursy możesz kupić w promocyjnym pakiecie.

Ponadto, kurs jest rozwinięciem kursu Wspaniałe Layouty w Photoshop. Z zaprojektowanych w nim layoutów stworzymy w pełni funkcjonalne witryny!

Gwarantuję Ci, że praktyczne ćwiczenia i wskazówki zawarte w tym kursie przyspieszą o "lata świetlne" Twoją naukę XHTML i CSS i pozwolą na zrozumienie skomplikowanych mechanizmów przeglądarek, których opanowanie na podstawie książek jest bardzo trudne. W tym kursie będziemy postępować według prostej zasady - po natknięciu się na błąd przeanalizujemy go a następnie rozwiążemy. Nie będę korzystał z gotowych, idealnych rozwiązań, które "zawsze" działają (tylko z tego powodu, że wszystkie problemy zostały rozwiązane wcześniej). Podczas kursu natrafimy na najbardziej dokuczliwe niespodzianki XHTML i CSS i nauczymy się doskonale sobie z nimi radzić!

Projekt 1 - Strona biznesowa

strona biznesowa

Szczegółowo omówię proces pocięcia grafiki oraz oskryptowania strony "Design Klasy Biznes", a także podstrony serwisu. Przy okazji przygotujemy kilka alternatywnych typów nawigacji na stronie oraz sprawimy, aby cała witryna była elastyczna, czyli poprawnie wyświetlała się w różnych rozdzielczościach oraz przy różnej wielkości oknach przeglądarki.

Zobacz projekt w XHTML >
Zobacz podstronę projektu >

Projekt 2 - Sklep internetowy

sklep internetowy

W tym projekcie skoncentrujemy się na oskryptowaniu strony głównej sklepu. Postaramy się poszczególne elementy przemyśleć w taki sposób, aby w przyszłości aktualizacja dynamicznych elementów sklepu - przykładowo dodanie nowych produktów czy promocji, była bardzo prosta!

Zobacz projekt w XHTML >

Co jeszcze w kursie?

 • Analiza projektu Portfolio oraz osadzanie Flasha w XHTML
 • cięcie i optymalizacja grafiki na potrzeby XHTML
 • tworzenie stron WWW zgodnie z najnowszymi standardami (metoda beztabelkowa)
 • rozwiązywanie rzeczywistych problemów kompatybilności różnych przeglądarek
 • publikacja strony na serwerze
 • praktyczne porady i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki w projektowaniu WWW
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które znają już dobrze podstawy HTML i CSS. Zdecydowanie wskazane jest przerobienie w pierwszej kolejności kursu XHTML i CSS - Podstawy. Ponadto kurs jest dopełnieniem materiałów przeznaczonych dla osób, które chcą zająć się projektowaniem stron WWW, zwłaszcza kursu Wspaniałe Strony WWW. Sprawdź nasze Pakiety aby kupić te kursy w promocyjnej cenie.

Tworzysz stronę internetową dla swojej firmy, swoją stronę domową, czy bloga? Albo po prostu zauważyłeś, że drobne poprawki na swojej stronie możesz zrobić sam, zamiast płacić agencjom reklamowym? Jednak często napotykasz na problemy takie jak rozjeżdżanie się pewnych elementów strony pod różnymi przeglądarkami lub błędne wyświetlanie teoretycznie poprawnie osadzonych elementów? Tak, dobrze trafiłeś - ten kurs został przygotowany właśnie dla Ciebie!

Pakiet XHTML i CSS a kursy Dreamweaver

Kursy XHTML i CSS w Praktyce oraz kurs Podstawowy, dopełnia kurs Adobe Dreamweaver. Wszystkie te kursy uzupełniają się wzajemnie i nie zawierają powtórzeń materiału. Dreamweaver jest niesamowicie skutecznym narzędziem, dzięki któremu, posiadając wiedzę z zakresu XHTML i CSS, przygotujesz niezwykle szybko działające i skuteczne witryny. Zdecydowanie ułatwi on i przyspieszy Twoją pracę a także pozwoli efektywnie zarządzać stronami WWW!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

1. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.

2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z kilkuletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z projektowaniem stron internetowych we XHTML i CSS.

3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie. Między innymi przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo przydatnych linków, które sprawią, że po przerobieniu kursu będziesz wiedział, jak dalej rozwijać swoje umiejętności!

ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%