Kurs Windows

Kurs Windows

Modern UI

Prezentacja Windows 8

Windows 8 zmienia reguły gry. Dla Microsoft to wielki przełom i krok w dobrym kierunku - ekranów dotykowych, multimediów, aplikacji użytkowych. Dla projektantów i deweloperów - wielkie wyzwanie oraz szansa na tworzenie i zarabianie na wspaniałych aplikacjach w Windows Store. Nasz kurs wprowadzi Cię w Modern UI oraz zagadnienia projektowe.


 • Wprowadzenie do Interfejsu Windows 8
 • Praktyczne wskazówki dla Designerów
 • Projektowanie w Photoshop i Illustrator
 • Informacje o Expression Blend i Visual Studio
 • Informacje o systemie Windows Phone
 • Omówienie Modern UX

Wprowadzenie do Windows 8

Kurs Windows 8 UI

W tej lekcji dowiesz się, jak działa nowy interfejs użytkownika na urządzeniu dotykowym. To właśnie na tych urządzeniach, których na rynku wraz z premierą Windows 8 pojawiło się bardzo dużo, system sprawdza się najlepiej. Poznasz również najważniejsze gesty i zasady funkcjonowania Windows 8. Dowiesz się czym są tak zwane Charmsy, Application Bar i inne ważne elementy systemu operacyjnego.

Czym jest Modern UX?

Kurs Windows 8 UI

Modern UX to wspólna nazwa dla nowego interfejsu użytkownika od Microsoft, który jest spójny na wielu urządzeniach - telefonach z systemem Windows 7 i 8, tabletach, innych urządzeniach dotykowych czy komputerach stacjonarnych. W pierwszej części kursu dowiesz się, czym charakteryzuje się Modern UX i jakie inspiracje przyświecały jego autorom. Ta część jest wstępem i przygotowaniem pod projektowanie aplikacji i interfejsów zgodnych z Windows 8 UI.

Projektowanie aplikacji Windows 8

Kurs Windows 8 UI

Kolejna część kursu dotyczy podstaw projektowania aplikacji dla Windows 8. Przyjrzymy się w niej formatom plików, typom grafiki, które warto tworzyć dla Windows 8 oraz zajmiemy się praktyczną pracą w Photoshopie i Illustratorze na potrzeby aplikacji jak Visual Studio czy Expression Blend. Ta część kursu została opracowana dla osób, które na co dzień korzystają z aplikacji graficznych, jednak również deweloperzy znajdą w niej wiele przydatnych informacji.

Inne materiały na Eduweb Live

Jeśli po obejrzeniu tego szkolenia będziesz chciał wiedzieć jeszcze więcej - zapraszamy na Eduweb Live, gdzie ewangeliści firmy Microsoft prezentują możliwości nowego systemu. Do obejrzenia już teraz są Warsztaty w wersji HD:

Już wkrótce wiele więcej praktycznych Warsztatów. Dowiedz się więcej o Eduweb Live na http://www.eduweb.pl/abonament/

Pisz aplikacje Windows 8 i zgarniaj nagrody!

Kurs Windows 8 UI

Zapraszamy też do udziału w konkursie GeekClub realizowanym przez Microsoft! W najnowszej edycji konkursu, tworząc aplikacje możesz odbierać wspaniałe nagrody jak tablety z systemem Windows 8 czy konsole xBox. Naprawdę warto! Szczegóły na stronach GeekClub.

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Wprowadzenie do Interfejsu Windows 8
 • Praktyczne wskazówki dla Designerów
 • Projektowanie w Photoshop i Illustrator
 • Informacje o Expression Blend i Visual Studio
 • Informacje o systemie Windows Phone
 • Omówienie Modern UX
 • I wiele, wiele więcej!

Jak możesz obejrzeć ten kurs?

Kurs Windows 8 UI jest w całości darmowy. Możesz go obejrzeć wybierając w górnej części tej strony zakładkę SPIS TREŚCI / OGLĄDAJ.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty dla Windows 8.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%