Kurs Tworzenie Stron WWW cz. 2

Kurs Tworzenie Stron WWW cz. 2

Wybrane Warsztaty

Panel Cookies na stronie

Przedstawiamy serię najlepszych Warsztatów wydanych w ramach ścieżki Webdevelopment na Eduweb Live (materiał nie powtarza się z żadnym z kursów) z zakresu PHP oraz technologii back-end. Jeśli programujesz dynamiczne strony WWW, znajdziesz w nich niezwykle przydatną dawkę wiedzy na temat nowoczesnych technik i narzędzi.


 • Gruntowne podstawy programowania obiektowego w PHP
 • Wprowadzenie do frameworków PHP na przykładzie Cake PHP
 • Kompletny, praktyczny projekt kalendarza w PHP
 • System wysyłania maili i masowego mailingu powiadomień
 • Tworzenie systemu Newsów w PHP zintegrowanego z Social Media
 • Praca z .htaccess na serwerze Apache oraz wprowadzenie do MySQL i zapytania do bazy danych

Materiał jest zestawem najlepszych Warsztatów Eduweb Live z zakresu Webdevelopmentu. Dlaczego więc powinieneś wybrać ten kurs?
 • Oszczędzasz niemal 70% w stosunku do ceny Warsztatów kupowanych osobno
 • Możesz korzystać z Warsztatów bez ograniczeń czasowych
 • Otrzymujesz Bonusowy materiał!

Praktyczne projekty w PHP

Kurs, który masz przed sobą stanowi zestaw 13 praktycznych lekcji w których na przestrzeni niemal 15 godzin wysokiej jakości wideo tutoriali omawiają szereg praktycznych tematów związanych z pracą z warstwą server-side przy projektowaniu stron WWW.

Esencja praktycznej wiedzy w pigułce!

W Kursie znajdziesz między innymi: kompleksowe wprowadzenie do programowania obiektowego w PHP, wykorzystanie pliku .htaccess, podstawy MySQL i pracy z bazą danych, XML w PHP czy praca z
SSH. Zamieszczamy również szereg praktycznych projektów jak tworzenie przewijarki newsów z wykorzystaniem Bootstrap czy własnego kalendarza w PHP z powiadomieniami email i innymi ciekawymi funkcjami. Jest to esencja praktycznej wiedzy w pigułce!

Programowanie Obiektowe w PHP

Kurs WordPress - Tworzenie Motywów

Jeśli chodzi o programowanie obiektowe, najważniejsze jest solidne opanowanie podstaw. Dlatego na przestrzeni aż trzech godzin kursu w przyjazny i zrozumiały sposób omawiamy najważniejsze zagadnienia związane z programowaniem obiektowym w PHP na intuicyjnych przykładach. Dzięki temu obszernemu wprowadzeniu doskonale zrozumiesz mechanizmy, które stosowane są nawet w rozbudowanych, nowoczesnych aplikacjach webowych.

Przydatne techniki pracy z PHP i MySQL

Kurs WordPress - Tworzenie Motywów

W kolejnych Warsztatach szczegółowo omówimy między innymi zagadnienia związane z współpracą PHP z XML oraz parsowaniem plików XML przez Twoją aplikację. Obok rozwiązań bazodanowych, to bardzo popularna technika przekazywania danych do aplikacji. Poza tym omówimy także możliwości komunikacji z bazą w Warsztacie na temat podstaw MySQL. Poznasz w nim także szereg praktycznych zastosowań jak również nawet bardziej złożone zapytania SQL, które wykorzystasz w swoich projektach.

Praktyczny projekt - Tworzenie Kalendarza w PHP

Kurs WordPress - Tworzenie Motywów

Niemal czterogodzinna część kursu dotyczy tworzenia od podstaw aplikacji kalendarza w PHP, którego funkcjonalności są podobne do kalendarza Google. Skoncentrujemy się najpierw na warstwie klienta oraz back-endzie aplikacji a następnie stworzymy obszerne zaplecze administracyjne, w którym będzie możliwa konfiguracja kalendarza włącznie z tzw. schedulerem, z pomocą którego będziesz mógł dodawać własne zdarzenia. Napiszemy także mechanizm powiadomień email, włączenie z powiadomieniami masowymi przypominającymi o konkretnym zdarzeniu. Wykorzystamy także technologie front-end jak JavaScript i jQuery.

Praca z .htaccess

Kurs WordPress - Tworzenie Motywów

W tym warsztacie pokażemy Ci w jaki sposób wykonać piękne linki w Twoim serwisie internetowym, jak zabezpieczyć się przed niechcianym użytkownikiem, wykonać autoryzację oknem systemowym czy też odpalić exe'ka w Twojej przeglądarce. Ale to nie wszystko, na 10 przykładach dowiesz się jak wygląda praca z .htaccess w praktyce oraz poznasz sprytne trick'i do wykorzystania wprost na Twojej stronie opartej o serwer Apache.

Praktyczny projekt - System Newsów zintegrowany z Social Media

Kurs WordPress - Tworzenie Motywów

Jako kolejny projekt przygotujemy tzw. newsticker - aplikację do publikowania aktualności w formie przewijanej listy skróconych tekstów. Dołożymy także efekty specjalne w jQuery oraz możliwość publikacji swoich aktualności w serwisie Twitter i Facebook. Dopiszemy również panel administracyjny a cały projekt opracujemy o nowy Twitter Bootstrap. Stworzymy własną implementację klas i interfejsów, aby tworzyć i usuwać nowe posty lub aktualności a całe rozwiązanie będzie Ci mogło posłużyć jako gotowy skrypt pozwalający "za jednym zamachem" publikować nowości na stronie WWW i w Social Media!

Wprowadzenie do Frameworku Cake PHP

Kurs WordPress - Tworzenie Motywów

Frameworki PHP to obecnie niezwykle często wykorzystywane narzędzie, które pozwala przyspieszyć pracę i wykorzystać gotowe mechanizmy. W pierwszym Warsztacie o Cake PHP dowiesz się w jak prosty sposób możesz zbudować własną stronę czy aplikację w oparciu o ten produkt. Następnie, pokażemy na wcześniej pobranej i skonfigurowanej wersji cake PHP wykonać własny blog czy system komentarzy a także przekażemy Ci szereg wskazówek dotyczących pracy z Cake.

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Gruntowne podstawy programowania obiektowego w PHP
 • Wprowadzenie do frameworków PHP na przykładzie Cake PHP
 • Kompletny, praktyczny projekt kalendarza w PHP
 • Wykorzystanie serwisów Twitter i Facebook
 • System wysyłania maili i masowego mailingu powiadomień
 • Tworzenie systemu Newsów w PHP zintegrowanego z Social Media
 • Praca z .htaccess na serwerze Apache
 • Wprowadzenie do MySQL i zapytania do bazy danych
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Jeśli już tworzysz strony WWW, znasz dobrze HTML, CSS oraz przynajmniej podstawy PHP i chcesz rozszerzyć swoją wiedzę o ciekawe zastosowania a także skonfrontować ją z tym, jak na co dzień pracują praktycy w PHP - ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Omówione w nim techniki pracy oraz narzędzia nie tylko pomogą Ci budować efektywne serwisy, ale także będziesz mógł robić to w rekordowo szybkim czasie. Jeśli jeszcze nie masz podstawowych informacji z zakresu technologii webowych oraz PHP - sprawdź nasze kursy Podstawowe w ramach Specjalizacji WebDevelopment.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty stron WWW.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%