Kurs Tworzenie Stron WWW cz. 1

Kurs Tworzenie Stron WWW cz. 1

Wybrane Warsztaty

Przydatne Pluginy Front-End Developera

Przedstawiamy serie najlepszych Warsztatów wydanych w ramach sciezki Webdevelopment na Eduweb Live (material nie powtarza sie z zadnym z kursów). Jesli pracujesz z technologiami front-end takimi jak HTML, CSS czy jQuery, znajdziesz w nich niezwykle przydatna dawke wiedzy na temat projektowania nowoczesnych stron WWW.


 • Zbiór informacji na temat przydatnych wtyczek, pluginów oraz zasobów dla front-end Developerów
 • Zaawansowane debugowanie stron WWW w przeglądarce
 • Praktyczne projekty w Google Maps API i Facebook SDK
 • Nowości w HTML5 i JavaScript jak File API
 • Wprowadzenie do frameworków Bootstrap i jQuery Mobile

Materiał jest zestawem najlepszych Warsztatów Eduweb Live z zakresu Webdevelopmentu. Dlaczego więc powinieneś wybrać ten kurs?
 • Oszczędzasz niemal 70% w stosunku do ceny Warsztatów kupowanych osobno
 • Możesz korzystać z Warsztatów bez ograniczeń czasowych
 • Otrzymujesz Bonusowy materiał!

Najnowsze trendy i technologie Client-Side

Kurs, który masz przed sobą stanowi zestaw 11 praktycznych lekcji w których na przestrzeni aż 13 godzin wysokiej jakości wideo tutoriali omawiają szereg praktycznych tematów związanych z pracą z warstwą front-end przy projektowaniu stron WWW i użyciem najnowszych technologii HTML5, CSS3, JavaScript i jQuery.

Esencja praktycznej wiedzy w pigułce!

W kursie, który znajdziesz między innymi informacje o korzystaniu z narzędzi developerskich w przeglądarce, przydatne pluginy do zastosowania na stronach WWW, tworzenie własnych wtyczek jQuery, między innymi do uploadu plików na serwer, komunikacja jQuery - Ajax. Znajdziesz wśród nich również omówienie popularnych API oraz Frameworków takich jak jQuery Mobile czy Twitter Bootstrap, jak również wprowadzenie do pisania aplikacji w Facebook API oraz Google Maps API for JavaScript. Jest to esencja praktycznej wiedzy w pigułce!

Przytatne pluginy Front-end Developera

Kurs WordPress - Tworzenie Motywów

Na przestrzeni kursu znajdziesz wiele wskazówek dotyczących ciekawych zasobów, w tym kompletną lekcję o bibliotekach rozszerzeń i dodatków zgromadzonych przez autora w ciągu wielu lat praktycznej pracy z technologiami webowymi. Dowiesz się także, jak pisać własne wtyczki i rozszerzenia, między innymi do popularnej biblioteki jQuery.

Tworzenie Stron WWW w Przeglądarce

Kurs WordPress - Tworzenie Motywów

Dwa obszerne Warsztaty dotyczą wykorzystania narzędzi Developerskich w przeglądarce, takich jak Chrome Developer Tools czy Firebug. Poza podstawowymi zagadnieniami omawiamy bardziej złożone techniki debugowania strony bezpośrednio w przeglądarce, jak również szereg ciekawych dodatków jak Google Page Speed, który pozwoli Ci zoptymalizować szybkość ładowania witryny. To wiedza niezbędna każdej osobie, która zajmuje się projektowaniem stron WWW!

Przydatne Frameworki

Kurs WordPress - Tworzenie Motywów

Frameworki to niezwykle przydatne narzędzia, powszechnie wykorzystywane przy projektowaniu stron WWW. Ułatwiają one prace i przyspieszają ją, oferując szereg gotowych funkcjonalności. W Warsztatach przyjrzymy się popularnemu frameworkowi Twitter Bootstrap, jak również przedstawimy techniki tworzenia responsywnych witryn oraz komponentów, które świetnie sprawdzają się na urządzeniach mobilnych dzięki jQuery Mobile.

Google Maps API i Facebook SDK

Kurs WordPress - Tworzenie Motywów

Niezwykle popularne serwisy społecznościowe a także szereg usług, które rozszerzają funkcjonalności naszej witryny, można dostosować do swoich potrzeb z pomocą wystawionych przez producentów API. Jest to kluczowy element w pracy każdego WebDevelopera, który pozwala na wykorzystanie zewnętrznych narzędzi na Twojej stronie WWW. W Kursie dokładnie przyjrzymy się Google Maps API dla JavaScript osadzając nawet skomplikowane mapy na naszych witrynach, jak również przygotujemy prostą grę w formie aplikacji na Facebook'a z Facebook SDK. Lekcje, które przygotowaliśmy wprowadzą Cię w ciekawe, nowe technologie, które później będziesz mógł łatwo rozszerzać.

BONUS! Obsługa plików w HTML5 i JavaScript

Kurs WordPress - Tworzenie Motywów

Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Ciebie lekcję bonusową, w której zajmiemy się tzw. File API w JavaScript. Jest to niezwykle ciekawy temat i obok geolokalizacji czy canvas jedna z szerzej dyskutowanych nowości HTML5 i JavaScript. Podczas Warsztatu dowiesz się jak odczytywać informacje o plikach z poziomu przeglądarki a w ramach praktycznego projektu stworzymy aplikację która pozwala na przeciąganie plików z komputera prosto do przeglądarki oraz ich obsługę i upload na serwer (asynchronicznie z pomocą Ajax - bez przeładowywania strony!).

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Zbiór informacji na temat przydatnych wtyczek, pluginów oraz zasobów dla front-end Developerów
 • Zaawansowane debugowanie stron WWW w przeglądarce
 • Praktyczne projekty w Google Maps API i Facebook SDK
 • Nowości w HTML5 i JavaScript jak File API
 • Wprowadzenie do frameworków Bootstrap i jQuery Mobile
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Jeśli już tworzysz strony WWW, znasz dobrze HTML oraz CSS i chcesz rozszerzyć swoje serwisy o nowe możliwości, wykorzystać popularne frameworki, które przyspieszą i ułatwią Twoją pracę - ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Omówione w nim techniki pracy oraz narzędzia nie tylko pomogą Ci budować efektywne serwisy, ale także będziesz mógł robić to w rekordowo szybkim czasie. Jeśli jeszcze nie masz podstawowych informacji z zakresu HTML, CSS, JavaScript - sprawdź nasze kursy Podstawowe w ramach Specjalizacji WebDevelopment.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty stron WWW.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%