Kurs Projektowania Stron WWW

Kurs Projektowania Stron WWW

UI/UX w Praktyce

Wprowadzenie

Kurs, który masz przed soba jest uzupelnieniem i praktycznym rozwinieciem kursu Nowoczesny Webdesign. Zdecydowanie zalecamy obejrzenie kursu Nowoczesny Webdesign w pierwszej kolejnosci. Witaj w praktycznym kursie Projektowania Stron WWW, gdzie na przestrzeni 6 godzin materialów wideo dowiesz sie, jak przygotowac, krok po kroku, funkcjonalny layout serwisu WWW. W kursie omówimy zagadnienia zwiazane z uzytecznoscia oraz praca koncepcyjna a takze z pomoca narzedzi takich jak Photoshop, Illustrator, UX Pin czy Invision stworzymy funkcjonalny prototyp i layout strony WWW. Jesli zajmujesz sie projektowaniem stron i chcesz poznac nowoczesne techniki tworzenia layoutów - nie mogles lepiej trafic


 • Narzędzia w procesie koncepcyjnym
 • Projektowanie grafiki w Photoshop i Illustrator
 • Prototypowanie oraz tworzenie interakcji
 • Projekt layoutu strony WWW krok po kroku
 • Zastosowanie typografii i przydatne narzędzia
 • Praca w oparciu o urządzenia i testowanie
 • Eksport i optymalizacja grafik
 • I wiele więcej!

Projektowanie w praktyce

Projektowanie nowoczesnych interfejsów stron WWW staje się zarazem coraz prostsze i coraz bardziej skomplikowane. Po pierwsze, mamy do dyspozycji genialne narzędzia takie jak Photoshop, Sketch, narzędzia do prototypowania oraz setki gotowych, świetnej jakości zasobów. Z drugiej strony jednak fragmentacja ekranów, zagadnienia związane z wyświetlaczami HiDPI i optymalizacją na nie grafik może przyprawić o ból głowy największego graficznego wyjadacza. Ten Kurs stanowi praktyczne rozwinięcie zagadnień omawianych w kursie Nowoczesny Webdesign o projekt, który wykonamy krok po kroku od procesu koncepcyjnego aż do cięcia gotowej grafiki.

Narzędzia oraz zasoby

Kurs Nowoczesny Webdesign

Kurs, który masz przed sobą jest nakierowany na przedstawienie etapów procesu z wykorzystaniem jak największej ilości narzędzi oraz zasobów, które na co dzień wykorzystuję w projektowaniu. Dowiesz się jak uwolnić potencjał nowych funkcji oprogramowania, które zastosowane w odpowiedni sposób potrafią zaoszczędzić mnóstwo czasu. Powiem Ci jak optymalnie pracować z Creative Sync, fontami, zasobami w postaci grafik i ikon czy gotowymi zestawami UI Kits.

Zobacz lekcję "Atomy i biblioteki" >>

Tworzenie layoutu krok po kroku

Kurs Nowoczesny Webdesign

W kursie nastawimy się na praktykę. Jest on doskonałym uzupełnieniem teorii z kursu Nowoczesny Webdesign - tutaj jednak koncentrujemy się na wykorzystaniu dobrych praktyk począwszy od zebrania pomysłów, przez wireframe na papierze, prototypowanie na urządzeniu mobilnym, aż do projektowania w Photoshop i Illustrator oraz tworzenia interakcji z UX Pin.

Płynny proces tworzenia

Dzięki wykorzystaniu nowych technologii w projektowaniu dowiesz się jak zautomatyzować większość procesów projektowych - takich jak ustawianie odpowiedniego grida, praca w skali, przenoszenie zasobów między projektami czy aktualizowanie ich w jednym miejscu tak, aby zmiany widoczne były w całym projekcie.

Nowe ekrany HiDPI i eksport grafik

Kurs Nowoczesny Webdesign

W kursie poznasz także narzędzia oraz techniki pracy zorientowane na dostarczenie jak najlepszych grafik także dla nowoczesnych wyświetlaczy, takich jak Retina. Dowiesz się jak łatwo wykorzystać potencjał nowych narzędzi eksportu w Photoshop oraz Adobe Extract, dzięki któremu zapomnisz o wycinaniu z pomocą przestarzałych metod takich jak plasterki.

Interakcje i funkcjonalne prototypy

Kurs Nowoczesny Webdesign

W kursie zajmiemy się także tworzeniem interaktywnego prototypu witryny z wykorzystaniem narzędzi UX Pin - dowiesz się jak łatwo zaimportować do UX Pin stworzony w Photoshop prototyp, a następnie dorobisz do niego interakcje oraz przejścia tak, aby można było przetestować jego funkcjonalność i użyteczność dla użytkowników.

Zobacz lekcję "Prototypy w InVision" >>

Mobile first, RWD i testowanie

Kurs Nowoczesny Webdesign

Projekt naszej witryny zorientujemy na podejście Mobile First, dzięki czemu uzyskamy w krótkim czasie szereg koncepcji, które postaramy się następnie zeskalować na większe ekrany - tablet i desktop. Postaramy się pracować tak, aby coraz większe ekrany oferowały więcej funkcjonalności dla użytkownika, a te mniejsze były zoptymalizowane pod pracę z ekranami dotykowymi.

Podsumowując, w trakcie kursu omówimy między innymi:

 • Narzędzia w procesie koncepcyjnym
 • Projektowanie grafiki w Photoshop i Illustrator
 • Prototypowanie oraz tworzenie interakcji
 • Projekt layoutu strony WWW krok po kroku
 • Zastosowanie typografii i przydatne narzędzia
 • Praca w oparciu o urządzenia i testowanie
 • Eksport i optymalizacja grafik
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się jak w praktyce wygląda projektowanie nowoczesnych interfejsów stron WWW. Zdecydowanie zalecamy wcześniejsze przerobienie kursu Nowoczesny Webdesign - kurs, który masz przed sobą jest jego praktycznym rozwinięciem. Wymagane są także podstawy Photoshopa lub innej aplikacji graficznej w której będziesz projektował layouty.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy z zakresu prawa.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i projektować funkcjonalne, praktyczne i nowoczesne strony WWW!
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%