Kurs Principle

Kurs Principle

Projektowanie Interakcji

Wprowadzenie

Chcesz zacząć projektować interaktywne, animowane interfejsy i prototypy aplikacji? Nic dziwnego - w końcu obecnie jest to jedna z najbardziej pożądanych umiejętności u dobrego UI/UX Designera! Sprawdź, jak fascynujące może być projektowanie interakcji, które Twój klient podsumuje zaskoczonym pytaniem - "O, to już działa?". Projektuj efektowne prezentacje na Behance i zacznij zdobywać jeszcze więcej świetnych, inspirujących zleceń.


 • Mikrointerakcje w UI
 • Prezentacja na Behance
 • Interfejs i narzędzia Principle
 • Eksport GIFów
 • Praca ze Sketch i Principle
 • Onboarding użytkowników
 • Praktyczne projekty
 • I wiele więcej!

Projektowanie interaktywnych prototypów staje się standardem w tworzeniu UI/UX. Mikrointerakcje i animacje pozwalają z niespotykaną dotąd precyzją zaprezentować swój pomysł na nowoczesny interfejs, a także zaprogramować stronę czy aplikację w zgodzie z zamysłem projektanta. Poza tym… To świetna frajda!

Kurs Principle Projektowanie Interakcji

Mikrointerakcje w UI

W Kursie Prototypowania dowiesz się wszystkiego o tworzeniu interakcji i animacji z wykorzystaniem jednej z najlepszych aplikacji na rynku - Principle. Zajmiemy się przygotowaniem działającego prototypu aplikacji Home App, którą zaprojektowaliśmy już w Kursie Sketch. Stworzymy ciekawe przejścia ekranów i mikrointerakcje aby odwzorować rzeczywiste działanie aplikacji, przy okazji odkrywając możliwości programu.

Prezentacja na Behance

Kurs Principle Projektowanie Interakcji

W drugiej części kursu zajmiemy się przygotowaniem efektownej prezentacji na potrzeby serwisu Behance, wykorzystując do tego stworzone wcześniej interaktywne prototypy, a także aplikację Adobe Photoshop. Tego typu prezentacja to nieoceniony atut w portfolio UI/UX Designera, który pozwoli Ci zdobyć jeszcze więcej intratnych zleceń!

Interfejs i narzędzia Principle

Kurs Principle Projektowanie Interakcji

W Kursie poznasz techniki pracy z aplikacją Principle. Wykorzystamy dwa modele animacji - przejścia ekranów oraz Drawery, pozwalające nam na tworzenie mikrointerakcji, w których jedna animacja jest zależna od drugiej. Na kilku prostych przykładach dowiesz się, które narzędzia będą odpowiednie w danej sytuacji.

Eksport GIFów

Kurs Principle Projektowanie Interakcji

Jedną z ważnych umiejętności przy tworzeniu prezentacji jest złożenie w całość przygotowanych wcześniej elementów. W Kursie dowiesz się jak przygotować animowane GIFy z pomocą Photoshopa, ffmpeg, jak również dedykowanej, świetnej, darmowej aplikacji.

Praca ze Sketch i Principle

W kursie dowiesz się także jak przygotować projekty w Sketch, a następnie zaimportować je do Principle w ten sposób, aby elementy dały się łatwo animować. Odpowiednie stworzenie projektu, a także organizacja i nazewnictwo wartstw pozwolą Ci stworzyć projekt, który zostanie niemal automatycznie zanimowany!

Kurs Principle Projektowanie Interakcji

Onboarding użytkowników

Stworzymy także efektowną animację z wykorzystaniem przejść typu scroll w Principle. Dowiesz się jak uzyskać efekt paginacji dla poszczególnych ekranów, jak również jak połączyć efekty przewijania z innymi animacjami z pomocą Drawerów.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs został przygotowany z myślą o wszystkich UI/UX Designerach, którzy chcą wzbogacić swoje umiejętności o tworzenie efektownych, interaktywnych prototypów. Będzie odpowiedni na każdym poziomie zaawansowania i pozwoli Ci zdobyć umiejętności niezwykle cenione w kreatywnej pracy Projektanta.

Principle tylko na mac OS?

A co z użytkownikami systemu Windows? Cóż, to prawda, że Principle dostępne jest tylko na komputery firmy Apple - istnieją jednak sposoby, aby korzystać z dobrodziejstw systemu mac OS również na PC i laptopach wyposażonych w bardziej popularny system Windows. Więcej o takich możliwościach przeczytacie tutaj. Nie jest to proste rozwiązanie i nie możemy polecać go dla każdego, ale wysiłek może okazać się wart zachodu - szczególnie, że większość nowoczesnych narzędzi do UI i UX designu dostępnych jest w wersjach na system mac OS.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%