Kurs Flinto

Kurs Flinto

Tworzenie Interaktywnych Prototypów

Wprowadzenie

Tworzenie prototypów z Flinto to jedna z obowiązkowych pozycji na liście umiejętności najlepszych UI/UX designerów. Flinto pozwala na projektowanie przejść i mikrointerakcji, które z niezwykłą szczegółowością oddają funkcjonowanie projektu. Dzięki temu, możesz idealnie odwzorować to, jak działa aplikacja na potrzeby jej wdrażania a także prezentacji swojego projektu. Pracując z Flinto poczujesz niespotykaną wcześniej kontrolę nad każdym aspektem projektu a kurs, który dla Ciebie przygotowaliśmy to wszystko, czego potrzebujesz!


  • Techniki Pracy we Flinto
  • Import zasobów ze Sketch
  • Animacje i Mikrointerakcje
  • Reużywalne komponenty
  • Praktyczny projekt aplikacji
  • Tips & Tricks we Flinto

Narzędzia i interfejs

Kurs Flinto Tworzenie Interaktywnych Prototypów

W pierwszej części kursu zajmiemy się pracą na przykładzie, który pozwoli Ci zrozumieć wszystkie najważniejsze koncepcje pracy z aplikacją Flinto i narzędzia takie jak Behaviory, animacje, easing, wykorzystanie gestów oraz tranzycji. Stworzymy efektowny mockup prostego interfejsu, który pozwoli Ci poznać cały potencjał aplikacji Flinto.

Praktyczny Prototyp

Kurs Flinto Tworzenie Interaktywnych Prototypów

Kolejna część Kursu to praca z praktycznym projektem prototypu aplikacji inteligentnego domu w której przygotujemy wszystkie przejścia i animacje. Ten projekt pokazuje, że Flinto w praktyce sprawdza się świetnie i każdy, nawet najbardziej skomplikowany element aplikacji da się wykonać z jego pomocą.

Zachowania i animacje

Kurs Flinto Tworzenie Interaktywnych Prototypów

W porównaniu do innych narzędzi do prototypowania, Flinto posiada szereg unikalnych możliwości, które niezwykle przydają się przy tworzeniu mikrointerakcji i animacji. Jednym z nich są Behaviory, które umożliwają tworzenie reużywalnych komponentów w projekcie, oferując ogromną oszczędność czasu.

Import ze Sketch

Kurs Flinto Tworzenie Interaktywnych Prototypów

W Kursie porozmawiamy także o możliwościach współpracy z innymi aplikacjami, takimi jak Sketch. Z pomocą specjalnego pluginu, będziesz mógł wyeksportować gotowy projekt do Flinto i w przeciwieństwie do innych aplikacji pracować z całą strukturą edytowalnych warstw a także z wektorami!

Morphing elementów

Kurs Flinto Tworzenie Interaktywnych Prototypów

Kolejną świetną koncepcją we Flinto jest możliwość łączenia warstw w ramach przejść. To z kolei pozwala na stworzenie animacji w której jedna warstwa jest płynnie animowana pomiędzy kolenjnymi ekranami lub przygotowanie animacji kształtów które przechodzą jeden w drugi na zasadzie morphingu.

Kurs Flinto Tworzenie Interaktywnych Prototypów

Flinto tylko na mac OS?

A co z użytkownikami systemu Windows? Cóż, to prawda, że Flinto dostępny jest tylko na komputery firmy Apple - istnieją jednak sposoby, aby korzystać z dobrodziejstw systemu mac OS również na PC i laptopach wyposażonych w bardziej popularny system Windows. Więcej o takich możliwościach przeczytacie tutaj. Nie jest to proste rozwiązanie i nie możemy polecać go dla każdego, ale wysiłek może okazać się wart zachodu - szczególnie, że większość nowoczesnych narzędzi do UI i UX designu dostępnych jest w wersjach na system mac OS.

Kurs Flinto Tworzenie Interaktywnych Prototypów

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs Flinto jest przeznaczony dla wszystkich osób, które projektują UI i szukają narzędzia, które pozwoli im przygotować w szybkim czasie kompletny, działający prototyp. Będzie on też genialnym uzupełnieniem warsztatu UX Designera który chce lepiej zaprezentować swoje pomysły na przejścia i interakcje projekcie. Flinto to jedna z obowiązkowych aplikacji na liście umiejętoności najlepszych projektantów interfejsów!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

  1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
  2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.
  3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%