Kurs Adobe XD i Muse

Kurs Adobe XD i Muse

Od Interfejsu po Gotową Stronę

Wprowadzenie

Chcesz szybko i wygodnie projektować interfejsy? Adobe XD CC to niezwykle wszechstronne narzędzie dla UI/UX Designerów, ponieważ oprócz projektowania, pozwala na tworzenie interaktywnych prototypów. W Kursie, poza omówieniem technik pracy w Adobe XD dowiesz się, jak z projektu, który wykonamy, stworzyć działającą stronę z pomocą Adobe Muse!


  • Interfejs i Narzędzia XD
  • Wydajne projektowanie
  • Prototypowanie przejść
  • Praca z Adobe Muse
  • Praktyczny projekt UI
  • Tworzenie responsywnej strony

Narzędzie do pracy z UI w Adobe CC

Kurs Adobe Experience Design i Muse

Jedną z ogromnych zalet XD jest fakt, że znajduje się w popularnym pakiecie Adobe, co znaczy że możesz z niego korzystać w ramach subskrypcji CC, jak również współpracuje z innymi aplikacjami jak Photoshop czy Illustrator. Kurs, który masz przed sobą to kompleksowe omówienie technik pracy w Adobe XD jak również praktyczny projekt strony internetowej, który wykonamy a następnie wdrożymy bez użycia ani jednego kawałka kodu!

Współpraca z innymi aplikacjami

Kurs Adobe Experience Design i Muse

Na przestrzeni Kursu dowiesz się, jak wymieniać informacje z Photoshop czy Illustrator a nawet aplikacjami mobilnymi, które pomogą Ci szybko prototypować na tablecie czy telefonie. Stworzone w ten sposób szkice szybko zaimportujesz do XD i rozpoczniesz pracę z projektem interfejsu użytkownika.

Magia Adobe Experience Design

Kurs Adobe Experience Design i Muse

Szereg pomysłów zastosowanych w Adobe XD sprawia, że projektowanie interfejsów z jego pomocą jest niezwykle wydajne. Jednymi z ciekawych narzędzi jest przykładowo Repeat Grid, który pozwala Ci łatwo powielić powtarzalne elementy interfejsów takie jak tabelki czy listy. Możesz także łatwo umieścić grafiki w każdym z elementów tak stworzonego grida a nawet gotowy tekst, przeciągając obrazy czy pliki tekstowe do aplikacji!

Projektowanie + Prototypowanie

Kurs Adobe Experience Design i Muse

Dzięki zintegrowanej funkcji szybkiego prototypowania w Adobe XD, przygotowany projekt możesz łatwo wzbogacić o przejścia i animacje poszczególnych ekranów. Dzięki funkcji podglądu zarówno w ramach aplikacji, jak i na podłączonym urządzeniu, możesz szybko testować wdrażane rozwiązania i wybrać wygląd zoptymalizowany dla urządzenia pod które projektujesz!

Udostępnianie i komentarze

Kurs Adobe Experience Design i Muse

Niezwykle przydatną funkcją okaże się możliwość udostępniania przygotowanego w XD prototypu strony WWW czy aplikacji. Osoby, które otrzymają łącze, będą mogły podejrzeć działający prototyp, również na urządzeniach mobilnych, jak również wziąć udział w dyskusji i przekazać swój feedback do każdego z Artboardów, oznaczając na nim konkretne poprawki.

Praktyczny projekt strony WWW

Kurs Adobe Experience Design i Muse

W tym Kursie skoncentrujemy się od początku na tworzeniu praktycznego projektu witryny, która będzie reklamowała aplikację inteligentnego domu z którą pracowaliśmy także w innych kursach ścieżki UX. Zaczniemy mniej typowo, bo od widoku desktopowego, a następnie dorobimy widok responsywny i przetestujemy go na telefonie. W gotowym projekcie zaprototypujemy przejścia i interakcje a następnie przygotujemy grafiki pod eksport do sieci.

Tworzenie strony w Adobe Muse

Kurs Adobe Experience Design i Muse

Kolejnym etapem będzie wdrożenie przygotowanego projektu strony w aplikacji Adobe Muse. Będziemy pracować w środowisku graficznym co znaczy, że do wdrożenia strony nie użyjemy ani jednej linijki kodu! Zobaczysz, jak łatwo możesz swoje projekty, bez znajomości technologii webowych wdrożyć jako proste, działające witryny! Tym samym nasz Kurs stanowi kompletne kompendium od szkicowania, przez zdetalowany projekt UI, interaktywny prototyp, aż do gotowej, responsywnej strony WWW!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przygotowałem dla wszystkich osób, które chcą zająć się, lub już się zajmują projektowaniem interfejsów użytkownika i chcą tworzyć nowoczesne strony WWW oraz aplikacje. Workflow pokazany w Kursie pozwoli Ci zoptymalizować czas swojej pracy i tworzyć niezwykle wydajnie ciekawe, działające projekty. Nie jest wymagana wcześniejsza wiedza z zakresu kodowania i wdrażania stron WWW a jeśli chodzi o część z Adobe Muse - nie musisz także posiadać wcześniejszego doświadczenia w pracy z tą aplikacją. Jeśli będziesz chciał rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie - sprawdź Kurs Adobe Muse.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

  1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
  2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.
  3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%