Kurs Tworzenia Stron WWW PROMO

Kurs Tworzenia Stron WWW PROMO

Użyteczność i dobre praktyki projektowania

Aby zaprojektować profesjonalną stronę internetową, która przyciągnie klientów, musisz zdobyć wiedzę na temat układu, elementów interfejsu czy architektury treści serwisu www, a także na temat tego, jak użytkownicy postrzegają internet - co przyciąga ich uwagę, jak umiejętnie dobrać kolorystykę i typografię na stronie.Zobacz, czego nauczysz się w kursie Tworzenia Stron WWW

Kurs, który chcę Ci zaproponować, to niespełna 6 godzin lekcji, które są wynikiem wieloletniej praktyki w tworzeniu stron internetowych. Jest to materiał dla wszystkich osób, które zajmują się tworzeniem stron www i chcą być pewni, że ich serwisy są przygotowane zgodnie ze sztuką projektowania oraz potrzebami odwiedzających.

W kursie znajdziesz omówienie najważniejszych elementów graficznego interfejsu użytkownika na przykładzie najlepszych i najskuteczniejszych witryn na Świecie. Wyjaśnimy podstawowe zagadnienia związane ze skuteczną promocją i pozycjonowaniem stron www a także przejrzymy najlepsze darmowe zasoby sieci, które udało nam się zebrać. Analizując dziesiątki fantastycznych stron www dowiesz się jak zaprojektować skuteczny serwis. Bez zbędnej teorii - ten kurs to same konkrety, które wpłyną na sukces Twojej strony.

Kurs projektowania stron WWW - Użyteczność i dobre praktyki

Kurs zawiera między innymi:

 • Teorię projektowania, przykłady architektury treści oraz układu stron internetowych
 • Omówienie zagadnień użyteczności stron www, tworzenia formularzy, obsługi błędów
 • Wyjaśnienie zagadnień kalibracji i teorii kolorów a także odbierania barw
 • Wytłumaczenie zagadnień typografii
 • Dziesiątki linków do najlepszych, darmowych zasobów sieci
 • Zbiór skutecznych technik prezentacji treści
 • Analizę elementów interfejsu najskuteczniejszych stron na Świecie!
 • Omówienie najlepszych zastosowań zdjęć, ikonek i innych elementów graficznych
 • Tworzenie prototypów stron WWW
 • Wstęp do pozycjonowania witryn internetowych
 • Wstęp do reklamy serwisów WWW
 • i wiele, wiele więcej!

BONUS! Pomysł na dochodową stronę WWW

Kurs zawiera dodatkową lekcję, w której przyglądam się najlepiej zarabiającym serwisom w internecie i przedstawiam kilka pomysłów na sprawdzony biznes w sieci. Podpowiadam także, jakie pomysły mają szansę na realizację i powodzenie.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które zaczynają swoją przygodę z projektowaniem stron internetowych, jak i dla bardziej doświadczonych webdesignerów. Niezależnie od tego, czy pracujesz w Photoshopie, Flashu czy kodujesz HTML5 w Dreamweaverze czy używasz innych narzędzi, ten kurs będzie stanowił dla Ciebie podstawę przy projektowaniu skutecznych serwisów. Jeśli chesz, żeby Twoje strony WWW były zaprojektowane profesjonalnie, a przy tym przyjazne dla użytkownika i skuteczne - ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Jest to kurs opracowany na podstawie najlepszych spostrzeżeń autora oraz praktyk, które sprawdziły się na stronach www. Zawiera mnóstwo konkretnych wskazówek oraz analiz skuteczności poszczególnych rozwiązań. Takich rzeczy nie dowiesz się z książek!
 2. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 3. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z kilkuletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z projektowaniem stron internetowych.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%