Kurs C Sharp

Kurs C Sharp

Podstawy

Słowem wstępu

Serdecznie zapraszamy Cię na siedmioipółgodzinny kurs poświęcony popularnemu obiektowemu językowi programowania. C# stanowi rewelacyjne rozwiązanie dla każdego twórcy aplikacji desktopowych, mobilnych, bogatych aplikacji internetowych w technologiach Microsoft. Przygotowany przez nas materiał stanowi kompletny zbiór fachowej wiedzy oraz praktycznych porad, dzięki którym będziesz mógł rozpocząć samodzielną pracę.


 • Fundament wiedzy o programowaniu
 • Wprowadzenie do narzędzi Visual Studio
 • Najważniejsze elementy języka – zmienne, metody etc.
 • Cechy języka C# w praktyce
 • Wstęp do programowania obiektowego
 • Tworzenie aplikacji na pulpit
 • Praktyczny przykład aplikacji pogodowej

Co znajdziesz w kursie?

Tworząc kurs C# - Podstawy zadbaliśmy o to, by zaserwować Ci jak najpełniejsze spektrum informacji. W efekcie powstały 52 lekcje siędzi którym dowiesz się wszystkiego, począwszy od rysu historycznego oraz krótkiej charakterystyki samego języka, a skończywszy na omówieniu jego zaawansowanych funkcji i dziesiątkach praktycznych porad, które z pewnością przydadzą Ci się podczas samodzielnej pracy.

Potraktuj ten kurs jako kompleksowe kompendium wiedzy o podstawach C#, do którego będziesz mógł w każdej chwili wrócić. Wśród zagadnień omawianych podczas kolejnych lekcji znajdują się między innymi:

"Hello World!"

Pierwsza, podstawowa aplikacja jaką wspólnie zbudujemy w oparciu o C#. Podczas omawiania sposobu jej tworzenia przekonasz się, jak elegancki, intuicyjny i przejrzysty jest język któremu poświęcony został powyższy kurs. Przy okazji porozmawiamy o podstawowych funkcjach Visual C# 2010 Express i nawigacji po opcjach menu z których przyjdzie nam korzystać w pierwszej kolejności.

Opanowanie wiedzy którą przedstawię Ci na najprostszych przykładach, umożliwi nam znacznie szybsze i skuteczniejsze zgłębianie coraz bardziej zaawansowanych funkcji C#.

Rozwinięcie pojęć

Każde z pojęć jakimi będziemy się posługiwać podczas niniejszego kursu, zostanie przeze mnie rozwinięte i wyjaśnione. Na marginesie omawianych funkcji oraz wykonywanych ćwiczeń, przemycę także szereg przydatnych i uniwersalnych definicji, które nie tracą aktualności również poza środowiskiem C#. Znajomość tych prawideł odczuwalnie poszerzy Twoje kreatywne horyzonty i pozwoli na dalsze, już samodzielne odkrywanie możliwości tego i innych języków programowania.

Stałe i enumeratory

Stałe i enumeratory zajmują w języku C# miejsce szczególne. Uatrakcyjniają nasz kod, zwiększają jego czytelność i optymalizują działanie. W kursie C# - Podstawy pokażemy Ci, jakie korzyści w jakich sytuacjach przynosi ich wykorzystanie. Dowiesz się także, kiedy ich użycie przyniesie najlepsze rezultaty, a kiedy spokojnie możesz z niego zrezygnować. Stałe i emulatory to jedna z wielu omawianych przez nas funkcji wspomagających wydajność pracy oraz jej owoców. Kurs nauczy Cię nie tylko posługiwać się językiem C#, ale też robić to w sposób maksymalnie efektowny i efektywny.

Polecenia preprocesora

Preprocessing to wcześniejsze przetworzenie kodu, wysnucie pewnych wniosków na temat jego budowy i ekstrakcja pewnych symboli z jego kodu, a wreszcie przekazanie zebranych informacji do kompilatora. Podstawowym celem preprocessingu jest własnie zwolnienie kompilatora z potrzeby wykonywania wszystkich tych operacji, co odczuwalnie przyspiesza jego funkcjonowanie. W oparciu o konkretny przykład pokażemy Ci, jak wykorzystać potencjał preprocessora oraz zademonstrujemy najbardziej wydajne sposoby przekazywania mu parametrów.

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Fundament wiedzy o programowaniu
 • Wprowadzenie do narzędzi Visual Studio
 • Najważniejsze elementy języka – zmienne, metody etc.
 • Cechy języka C# w praktyce
 • Wstęp do programowania obiektowego
 • Tworzenie aplikacji na pulpit
 • Praktyczny przykład aplikacji pogodowej
 • ...i wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs C# – Podstawy przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o osobach dopiero zaczynających przygodę z programowaniem, dlatego oprócz wiedzy dotyczącej tego konkretnego języka, zawiera także krótkie omówienie informacji i terminów uniwersalnych i pozwoli Ci łatwo przyswoić elementarne zasady które wykorzystasz do tworzenia rozmaitych aplikacji. Szereg pojęć omawianych przez nas w kursie C# - Podstawy znajduje zastosowanie także w innych językach programowania, dlatego znaczna część informacji które zawiera powyższy kurs, przyda Ci się również w pracy z innymi

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty w C#.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Otrzymasz wiele gotowych projektów, które ułatwią Ci poznawanie C#.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%