Kurs Adobe Premiere Pro PROMO

Kurs Adobe Premiere Pro PROMO

Techniki Pracy

To niesamowite, jak popularne stało się ostatnio wideo i jak atrakcyjną pracę można znaleźć w tej branży. Czasy drogich narzędzi i kosztownego studia odeszły już w zapomnienie. Z pomocą Premiere PRO i jego narzędzi każdy jest w stanie zmontować fantastyczny materiał wideo dodając do niego rewelacyjne efekty wizualne.Czego nauczysz się w kursie Adobe Premiere?

Kompletny kurs Premiere Pro to 6 godzin najwyższej jakości materiałów wideo, w których krok po kroku omówione są najważniejsze funkcje programu. Jest to najbardziej obszerny kurs dostępny na rynku, w którym znajdziesz także część praktyczną z wskazówkami eksperta dotyczącymi montażu wideo.

Kurs został przygotowany przez ambasadora Adobe w Polsce - Jerzego Drozdę Jr., światowej klasy autorytet w zakresie postprodukcji oraz efektów wizualnych, który na co dzień pracuje dla największych wytwórni i korporacji. Jerzy jest także wykładowcą najlepszych polskich i zagranicznych ośrodków szkoleniowych.

Kurs Adobe Premiere Pro - trailer

Funkcje i narzędzia programu

kurs premiere pro

W Adobe Premiere nawet początkujący są w stanie w krótkim czasie wykonać fantastyczne efekty. Sama obsługa programu jest bardzo intuicyjna, a z precyzyjnymi wskazówkami eksperta będziesz w stanie szybko opanować narzędzia, po to by skoncentrować się na praktycznych aspektach i sztuczkach montażu wideo.

Zobacz przykładową lekcję kursu: Podstawy Montażu >>

Praca z materiałem filmowym

kurs premiere pro i montażu wideo

Jak sprawić, aby film nakręcony zwykłą kamerą wyglądał jak produkcja z Hollywood? W Premiere Pro znajdziesz mnóstwo przydatnych narzędzi, które możesz wykorzystać do złożenia materiału filmowego, a także jego obróbki. Masz do dyspozycji gamę efektów, które możesz zastosować na obrazie aby osiągnąć pożądany rezultat końcowy. W kursie przedstawiamy wiele ciekawych metod, związanych z ich wykorzystaniem.

Integracja z Photoshop

premiere pro i photoshop

Wykorzystaj znakomitą współprace Premiere z Adobe Photoshop po to, aby stworzyć czołówki, ekrany przejściowe czy uzupełnić film o ciekawą grafikę. W kursie poznasz techniki pracy z Photoshopem na potrzeby tworzenia atrakcyjnych sekwencji wideo.

Authoring DVD z Adobe Encore oraz OnLocation

premiere pro i encore

Proces przygotowania materiału wideo to jeden z etapów na drodze do stworzenia kompletnego produktu, jaki możemy zaprezentować na przykład na nośniku DVD. W kursie znajdziesz także informacje o tym, jak wykorzystać oprogramowanie Adobe powiązane z Premiere Pro po to, aby stworzyć dynamiczne menu na płytę.

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Omówienie rozmaitych formatów plików wideo oraz wskazówki pod kątem ich efektywnego użycia
 • Tworzenie plansz tytułowych, napisów końcowych i animacji
 • Praca z dźwiękiem w Adobe Premiere PRO
 • Skróty klawiaturowe, z których warto korzystać
 • i wiele, wiele więcej...

Uwaga! BONUS!

Tylko teraz razem z kursem otrzymasz dodatkową lekcję, w której prezentujemy przydatny hardware, który ułatwia pracę z montażem, a także inne ciekawe Funkcje programu Adobe Premiere, jak tworzenie i podmiana animacji czy napisów końcowych.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą poznać od podstaw możliwości wspaniałego programu, jakim jest Adobe Premiere PRO. Jeżeli jeszcze nie miałeś do czynienia z Premiere i montażem wideo, a chcesz poznać wszystkie istotne narzędzia i techniki - ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Kurs jednak będzie przydatny także dla osób, które już pracowały w programie i chcą poznać techniki pracy eksperta w tej dziedzinie a także uporządkować swoją wiedzę!

Jeśli chcesz dodać na stronę WWW atrakcyjny materiał wideo z ciekawymi efektami, przygotować płytę DVD razem z ciekawym menu, lub też na co dzień zajmujesz sie produkcją wideo i chcesz znać najnowsze narzędzia, które pozwolą Ci usprawnić pracę, ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Inne narzędzia i szereg możliwości

Wykorzystaj pełny potencjał oprogramowania Adobe. Doskonałym dopełnieniem do kursu Adobe Premiere PRO jest kurs postprodukcji wideo w After Effects, dzięki któremu do materiału przygotowanego w Premiere możesz dodać fantastyczne efekty wizualne. Kolejna pozycja obowiązkowa to kurs Encore oraz Authoringu DVD, z pomocą którego poznasz profesjonalne techniki tworzenia interfejsów płyt DVD. Sprawdź dostępne Pakiety aby kupić te kursy ze zniżką.

Podsumowując kurs Premiere PRO oraz Montażu Wideo to:

 • kurs dla początkujących użytkowników programu, prowadzący za rękę od pierwszego uruchomienia
 • kompletne źródło wiedzy o podstawowych funkcjach i narzędziach Premiere PRO
 • zbiór praktycznych projektów wykonywanych krok po kroku
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • wartościowe bonusy!
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas (jedynie do wybranych lekcji kursu)

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z Premiere PRO.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%