Kurs Premiere Pro

Kurs Premiere Pro

Techniki Pracy

Wprowadzenie

Wideo już jakiś czas temu stało się najbardziej atrakcyjnym i popularnym medium. Od niedawna czasy drogich narzędzi i kosztownego studia odeszły w zapomnienie. Z pomocą Premiere Pro i jego narzędzi, każdy jest w stanie zmontować fantastyczny materiał wideo dodając do niego rewelacyjne efekty wizualne. Nieważne, czy tworzysz amatorskie filmy, czy pracujesz nad profesjonalnymi produkcjami - Premiere Pro jest przyjaznym narzędziem, które sprosta każdemu zadaniu!


 • Montaż materiału od A do Z
 • Najciekawsze techniki i narzędzia
 • Praca z efektami i korektą barwną
 • Setki przydatnych skrótów
 • Praca z audio w Premiere Pro
 • Połączenie z Audition i After Effects
 • Szereg praktyk montażowych
 • Pliki źródłowe i wiele więcej!

Czego nauczysz się z kursu Premiere Pro?

Na przestrzeni 7 godzin Kursu dowiesz się wszystkiego o najważniejszych narzędziach i technikach pracy w Adobe Premiere Pro. Doświadczony autor - Adobe Community Expert, pokaże Ci najbardziej trafne i poprawne nawyki przy pracy z materiałem wideo, począwszy od jego importu, przez organizację projektu, najciekawsze techniki montażu, skróty i wskazówki - aż do renderu gotowego pliku wideo. W trakcie naszej przygody z Premiere Pro poznasz też możliwości efektów, które oferuje aplikacja, dowiesz się jak edytować nagranie z wielu kamer, zajmiesz się obróbką dźwięku, jak również korektą kolorystyczną.

Interfejs i narzędzia Premiere

Kurs Adobe Premiere Pro

W kursie znajdziesz szczegółowe omówienie funkcji programu Premiere Pro, począwszy od podstawowej organizacji środowiska pracy, najważniejszych preferencji aplikacji a także omówienie paneli aplikacji oraz ich własnych układów. Dzięki właściwej organizacji będziesz mógł pracować wygodniej a przede wszystkim wydajniej. Poznasz także dziesiątki ważnych skrótów klawiaturowych, dzięki którym oszczędzisz czas i które sprawią, że montaż materiału wideo będzie przebiegał w sposób zautomatyzowany.

Montaż materiału filmowego w praktyce

Kurs Adobe Premiere Pro

W kursie będziemy pracować na praktycznych przykładach, w tym zmontujemy krótki film promocyjny, omawiając cały montażowy proces pracy. Zaczynając od organizacji zasobów, ich przeglądania i selekcji, przez tworzenie Subclipów, import dodatkowych mediów, pracę z audio, tworzenie plansz początkowych i animacji i wiele, wiele więcej. Pracę zakończymy na omówieniu opcji eksportu i renderowania gotowego wideo, w związku z czym poznasz wszystkie montażowe zadania od A do Z. Przy okazji poznasz masę montażowych sztuczek, możliwości łatwej pracy z nagraniami z wielu kamer czy efektywne wykorzystanie masek w Premiere Pro.

Praca z kolorami i efektami

Kurs Adobe Premiere Pro

Poza omówieniem samych narzędzi montażowych, w kursie znajdziesz obszerne informacje związane z wzbogacaniem materiału o efekty, przejścia i animacje. Pokażę Ci także, jak z pomocą innych aplikacji Adobe dodać profesjonalne materiały do Twojego wideo, takie jak plansze przygotowane w Adobe Photoshop. Posłużymy się także funkcjonalnością Dynamic Link, aby połączyć Premiere Pro z After Effects, co da Ci niezrównane możliwości w zakresie efektów wizualnych. Poznasz także prawidłowy sposób postępowania z korektą barwną materiału wideo - będziemy pracować z panelem Lumetri dostosowując kolory, krzywe, kontrast i inne parametry, które sprawią, że Twoje filmy będą wyglądały znakomicie.

Praca z materiałem Audio

Kurs Adobe Premiere Pro

Poznasz także skuteczne techniki i skróty związane z obróbką audio, poza podstawowymi operacjami jak automatyczna synchronizacja wielu ścieżek audio, czy normalizacja w samym Premiere Pro, pokażę Ci także jak wykorzystać potencjał Adobe Audition - aplikacji z pakietu Adobe, która w niezwykle prosty sposób łączy się z Premiere Pro i umożliwia zaawansowaną korektę parametrów audio. Z pomocą Audition wykonamy takie operacje jak odszumianie i normalizacja. Poza tym dowiesz się jak łatwo naprawić problem rozsynchronizowanych ścieżek i jak używać efektów dla audio.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs został przygotowany z myślą o wszystkich, zarówno amatorach jak i profesjonalistach, którzy chcą nauczyć się montażu w Premiere Pro lub udoskonalić swój warsztat o ciekawe techniki, nowości i narzędzia. Jest on narzędziowym kompendium, które będzie przydatne także dla osób, które pracują już w Premiere Pro. Premiere jest niezwykle przyjazną aplikacją, która może stanowić doskonałe wprowadzenie w świat montażu dla osób, które chcą na przykład zmontować materiał z wakacji, jak również służyć profesjonalistom, którzy pracują przy projektach komercyjnych, reklamówkach, relacjach z wydarzeń, ślubach. W końcu, także profesjonalni montażyści, pracujący z dokumentami czy fabułą, zapewne znajdą w tym kursie uporządkowane techniki, szereg nowości i przydatne skróty.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy z zakresu prawa.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pisać funkcjonalne, praktyczne i nowoczesne aplikacje!
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%