Kurs Pozycjonowania i Optymalizacji PROMO

Kurs Pozycjonowania i Optymalizacji PROMO

Promocja w wyszukiwarkach

Co zrobić, by wśród setek innych witryn Twoja strona znalazła się jak najwyżej? Pozycjonowanie stron internetowych jest w zasięgu ręki. Wystarczy trochę czasu i systematyczność abyś mógł skutecznie promować w wyszukiwarkach swoją stronę lub witrynę Twojego klienta. SEO to obecnie jeden z najlepszych sposobów na niedrogie wygenerowanie ruchu oraz promocję marki.Dowiedz się czego pragną wyszukiwarki

Kurs, który chcę Ci zaproponować, to ponad 7 godzin praktycznych lekcji w formie wideo tutoriali, w których szczegółowo analizujemy wszystkie najważniejsze czynniki wpływające na pozycję strony w wyszukiwarkach.

W kursie znajdziesz wiele cennych informacji związanych z każdym etapem pracy nad stroną www. Począwszy od doboru właściwych słów kluczowych, poprzez nazewnictwo domenty oraz plików jak i sam projekt witryny, aż do przygotowania treści i pozyskiwania wartościowych linków. Wiedza przedstawiona w kursie jest nie tylko esencją wielu podręczników, ale także płynie z praktycznego doświadczenia w pozycjonowaniu i optymalizacji.

kurs pozycjonowania

Kurs zawiera między innymi:

 • Informacje o najnowszych mechanizmach wyszukiwarek
 • Analizę słów kluczowych z pomocą darmowych narzędzi
 • Wyjaśnienie terminów jak SEO, SEM, PPC, FSB i wiele innych
 • Szczegółowe omówienie najważniejszych czynników pozycjonowania
 • Analizę mechanizmów działania robotów i wyszukiwarek
 • Tworzenie i pozyskiwanie treści przyjaznej wyszukiwarkom
 • Optymalizacja kodu XHTML i CSS
 • Pozyskiwanie wartościowych linków do witryny
 • Tworzenie map witryn, plików htaccess i robots.txt
 • Opinie innych ekspertów o czynnikach pozycjonowania
 • Definicja Spamu oraz najpopularniejszych nieetycznych praktyk pozycjonowania
 • i wiele, wiele więcej!

pozycjonowanie - long tail

BONUS! Słownik Pozycjonera oraz Google Personalized Search

Kurs zawiera dodatkową lekcję, w której dowiesz się o najnowszych, szeroko komentowanych na początku 2010 roku zmianach w algorytmie wyszukiwarki Google. Dotyczą one tak zwanego wyszukiwania spersonalizowanego i mogą zmienić podejście do pozycjonowania, zwłaszcza z pomocą jeszcze niedawno skutecznych metod jak katalogi SEO czy Precle. W kursie znajdziesz także dokument "Słownik Pozycjonera", w którym zebrałem najważniejsze pojęcia, które powinna znać każda osoba zajmująca się pozycjonowaniem!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przygotowałem tak, aby był on zrozumiały zarówno dla osób zupełnie początkujących, jak i dla tych, które mają doświadczenie w tworzeniu serwisów WWW. Jest on pozycją obowiązkową dla każdej osoby, która wykorzystuje internet w swojej codziennej pracy, czy to projektując strony internetowe, czy zajmując się witryną swojej firmy. Starałem się zaprezentować Wam esencję mojej wiedzy na ten temat, zarówno płynącej z doświadczenia, jak i z analizy aktualnych trendów w pozycjonowaniu.

pozycjonowanie - błędy pisowni

Obalamy mity pozycjonowania!

Kurs, który masz przed sobą, powstał również po to, aby obalić pewne mity. Przede wszystkim te, które mówią, że nikt nie jest w stanie samodzielnie i bez dużych nakładów finansowych pozycjonować swojej witryny. Gwarantuję, że cierpliwe stosowanie wskazówek zawartych w kursie pozwoli Twojej stronie systematycznie piąć się w górę w wynikach organicznych. Pozycjonowanie nie jest dla wybranych, którzy posiadają wielkie zaplecze - zrozumieć mechanizmy wyszukiwarek po to, aby postępować z nimi zgodnie potrafi każda osoba, która nie ma nawet na codzień styczności z IT. W końcu, pozycjonowanie to nie gwarancja wyników w TOP3, to proces, który pomoże Ci przygotować wartościową treść dla użytkowników i przejrzysty kod XHTML i CSS, a pamiętając o tym, co lubią wyszukiwarki, będziesz coraz wyżej w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

1. Jest to kurs, który opracowałem na podstawie moich najlepszych spostrzeżeń oraz praktyk, które sprawdziły się na stronach www, które przygotowywałem. Zawiera mnóstwo konkretnych wskazówek oraz analiz skuteczności poszczególnych rozwiązań. Takich rzeczy nie dowiesz się z książek!

2. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.

3. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z kilkuletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z projektowaniem stron internetowych.iele innych!

ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%