Kurs PHP 5 PROMO

Kurs PHP 5 PROMO

Techniki Pracy

Cięcie i tworzenie dedykowanych szablonów

Język PHP to najbardziej popularny język skryptowy w sieci, w którym oskryptowuje się sklepy internetowe czy fora dyskusyjne. Webdeveloperzy korzystający z PHP są jednymi z najbardziej poszukiwanych specjalistów na rynku. Jeśli chcesz do nich dołączyć - zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym kursem.


 • Zaawansowany proces konfiguracji lokalnego środowiska testowego
 • Dobre praktyki pracy z kodem PHP pod kątem bezpieczeństwa
 • Mnóstwo gotowych skryptów od eksperta - praktyka w dziedzinie PHP
 • Obsługa formularzy
 • Sprawdzanie danych i wysyłanie maili
 • i wiele, wiele więcej...

Co znajdziesz w kursie PHP - Techniki Pracy?

Kurs PHP 5 - Techniki Pracy to niespełna 11 godzin (!) wysokiej jakości wideo tutoriali, w których na praktycznym przykładzie poznasz zaawansowane możliwości PHP a także baz danych. Wszystkiego nauszysz się od eksperta w tej dziedzinie!

Kurs PHP 5 - Techniki Pracy

W kursie poznasz techniki związane z przeniesieniem strony oskryptowanej w HTML na kod PHP. Oprócz dopisania podstawowych funkcjonalności jak obsługa formularza email czy walidacja z AJAX, dowiesz się także jak przygotować strukturę bazy danych pod działąjącą witrynę i zaprojektujesz moduły logowania i rejestracji użytkowników, dodawania oraz oceniania artykułów i wiele więcej. Przykładowo, pokażemy Ci jak przepisać adresy na przyjazne dla użytkownika i robotów wyszukiwarek.

Cała witryna zostanie zbudowana w oparciu o elastyczny system szablonów, co ułatwi jej rozbudowę oraz aktualizację, a wiele klas, które stworzymy będzie mogło służyć za fundament Twoich kolejnych projektów.

Zobacz przykładową lekcję kursu - Cięcie i tworzenie dedykowanych szablonów

Praca z bazami danych mySQL

kurs php bazy mysql

W kursie zapoznasz się ze specyfiką pracy z bazami danych mySQL. Poza obsługą z poziomu phpMyAdmin poznasz zaawansowane techniki pracy z aplikacjami bazodanowymi, dowiesz się jak optymalnie zaprojektować strukturę bazy danych oraz jak stosować zaawansowane zapytania do bazy z poziomu PHP. W ten sposób będziemy na przykład obsługiwać system rejestracji użytkowników na naszej stronie czy odzyskiwania zaszyfrowanych haseł. Dowiesz się także, co to są transakcje bazodanowe i jak prawidłowo przemyśleć je pod kątem obsługi sklepu internetowego.

Zobacz przykładową lekcję kursu - Pliki i katalogi

Komponenty dynamicznej strony WWW

kurs php - dynamiczny cms

W kursie postawiliśmy na praktyczną pracę z PHP, ucząc Cię zaawansowanych technik na konkretnych przykładach. Będziemy między innymi tworzyli system artykułów na stronie, których treść zczytywana jest z bazy danych. Damy także użytkownikom możliwość rejestracji i logowania na stronie, a informacje o ich aktywności będziemy przetrzymywać w plikach sesji i ciasteczkach. Stworzymy od podstaw system ocen artykułów, które w bazie zostaną przyporządkowane poszczególnym użytkownikom. To tylko część praktycznych projektów, które następnie będziesz mógł wdrożyć na swoich stronach WWW.

Programowanie obiektowe i bezpieczeństwo

php programowanie obiektowe

Kurs PHP - Techniki Pracy pomoże Ci wejść na najwyższy poziom programowania. Podczas trwania całego kursu stawiamy duży nacisk na zrozumienie zagadnienia programowania obiektowego. Szczegółowo wyjaśnione zostały metody pracy programistów - praktyków, takie jak metody magiczne, wykorzystanie OOP w praktyce i tworzenie systemu szablonów stron WWW w oparciu o przydatne klasy.

Wiele z nich w niezmienionej formie będziesz mógł wykorzystać w swoich kolejnych projektach. Duży nacisk postawiliśmy także na bezpieczeństwo, wielokrotnie sugerując poprawne rozwiązania w zakresie tworzenia odpornej na ataki struktury kodu PHP. Wskazujemy także najbardziej popularne metody polegające na obronie przed "wstrzykiwaniem" szkodliwego kodu do naszej aplikacji.

Mod Rewrite oraz operacje na plikach

php operacje na plikach

W kursie zaprezentujemy również techniki związane z przepisywaniem adresów na przyjazne dla użytkowników a także robotów indeksujących wyszukiwarek. Zastosujemy mod-rewrite, przy okazji prezentując ciekawe sztuczki, związane z jego wykorzystaniem. Kolejny obszerny rozdział kursu dotyczy operacji na plikach z poziomu PHP takich jak zarządzanie ich strukturą, tworzenie plików i folderów a także zarządzania uprawnieniami użytkowników. Taka wiedza może być przydatna na przykład przy tworzeniu sekcji plików do uploadu czy pobrania w zależności od użytkownika, który zaloguje się na stronie.

Bonusy! RSS, SOAP, WSDL

php soap wsdl

Ponadto, mamy dla Ciebie szerego materiałów dodatkowych, opisujących zaawansowane protokoły SOAP czy WSDL, oraz tworzenie wirtualnych hostów w Apache'u. Ponadto, napiszemy od podstaw czytnik plików RSS, który możesz dowolnie skonfigurować i wykorzystać we własnych projektach! W sumie mamy dla Ciebie ponad godzinę (!) bonusowych materiałów.

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Zaawansowany proces konfiguracji lokalnego środowiska testowego
 • Dobre praktyki pracy z kodem PHP pod kątem bezpieczeństwa
 • Mnóstwo gotowych skryptów od eksperta - praktyka w dziedzinie PHP
 • Obsługa formularzy, sprawdzanie danych i wysyłanie maili
 • i wiele, wiele więcej...

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które mają już podstawową wiedzę w zakresie programowania w PHP (przerobiły kurs PHP - Podstawy) i chcą poznać najlepsze techniki pracy z technologiami server-side i bazami danych. Kurs pozwoli Ci opanować w stopniu zaawansowanym programowanie obiektowe zorientowane na projektowanie stron WWW w oparciu o PHP i mySQL.

Jeśli chcesz tworzyć atrakcyjne strony WWW, dynamiczne aplikacje webowe, ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Zdobędziesz tu podstawy wiedzy o PHP, które będziesz mógł wykorzystać w praktyce z naszymi kolejnymi kursami z zakresu PHP!

Podsumowując kurs PHP to:

 • kurs dla programistów, mających podstawy języka PHP
 • kompletne źródło wiedzy o programowaniu obiektowym, bazach danych i konkretnych zastosowaniach na stronach WWW
 • zbiór praktycznych modułów wykonywanych krok po kroku
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas
 • wartościowy i przydatny bonus!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z PHP!
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%