Kurs PHP 5 PROMO

Kurs PHP 5 PROMO

Podstawy programowania

Wprowadzenie

Dynamiczne strony WWW, systemy newsów, fora dyskusyjne czy panele administracyjne - to tylko niektóre przykłady zastosowań języska PHP, który w połączeniu z XHTML jest najpopularniejszą technologią w sieci. Pierwszy kurs z serii PHP wprowadzi Cię w podstawy tego języka kładąc fundament wiedzy niezbędny każdemu projektantowi stron WWW.


 • kurs dla początkujących programistów, prowadzący za rękę przez proces instalacji i podstawy PHP
 • kompletne źródło wiedzy o podstawowych poleceniach i dobrych praktykach pracy z PHP
 • zbiór praktycznych projektów wykonywanych krok po kroku
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas
 • wartościowy i przydatny bonus!

Co składa się na kurs PHP?

Kurs Podstawowy PHP 5 to niespełna 8 godzin wysokiej jakości wideo tutoriali, w których poznasz najważniejsze polecenia i składnię PHP na praktycznych przykładach, jak również dowiesz się jak poprawnie zainstalować i skonfigurować oprogramowanie serwerowe. Wszystkiego nauszysz się od absolutnego eksperta w tej dziedzinie!

Kurs PHP 5 - Podstawy, ma za zadanie wprowadzić Cię w świat programowania aplikacji stron WWW działających po stronie serwera. W kursie duży nacisk położyliśmy na najważniejsze, praktyczne aspekty tego języka jak i na poprawną konfigurację środowiska testowego wraz z bazą danych. Niezbędne dla początkujących jest jednak poznanie podstaw - teorii zmiennych, tablic czy typów danych. Przekazanie tej wiedzy jest głównym zadaniem kursu Podstawowego PHP.

Praktyczne wskazówki

kurs php

W kursie zapoznamy Cię ze specyfiką i najlepszymi technikami pracy z PHP, pod kątem wykorzystania tego języka na co dzień. Jeśli tylko jest taka możłiwość, prezentujemy praktyczne przykłady związane z przydatnością języka PHP przy projektowaniu dynamicznych stron WWW.

Teoria od eksperta

nauka php lekcja zmienne

Na początku przygody z programowaniem w PHP największe problemy może sprawiać opanowanie podstaw. Dla większości trenerów te zagadnienia są oczywiste i nie poświęcają zbyt wiele czasu na ich omówienie. Tymczasem fundamentalne informacje mają kluczowe znaczenie dla dalszego rozwoju programisty. Zadbaliśmy o to, aby w kursie podstawy PHP zostały omówione jasno, precyzyjnie i wyczerpująco.

Dobre praktyki kodowania

praktyki kodowania php

Kiedy skorzystać z tablic? Jak najlepiej stosować zmienne? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź w kursie PHP - Podstawy. Nauczysz się także stosować przydatne techniki jak cookies oraz sesje, w praktyce dowiesz się, jak można wykorzystać datę i czas w PHP. Podpowiemy także, jakie są najlepsze strategie tworzenia udanych aplikacji witryn internetowych.

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Ogólne informacje o języku PHP, jego przewagach i optymalnych zastosowaniach
 • Kompletny proces instalacji profesjonalnego serwera testowego
 • Dobre praktyki pracy z kodem PHP
 • Tworzenie i obsługa formularzy
 • Współpraca PHP z xHTML
 • i wiele, wiele więcej...

Uwaga! BONUS!

Teraz razem z kursem PHP - Podstawy, otrzymasz dodatkową, praktyczną lekcję na temat wysyłania maili z poziomu PHP. Dowiesz się jak działa funkcja mail() wysyłając wiadomość z formularza, a także zobaczysz, jak można wysyłać wiadomości ze zdefiniowanym szablonem maila w HTML!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z programowaniem w PHP i zdobyć niezbędne podstawy wiedzy, by tworzyć dynamiczne elementy witryn jak systemy newsów, komentarzy, czy systemy zarządzania treścią do swoich stron. Elementarna wiedza z zakresu PHP będzie atutem i pozwoli lepiej zrozumieć aspekty działania stron WWW każdemu projektantowi, który zajmuje się tworzeniem witryn.

Jeśli chcesz tworzyć atrakcyjne strony WWW, dynamiczne aplikacje webowe, ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Zdobędziesz tu podstawy wiedzy o PHP, które będziesz mógł wykorzystać w praktyce z naszymi kolejnymi kursami z zakresu PHP!

Podsumowując kurs PHP to:

 • kurs dla początkujących programistów, prowadzący za rękę przez proces instalacji i podstawy PHP
 • kompletne źródło wiedzy o podstawowych poleceniach i dobrych praktykach pracy z PHP
 • zbiór praktycznych projektów wykonywanych krok po kroku
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas
 • wartościowy i przydatny bonus!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z PHP!
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%