Sekrety Photoshop

Sekrety Photoshop

Tips & Tricks

Wprowadzenie

Poznaj najciekawsze zastosowania i techniki pracy w Adobe Photoshop! Ten nafaszerowany ciekawymi skrótami oraz praktycznymi wskazówkami kurs stanowi zbiór niezwykle przydatnych zagadnien, które sprawia, ze Twoja praca bedzie jeszcze bardziej wydajna niz kiedykolwiek! Na przestrzeni ponad 6 godzin obszernego kursu poznasz ponad 100 praktycznych sekretów Photoshop! Czy wiesz jak prosto zwiekszyc wydajnosc Photoshopa, zapisywac mniejsze pliki .psd, tworzyc selekcje jeszcze wydajniej? Te i dziesiatki innych porad znajdziesz w jedynym w swoim rodzaju kursie! Wskazówki zgrupowalismy tematycznie w takich kategoriach jak projektowanie interfejsów, obróbka fotografii, Camera Raw, techniki wycinania, praca z efektami, akcje w Photoshop i wiele wiecej. Sprawdz sam!


 • Niemal 100 przydatnych wskazówek z Photoshop
 • Sztuczki, których nie znajdziesz w oficjalnych podręcznikach
 • Lekcje podzielone w intuicyjne sekcje tematyczne
 • Najważniejsze techniki selekcji, maskowania czy wycinania
 • Pracę z tekstem i typografią, również w zastosowaniach 3D
 • Masę wskazówek narzędziowych w interfejsie Photoshop
 • Najciekawsze nowości w Photoshop CC
 • I wiele więcej!

Witaj w kursie Sekrety Photoshop!

Kurs stanowi zbiór praktycznych porad przedstawionych w krótkich lekcjach. Całość podzielona jest na sekcje tematyczne takie jak interfejsy, korekta zdjęć, narzędzia, camera raw czy nowości w Photoshop. Wskazówki w większości jednak nie są ze sobą ściśle powiązane co sprawia, że kurs możesz przerabiać praktycznie w dowolnej kolejności i stale do niego wracać aby poznać nowe lub przypomnieć sobie poznane techniki.

Kurs stanowi narzędziowy przewodnik po wybranych funkcjach Photoshopa, których użycie nie jest oczywiste i technik, które trudno jest znaleźć w poradnikach i podręcznikach do tego programu, a które stanowią duże usprawnienie w naszej codziennej pracy.

Przydatne wskazówki narzędziowe

Jeden z działów kursu zawiera zbiór praktycznych, narzędziowych wskazówek które przydadzą się każdemu, niezależnie od wykonywanych w Photoshopie zadań. Dowiesz się między innymi jakie są sztuczki związane z samplowaniem kolorów, pracą z pędzelkami, obiektami inteligentnymi, jak poradzić sobie z resetowaniem i łatwym wprowadzaniem wartości w pola Photoshopa czy jak oszczędzić miejsce na dysku generując mniejsze pliki.

Opanujesz też szereg niezwykle przydatnych trików w interfejsie, które pozwolą Ci jeszcze łatwiej niż wcześniej poruszać się i nawigować po otwartych dokumentach, jak również poznasz kilka ciekawostek dostępnych w Adobe CC.

Korekta fotografii i Camera Raw

Szereg lekcji w kursie Sekrety Photoshop przeznaczyłem na omówienie ciekawych skrótów w aplikacji Camera Raw - dowiesz się między innymi jak łatwo stosować presety dla wielu zdjęć czy przenosić na różne sposoby pliki do Photoshopa, gdzie odkryjesz mało znane techniki obróbki zdjęć z wykorzystaniem takich narzędzi jak HDR Toning, galerii filtrów oraz gotowych akcji a nawet narzędzia Puppet Warp.

Praca z interfejsami

W kursie nie mogło też zabraknąć najciekawszych wskazówek dla projektantów interfejsów. W związku z tym otrzymasz ogromną dawkę sztuczek począwszy od pracy z kompozycjami warstw, przez pomocne narzędzia ich filtrowania, szereg wskazówek związanych z tworzeniem mockupów i wymiarowaniem, jak również wygodnym eksportem grafik nawet do wektorowych plików .svg z pomocą Adobe Generator i Extract Assets.

Efekty w Photoshop

W kolejnym dziale kursu zapoznasz się z ciekawymi trikami w zakresie tworzenia i pracy z efektami - nauczysz się jeszcze wydajniej pracować z efektami warstw a także dostępnymi od dawna efektami jak Flara. Dowiesz się też jak wykorzystać zupełnie nowe efekty w Photoshop CC w celu wygenerowania ramek, drzew a nawet ognia! Nie zabraknie także wskazówek związanych z wykorzystaniem efektów 3D!

Akcje i typografia

Automatyzacja pracy z wykorzystaniem akcji to jeden z najprostszych sposobów na oszczędność czasu i uporządkowanie często wykonywanych czynności. W kursie znajdziesz wiele wskazówek na temat optymalizacji zasobów jak również wykorzystania gotowych, ciekawych akcji. Będziemy także pracować z typografią i zobaczysz szereg sztuczek, które w Photoshop możesz zastosować na tekście.

Skuteczne wycinanie obiektów

Jedne z najważniejszych technik są związane z umiejętnym maskowaniem i wycinaniem obiektów z fotografii - w tym celu przedstawimy szereg ciekawych sztuczek związanych z wykorzystaniem masek oraz selekcji z wykorzystaniem ciekawych narzędzi jak Color Range czy Focus Area. Dowiesz się także jak łatwo zaznaczyć właściwe fragmenty podczas retuszu fotografii i jak może sprawdzić się selekcja na kanałach oraz szybkie maski.

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Niemal 100 niezwykle przydatnych wskazówek z Photoshop
 • Praktyczne sztuczki, których nie znajdziesz w oficjalnych podręcznikach
 • Lekcje podzielone w intuicyjne sekcje tematyczne
 • Najważniejsze techniki selekcji, maskowania czy wycinania
 • Pracę z tekstem i typografią, również w zastosowaniach 3D
 • Masę wskazówek narzędziowych w interfejsie Photoshop
 • Najciekawesze nowości w Photoshop CC
 • I wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które znają przynajmniej podstawy Photoshop i chciałyby nauczyć się pracować wydajniej. Kurs dedykowany jest także dla osób zaawansowanych i średnio-zaawansowanych, które pracują w Photoshopie. Jestem przekonany, że takie osoby również znajdą w kursie coś dla siebie. Jeśli jesteś osobą początkującą, polecamy przed przystąpieniem do kursu przerobienie materiału Photoshop od Podstaw.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty w Photoshop.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach, które bez wątpienia wykorzystasz w swojej dalszej pracy.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%