Kurs Photoshop i ZBrush

Kurs Photoshop i ZBrush

Trzeci Wymiar Ilustracji

Wprowadzenie

Wejdź na najwyższy poziom pracy z grafiką i ilustracją dzięki wykorzystaniu potencjału fantastycznych aplikacji Photoshop i ZBrush. Połącz magię postprodukcji w Photoshop i wolności tworzenia obiektów 3D aby uzyskać powalające efekty i przewyższyć oczekiwania klientów, przy okazji odkrywając sekrety światowej klasy ilustratora, Wojciecha Magierskiego.


 • Kompleksowe omówienie dwóch projektów wykonanych w ZBrush i Photoshop
 • Podstawy grafiki 3D oraz programu ZBrush
 • Zbiór ciekawych porad, technik pracy i sztuczek
 • "Wiedzę tajemną" Wojciecha Magierskiego
 • Przydatne zasoby sieci, z których pobierzesz tekstury i modele
 • Zbiór porad dotyczących popularnych narzędzi Photoshopa

Poison Beats

Kurs Photoshop i ZBrush

Kolejny projekt to Poison Beats, który powstał bez wykorzystania stocków, wyłącznie z pomocą 3D oraz Photoshopa. W tej części skoncentrujemy się na obróbce modeli 3D z Cinema 4D oraz ZBrush a także na wykończeniu pracy w Photoshop. Skorzystamy także z gotowych modeli i źródeł, które przyspieszą i wspomogą naszą pracę. Połączenie dwóch aplikacji pomoże nam zbudować autorski i oryginalny projekt, który znalazł uznanie w gronie redaktorów popularnego magazynu dla designerów New Webpic i pojawił się na jego okładce!

Grafika 3D i ZBrush

Kurs Photoshop i ZBrush

W pierwszej części kursu poznasz także niezbędne podstawy pracy z grafiką 3D oraz aplikacją ZBrush, która jest jednym z najbardziej popularnych i przyjaznych w obsłudze programów do pracy z tym rodzajem grafiki. ZBrush jest zwłaszcza bardzo często wybierany przez artystów cyfrowych i ilustratorów, ponieważ w przeciwieństwie do aplikacji jak 3D Studio Max czy Maya, oferuje mniej "inżynierskie" podejście do tworzonych modeli, a bardziej nastawione na wizualny, konkretny efekt. Graficy znajdą w nim przyjazne narzędzia, które znają z innych aplikacji i między innymi genialne, intuicyjne pędzle, tekstury czy Shadow Box. Dzięki temu każdy, kto pracuje z grafiką będzie czuł się w ZBrush doskonale, a w kursie omówimy jego najważniejsze narzędzia tak, abyście mogli szybko i płynnie rozpocząć pracę.

Wspaniałe możliwości aplikacji 3D wspomagające grafika

Kurs Photoshop i ZBrush

Odkrywanie świata 3D stawia to nowe wyzwanie dla grafików, które coraz częściej staje się standardem naszej pracy, ale także oferuje niespotykane dotąd możliwości. Wolność i przestrzeń tworzenia ogranicza tylko Twoja wyobraźnia a czas poświęcony na poszukiwania odpowiednich materiałów na popularnych stock’ach możesz poświęcić na tworzenie modeli idealnie odpowiadających Twoim wymaganiom.

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Kompleksowe omówienie dwóch projektów wykonanych w ZBrush i Photoshop
 • Podstawy grafiki 3D oraz programu ZBrush
 • Zbiór ciekawych porad, technik pracy i sztuczek
 • "Wiedzę tajemną" Wojciecha Magierskiego
 • Przydatne zasoby sieci, z których pobierzesz tekstury i modele
 • Zbiór porad dotyczących popularnych narzędzi Photoshopa
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs Photoshop i ZBrush, to pozycja obowiązkowa dla każdej osoby, która pracuje w Photoshop. Przygotowany został z myślą o osobach, które dobrze opanowały podstawy programu, lub wykorzystują Photoshopa w swojej codziennej pracy. Osobom początkującym zdecydowanie polecamy wcześniejsze przerobienie Kursu Photoshop - Techniki Pracy, Kursu Photoshop dla Designerów, oraz Kursu Photoshop - Techniki Zaawansowane. Szczególnie polecamy także Kurs Photoshop Masterclass. Wszystkie te materiały składają się na Kompendium Photoshop, które jest kompleksowym i jedynym tego rodzaju zestawem materiałów do nauki Adobe Photoshop w sieci. Jeśli znasz świetnie Photoshop i korzystasz z niego na co dzień, ten kurs pozwoli Ci podejrzeć warsztat i zajrzeć za kulisy prac świetnego grafika Wojciecha Magierskiego. Nie jest natomiast wymagana wiedza z 3D oraz ZBrush, gdyż poznamy go od podstaw.

Większość materiałów została przygotowana w oparciu o Photoshop CC, jednak w pełni wykorzystasz potencjał kursu również na starszych wersjach oprogramowania. Jeśli pracujesz w Photoshop i chcesz rozwijać swoje umiejętności, ten kurs katapultuje Cię do zupełnie innej ligi projektowania.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty w Photoshop i 3D.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%