Kurs Photoshop CC

Kurs Photoshop CC

od Podstaw

Powitanie

Photoshop to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny program z jakim kiedykolwiek się spotkałeś. Obok edycji zdjęć stworzysz w nim także interfejsy stron WWW i aplikacji, fantastyczne ilustracje, a nawet będziesz pracował z materialem wideo i 3D. Ogrom możliwości jak również ilość zasobów może przytłaczać - dlatego niezwykle starannie przygotowaliśmy dla Ciebie kurs, który jest esencja doświadczenia jego autora, wieloletniego trenera i praktyka Photoshop a także Certyfikowanego Eksperta Adobe. To nasz flagowy kurs Photoshop, który doceniły tysiące klientów - nagrany na nowo, tak abyś mógł wykorzystać pełen potencjał najnowszych wersji programu. Jeśli zaczynasz przygodę z Photoshopem i od początku chcesz nabyć poprawne nawyki - nie wahaj się ani chwili, to jest materiał dla Ciebie!


 • Omówienie interfejsu, podstawowych narzędzi i paneli programu
 • Wyjaśnienie zagadnień teoretycznych związanych z pracą z grafiką rastrową
 • Teoria i narzędzia kolorów, zagadnienia związane z typografią i tekstem
 • Szereg praktycznych przykładów korekty fotografii z Camera RAW i Photoshop
 • Omówienie warstw korekcyjnych, efektów, filtrów, trybów mieszania
 • Dobre nawyki pracy z Adobe Photoshop, szereg skrótów i wskazówek
 • Rozszerzanie możliwości Photoshopa i efekty 3D
 • Praktyczny projekt - retusz fotografii
 • I wiele, wiele więcej!

Fundament pracy z grafiką rastrową

Kurs Photoshop CC od Podstaw

Wadą wielu tutoriali, które znajdziesz w sieci, jest nakierowanie na osiągnięcie konkretnego i tylko jednego efektu. W Kursie, który opracowaliśmy, znajdziesz odpowiedzi na pytania nie tylko jak to jest zrobione, ale przede wszystkim dlaczego. Poznając zagadnienia takie jak teoria kolorów, specyfika grafiki rastrowej czy interpolacji pikseli, zrozumiesz mechanizmy, które działają pod maską narzędzi Photoshopa, co pozwoli Ci wykorzystać je we właściwy sposób.

Formaty plików oraz narzędzia Bridge i Camera Raw

Poznasz także podstawy pracy z niezwykle przydatnymi aplikacjami, które dostępne są razem z Adobe Photoshop. Poznasz specyfikę formatów plików i szybką nawigację z Adobe Bridge, a także dowiesz się jak pracować z korektą fotografii w Camera RAW. Obrazowo wyjaśnimy zalety jednych formatów nad innymi, kompresję oraz zapisywanie plików na potrzeby sieci jak również przygotowanie ich do druku.

Korekta i edycja fotografii

Kurs Photoshop CC od Podstaw

Podczas całego kursu zaprezentujemy dziesiątki praktycznych przykładów i zastosowań związanych z korektą obrazu - począwszy od Camera RAW, w którym wykonamy korektę zdjęcia, przez kluczowe funkcje Photoshopa i warstwy korekcyjne, które pozwolą Ci dostosować jasność, nasycenie, kolory i sprawią, że Twoja fotografia będzie wyglądała naprawdę świetnie.

Zobacz lekcję kursu - Wyostrzanie >>

Praktyczny projekt retuszu

Kurs Photoshop CC od Podstaw

Na koniec Kursu, kiedy już sprawnie będziesz poruszał się w interfejsie i znał mechanizmy działania Photoshopa, wykonamy praktyczny projekt w ramach którego poznasz szereg ciekawych technik retuszu w Photoshopie. Poprawimy zdjęcie modelki z którego usuniemy niedoskonałości, dodamy makijaż, poprawimy kolory i wiele więcej, poznając przy tym dziesiątki skrótów i ciekawych technik, które pozwolą Ci wyciągnąć z fotografii jeszcze więcej!

Techniki Ekspertów na wyciągnięcie ręki

Kurs Photoshop CC od Podstaw

W Internecie znajdziesz masę materiałów na temat Photoshopa. Zaletą naszego kursu jest fakt, iż został on przemyślany tak aby stanowić kompleksowe Kompendium i oszczędzić Ci dziesiątek godzin poszukiwań oraz nakierować na prawidłowy tok myślenia i poprawne nawyki. Po przerobieniu materiału będziesz w pełni świadomy nabytych umiejętności, jak również poznasz dobre nawyki, które zaprocentują w przyszłości. W przeciwieństwie do wielu podstawowych kursów, w kolejnych lekcjach będziesz odkrywał coraz bardziej zaawansowane techniki, z którymi pracują eksperci, takie jak maski, złożone selekcje, kanały i wiele więcej!

Zobacz lekcję kursu - Linked Smart Objects >>

Narzędzia wektorowe i praca z interfejsami

Kurs Photoshop CC od Podstaw

Na przestrzeni kursu zapoznasz się z narzędziami, które ułatwią pracę z projektowaniem layoutów stron WWW czy aplikacji mobilnych. Począwszy od podstawowych ustawień programu Photoshop, przez preferencje siatki i organizację pola pracy, aż do narzędzi wektorowych, własnych kształtów oraz stylów warstw, które pomogą Ci osiągnąć pożądane efekty. Dowiesz się także jak skutecznie eksportować grafikę na potrzeby sieci.

Typografia w Adobe Photoshop

Kurs Photoshop CC od Podstaw

Photoshop jest niezwykle zaawansowanym narzędziem także w kontekście edycji tekstu oraz typografii. Możliwości nowych narzędzi w Photoshop CC pozwolą Ci także emulować wygląd tekstu na Mac i Windows, a obszerne biblioteki Typekit pozwolą na wykorzystanie w projektach setek wysokiej jakości fontów. W jednym z praktycznych projektów, stworzymy także niezwykle ciekawy, stylizowany tekst przy okazji poznając szereg faktastycznych efektów warstw!

Efekty graficzne i Style

W Kursie dowiesz się jak wykorzystać cały potencjał Adobe Photoshop - odkryjesz niesamowite Filtry i ich niecodzienne zastosowania, przydatne Style Warstw, a także bardziej zaawansowane efekty jak Tryby Mieszania i wykorzystanie Warstw Korekcyjnych. Dopiero połączenie tych technik pozwoli Ci zrozumieć, jaki potencjał drzemie w Adobe Photoshop i wkrótce zrozumiesz, że jego możliwości ogranicza w zasadzie tylko Twoja wyobraźnia!

Praktyczne zastosowania oraz automatyzacja w Photoshop

Główny nacisk położony został na przedstawienie narzędzi oraz tricków i technik procesu edycji zdjęć na praktycznych przykładach. Chodzi np. o przekształcanie, wycinanie, kadrowanie, poprawa kolorów i kontrastu, usuwanie szumów. Poznasz także ciekawe dodatki związane z Photoshopem, jak również sposoby na automatyzację i usprawnienie procesów z pomocą akcji!

Zobacz lekcję kursu - Focus Area >>

Dla kogo jest ten kurs?

Moim zadaniem jest przedstawienie Ci Adobe Photoshop, tak abyś zaprzyjaźnił się z interfejsem i funkcjami aplikacji i w procesie twórczym nie musiał zastanawiać się nad tym, z jakiego narzędzia skorzystać. Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, które stawiają swoje pierwsze kroki w Adobe Photoshop, ale także dla tych z Was, którzy pracują bądź pracowali już z tym fantastycznym programem i chcą uzupełnić podstawy a także dobre praktyki, które stanowią fundament wiedzy ekspertów. Jestem przekonany, że po przerobieniu kursu będziesz pewnie poruszał się w interfejsie programu a także będziesz dokładnie wiedział, jaki kierunek wybrać aby uzupełnić swoje umiejętności - jest to kolejny doskonały powód aby wybrać kurs eduweb.pl, ponieważ nasza ścieżka Photoshop dopiero się tutaj zaczyna, a jej kontynuacja jest starannie dobraną kontynuacją materiału, który masz przed sobą!

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Omówienie interfejsu, podstawowych narzędzi i paneli programu
 • Wyjaśnienie zagadnień teoretycznych związanych z pracą z grafiką rastrową
 • Teoria i narzędzia kolorów, zagadnienia związane z typografią i tekstem
 • Szereg praktycznych przykładów korekty fotografii z Camera RAW i Photoshop
 • Omówienie warstw korekcyjnych, efektów, filtrów, trybów mieszania
 • Dobre nawyki pracy z Adobe Photoshop, szereg skrótów i wskazówek
 • Rozszerzanie możliwości Photoshopa i efekty 3D
 • Praktyczny projekt - retusz fotografii
 • I wiele, wiele więcej!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty w Photoshop.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Otrzymasz wiele gotowych projektów, które ułatwią Ci poznawanie Photoshopa.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%