Kurs Photoshop Masterclass

Kurs Photoshop Masterclass

Magia Kreacji

Wprowadzenie

Photoshop Masterclass to wyjątkowy materiał w którym zobaczysz jak pracuje Wojciech Magierski – światowej klasy ilustrator, którego prace publikowane są w najlepszych branżowych magazynach. Zobacz Photoshopa w najlepszym wydaniu i dowiedz się jak wykonać trzy fantastyczne projekty.


 • Kompleksowe omówienie trzech projektów wykonanych w Photoshop
 • Zbiór ciekawych porad, technik pracy i sztuczek
 • "Wiedzę tajemną" Wojciecha Magierskiego
 • Zbiór porad dotyczących popularnych narzędzi Photoshopa
 • Kreatywne podejście do filtrów, masek, pędzli i fotomanipulacji

Praca na praktycznych przykładach

Na cały kurs składa się między innymi omówienie procesu powstawania trzech ilustracji, które w całości powstały w Adobe Photoshop. Wojciech Magierski rozkłada powstałe kreacje na czynniki pierwsze, odtwarzając krok po kroku wykonane w nich elementy graficzne. W ten sposób poznasz wszystkie techniki, które zostały wykorzystane podczas pracy nad tymi projektami.

Balance of Life

Kurs Photoshop Masterclass i Responsive Design

W pierwszej części kursu dowiesz się jak powstał projekt Balance of Life oraz zapoznasz się z nietypowymi technikami pracy w Photoshopie. Projekt zrealizowany dla Slashthree, został wykorzystany jako zajawka do artykułu na temat kolektywów w magazynie Advanced Photoshop. Przy realizacji tego projektu będziemy skupiać się na fotomanipulacji napisu z drewna za pomocą zdjęć stockowych oraz malowaniu cyfrowym detali związanych z kompozycją i detalami całej ilustracji.

Rebirth

Kurs Photoshop Masterclass i Responsive Design

W kolejnej obszernej części kursu zobaczysz kulisy powstawania ilustracji Rebirth. To kolejna praca stworzona dla kolektywu Slashthree. W tym przypadku nasza uwaga skupia się na umiejętnym wykorzystaniu adjustów - warstw korekcyjnych, oraz malowaniu głównego elementu kreacji za pomocą pędzli Photoshopa. W każdym projekcie omówionym w kursie znajdziecie informacje i porady związane bezpośrednio z Photoshopem i procesem tworzenia ilustracji cyfrowych na wysokim poziomie.

Espadon 21

Kurs Photoshop Masterclass i Responsive Design

Następny projekt, który rozłożymy w kursie Photoshop Masterclass na czynniki pierwsze to Espadon 21. Kreacja została stworzona w formie tapety na pulpit oraz urządzenia mobilne. Przy tej pracy będziemy koncetrować się na budowaniu kompozycji z prostych kształtów Photoshopa, które odpowiednio cieniowane i teksturowane stworzą naszą koncepcję.

Tryby Mieszania w Photoshop

Kurs Photoshop Masterclass i Responsive Design

Ponadto, w kursie znajdziesz szereg bonusowych lekcji, w których prezentowane są wyłącznie najciekawsze techniki wykorzystane przy tworzeniu innych ciekawych ilustracji. Dowiesz się jak stworzyć ilustrację ze zdjęcia, lodowe włosy do projektu Snow Queen, który trafił na okładkę magazynu Computer Arts, czy płatki skóry pochodzące z projektu dla magazynu Advanced Photoshop. Wszystko przedstawi autor prac, kładąc nacisk na przydatne sztuczki w Adobe Photoshop, które przydadzą się w Twojej dalszej, kreatywnej pracy.

Zobacz lekcję kursu - Szkic ze zdjęcia >>

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Kompleksowe omówienie trzech projektów wykonanych w Photoshop
 • Zbiór ciekawych porad, technik pracy i sztuczek
 • "Wiedzę tajemną" Wojciecha Magierskiego
 • Zbiór porad dotyczących popularnych narzędzi Photoshopa
 • Kreatywne podejście do filtrów, masek, pędzli i fotomanipulacji
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs Photoshop Masterclass, to pozycja obowiązkowa dla każdej osoby, która pracuje w Photoshop. Przygotowany został z myślą o osobach, które dobrze opanowały podstawy programu, lub wykorzystują Photoshopa w swojej codziennej pracy. Osobom początkującym zdecydowanie polecamy wcześniejsze przerobienie Kursu Photoshop - Techniki Pracy, Kursu Photoshop dla Designerów, oraz Kursu Photoshop - Techniki Zaawansowane. Wszystkie te materiały składają się na Kompendium Photoshop, które jest kompleksowym i jedynym tego rodzaju zestawem materiałów do nauki Adobe Photoshop w sieci. Jeśli znasz świetnie Photoshop i korzystasz z niego na co dzień, ten kurs pozwoli Ci podejrzeć warsztat i zajrzeć za kulisy prac świetnego grafika Wojciecha Magierskiego. Jeśli jesteś osobą średnio-zaawansowaną, ten kurs katapultuje Cię do zupełnie innej ligi projektowania.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty w Photoshop.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%