Kurs Photoshop Lightroom PROMO

Kurs Photoshop Lightroom PROMO

Sztuka profesjonalnej fotografii

Synchronizacja ustawień

Adobe Photoshop Lightroom to często niedoceniany, za to jeden z najlepszych programów produkowanych przez Adobe. To fantastyczne narzędzie, dedykowane zarówno dla profesjonalnych fotografików, jak i osób, które pasjonują się tą dziedziną i chcą, by robione przez nich zdjęcia wyglądały jak ze studio z prawdziwego zdarzenia.


 • Kompleksowe omówienie interfejsu i podstawowych narzędzi i paneli programu
 • Wyjaśnienie zagadnień teoretycznych jak profile kolorów, ekspozycja, kadrowanie
 • Przedstawienie teorii edycji zdjęć przez praktyczne zastosowania
 • Katalogowanie zdjęć, zarządzanie kolekcjami, edycja metadanych
 • Współpraca z zewnętrznymi programami jak Photoshop czy Bridge
 • 20 darmowych, wysokiej jakości zdjęć do dowolnego zastosowania!

Czego nauczysz się z kursu Fotografii?

Kurs, który chcę Ci zaproponować, to ponad 6 godzin materiałów w nowoczesnej formie wideo tutoriali z lektorem - fotografem, doświadczonym ekspertem który w codziennej pracy w studio wykorzystuje program Lightroom. Wprowadzi Cię on fantastyczny świat fotografii oraz korekty zdjęć.

kurs photoshop lightroom - grafika

Zastosowania w praktyce!

W kursie na praktycznych przykładach poznasz cały interfejs i wszystkie najważniejsze narzędzia programu Adobe Photoshop Lightroom. Ponieważ korzystanie z Lightrooma jest bardzo intuicyjne, kurs nakierowany jest na przekazanie warsztatu świetnego fotografika, jakim jest autor kursu - Paweł Brzozowski. Poza opanowaniem programu, otrzymasz zatem bezcenne wskazówki na temat samego fotografowania - zasad kompozycji, poprawnych ustawień aparatu i ekspozycji, czy nawet kalibracji monitora. Autor, prezentując dziesiątki przykładowych zdjęć analizuje najlepsze praktyki w tym zakresie.

Interfejs i narzędzia programu

lightroom - interfejs

W kursie znajdziesz szczegółowe omówienie funkcji programu Lightroom, oraz poszczególnych jego modułów poświęconych importowi, edycji a także drukowaniu zdjęć. Poznasz także świetne narzędzia, które pozwolą usunąć niedoskonałości kompozycji czy wady techniczne, np. szum czy rysy na obiektywie. Dzięki Photoshop Lightroom, będziesz mógł pracować na wielu zdjęciach jednocześnie, oraz korzystać z nieocenionych, predefiniowanych ustawień. Stworzysz także przykładowo Flashową galerię zdjęć, którą możesz nagrać na DVD lub opublikować w internecie.

Korekta fotografii

lightroom - edycja zdjęć

Lightroom pozwoli Ci przekształcić zwykłe zdjęcie w takie, które wykonywane są przez profesjonalistów. Odpowiednie ustawienia balansu bieli, charakterystyki tonalnej, kontrastu czy ustawień kolorów pomogą osiągnąć powalający efekt na normalnej fotografii.

Zobacz przykładową lekcję z kursu Lightroom >>

Zaawansowane efekty

lightroom - korekta fotografii

Lightroom zawiera szereg efektów, zarówno predefiniowanych, jaki takich, które możesz pobrać jako dodatki. Dzięki nim z pomocą jednego kliknięcia możesz nadać zdjęciom unikalny charakter. Przykładowo, jeśli przygotowujesz kolekcję do prezentacji na stronie WWW, możesz w ten sposób zadbać o ich spójny wygląd. Efekty, filtry powłokowe czy pędzel korekcyjny to narzędzia, których nie znajdziesz w innych programach, jak Adobe Photoshop.

BONUS! 20 wysokiej jakości fotografii!

lightroom - kurs

Do kursu dołączamy także kolekcję 20 profesjonalnych fotografii w wysokiej rozdzielczości, które możesz zastosować na swoich stronach internetowych czy w materiałach drukowanych. Zdjecia możesz wykorzystać jak tylko chcesz, zarówno do użytku prywatnego jak i do zastosowań komercyjnych. Nie zezwalamy wyłącznie na ich dalszą dystrybucję - udostępnianie i odsprzedaż.

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Kompleksowe omówienie interfejsu i podstawowych narzędzi i paneli programu
 • Wyjaśnienie zagadnień teoretycznych jak profile kolorów, ekspozycja, kadrowanie
 • Przedstawienie teorii edycji zdjęć przez praktyczne zastosowania, przykładowo: korekty kontrastu, ustawień kolorów, redukcja szumów, wyeliminowanie czerwonych oczu i wiele więcej
 • Praktyczna wiedza o fotografowaniu - wskazówki dotyczące kompozycji
 • Omówienie ciekawych efektów do zastosowania z pomocą jednego kliknięcia na wielu fotografiach
 • Dodatkowe funkcje programu jak automatyczne tworzenie multimedialnej galerii zdjęć
 • Katalogowanie zdjęć, zarządzanie kolekcjami, edycja metadanych
 • Współpraca z zewnętrznymi programami jak Photoshop czy Bridge
 • 20 darmowych, wysokiej jakości zdjęć do dowolnego zastosowania!
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które pasjonują się fotografią - zarówno amatorsko wykonując zdjęcia, jak i dla tych, którzy zajmują się tym profesjonalnie. Lightroom jest programem uniwersalnym - dla osoby, która amatorsko fotografuje, będzie to genialne narzędzie do osiągnięcia zadziwiającego efektu na zwykłych zdjęciach Nieważne czy edytujesz je na potrzeby strony internetowej którą tworzysz, sklepu, chcesz umieścić zdjęcia produktów na aukcji czy po prostu wydrukować i oprawić - Lightroom z powodzeniem przekształci Twoje fotografie tak, by wyglądały jak robione z wykorzystanie najlepszego aparatu. Zawodowcom natomiast pozwoli skutecznie zarządzać kolekcjami i w prosty sposób osiągnąć jeszcze więcej, niż dają im możliwości sprzętowe.

Photoshop a Photoshop Lightroom

Są to dwa zupełnie inne programy. Lightroom można nabyć wyłącznie poza pakietem Creative Suite, w skład którego wchodzi między innymi Photoshop. Lightroom można ogólnie nazwać cyfrową ciemnią, gdzie pracujemy na ustawieniach zdjęcia, katalogujemy je, stosujemy efekty do wielu fotografii naraz i przygotowujemy do druku. Jest to narzędzie dedykowane do obróbki zdjęć i dlatego można w nim dużo mniejszym niż w Photoshopie nakładem sił uzyskać fantastyczny efekt. Photoshop posiada za to inne narzędzia, których nie znajdziesz w Lightroomie - np. filtr Liquify czy narzędzie Clone Tool - zatem służy bardziej do modyfikacji zdjęć - zmiany ciała modelki, podciągnięcia rysów twarzy. W Lightroomie nie dążymy do zmiany tego, co zawiera samo zdjęcie, ale do poprawienia wyglądu fotografii.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z fotografowaniem i edycją zdjeć.
 3. To NIE jest kolejny kurs przedstawiający wyłącznie szereg "konkretnych efektów". Podczas pracy z tego rodzaju materiałami nie nabierasz żadnych przydatnych umiejętności, oprócz zdolności kopiowania efektów, z których tylko część wykorzsytasz w praktyce. Dlaczego? Ponieważ każde zdjęcie jest inne! Naszym celem jest abyś poznał wszystkie niezbędne narzędzia i techniki i potrafił je odpowienio zastosować.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%