Kurs Adobe Photoshop PROMO

Kurs Adobe Photoshop PROMO

Techniki pracy

3D w Photoshopie

Photoshop to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny program, z jakim kiedykolwiek się spotkałeś. Obok edycji zdjęć stworzysz w nim również fantastyczny layout strony WWW. Ostatnia odsłona tego programu zawiera wręcz rewolucyjne zmiany jeśli chodzi o interfejs i funkcje, więc jeśli poważnie myślisz o projektowaniu grafiki, czy edycji fotografii - ten kurs jest właśnie dla Ciebie!


 • Omówienie interfejsu i podstawowych narzędzi i paneli programu
 • Praktyczny projekt - retusz zdjęcia modelki
 • Efekty specjalne - filtry, tryby mieszania, efekty warstw
 • Omówienie narzędzi do tworzenia grafiki jak pędzle czy kształty oraz praktyczne przykłady takie jak efekty na tekście, przyciski na strony internetowe, ramki zdjęć
 • Wyjaśnienie zagadnień teoretycznych jak profile kolorów czy typografia
 • Omówienie skryptów przyspieszających pracę z Adobe Photoshop oraz gotowe skrypty np. automatyczne przycinanie wielu zdjęć, efekt panoramy i inne

Czego nauczysz się w kursie Adobe Photoshop?

Kurs, który chcę Ci zaproponować, to 7 godzin materiałów w nowoczesnej formie wideo tutoriali z lektorem - grafikiem, doświadczonym ekspertem w dziedzinie Adobe Photoshop, który wprowadzi Cię w tajniki tego niesamowitego programu.

Moim celem jest przekazanie Ci jak największej ilości praktycznych, zróżnicowanych wskazówek, dzięki którym nabędziesz umiejętność stosowania odpowiednich narzędzi w każdej sytuacji. Dlatego w kursie, na praktycznych przykładach, zostały kompleksowo omówione wszystkie najważniejsze narzędzia oraz techniki pracy z programem.

kurs photoshop cs4 - grafika

Kurs zawiera między innymi:

 • Omówienie interfejsu i podstawowych narzędzi i paneli programu
 • Wyjaśnienie zagadnień teoretycznych jak profile kolorów czy typografia
 • Przedstawienie rozmaitych sposobów zaznaczania obiektów, w tym zaawansowane techniki jak selekcja z pomocą maski, filtrów czy polecenia Color Range
 • Przedstawienie teorii edycji zdjęć przez praktyczne zastosowania, przykładowo: podmiana nieba, zmiana koloru oczu, zmiana tła, poprawianie cery czy efekt lustra
 • Praktyczny projekt - retusz zdjęcia modelki
 • Efekty specjalne - filtry, tryby mieszania, efekty warstw
 • Omówienie narzędzi do tworzenia grafiki jak pędzle czy kształty oraz praktyczne przykłady takie jak efekty na tekście, przyciski na strony internetowe, ramki zdjęć.
 • Omówienie skryptów przyspieszających pracę z Adobe Photoshop oraz gotowe skrypty np. automatyczne przycinanie wielu zdjęć, efekt panoramy czy zmiana rozmiarów kilku obrazków.
 • Dodatkowe narzędzia programów jak Galeria Zdjęć czy tworzenie podglądu zdjęcia do umieszczenia na stronie www.
 • I wiele, wiele więcej!

W kursie zostały poruszone zagadnienia związane z projektowaniem na potrzeby stron internetowych, jak tworzenie ciekawych efektów graficznych czy przycisków. W Photoshopie stworzysz kompletny layout witryny intrernetowej!

Główny nacisk położony został na przedstawienie narzędzi oraz tricków i technik procesu edycji zdjęć na praktycznych przykładach. Chodzi np. o przekształcanie, wycinanie, kadrowanie, poprawa kolorów i kontrastu, usuwanie szumów. Poznasz także ciekawe dodatki związane z Phtotoshopem, przykładowo, pokażę Ci jak w kilka minut stworzyć z pomocą programu internetową galerię zdjęć!
Kliknij aby zobaczyć gotowy rezultat.

Jeszcze lepszy Photoshop CS5!

Photoshop, Flash, Illustrator CS5 i CS5.5

Druga część kursu jest skoncentrowana na Photoshopie CS5. Choć Photoshop jest rozwijany aż od 20 lat, wersja CS5 przynosi nowe, zaskakujące możliwości. Jedną z nich jest narzędzie Content Aware Fill, które pozwoli wycięty element obrazu zastąpić tłem dopasowanym do zdjęcia. Choć na pierwszy rzut oka jest to narzędzie "na pokaz", w kursie znajdziesz omówienie technik, które w zaskakująco precyzyjny sposób pozwolą wykorzystać jego potencjał!

Zobacz jedną z lekcji kursu o narzędziu Puppet Warp w Photoshopie >>

obróbka zdjęć w photoshop

To oczywiście nie wszystko w Photoshopie. Pokażemy Ci jak uzyskać jeszcze lepsze fotografie korzystając z Camera Raw, a także z funkcji Merge to HDR Pro. Będziemy też odkrywać nowe, świetne pędzle i postaramy się zmienić ustawienia tak, aby uzyskać optymalną wydajność programu. Na deser przygotowaliśmy dla Was lekcję o pracy z narzędziami 3D w Photoshopie. Bon Appétit!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą zacząć swoją przygodę z Photoshopem. Będzie on jednak przydatny również dla tych, którzy znają już podstawy obsługi programu, ale chcieliby się zapoznać również z innymi technikami pracy oraz narzędziami nowego Photoshopa. Kurs jest nastawiony na przekazanie wiedzy teoretycznej przez praktyczne przykłady, zarówno dla osób chcących zajmować się grafiką np. na potrzeby sieci czy druku, jak i dla pasjonatów fotografii. Jeśli chcesz tworzyć w Photoshopie prace, które sprawią Ci satysfakcję - ten kurs jest dla Ciebie!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z kilkuletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z Photoshopem.
 3. To NIE jest kolejny kurs przedstawiający wyłącznie szereg "konkretnych efektów". Podczas pracy z tego rodzaju materiałami nie nabierasz żadnych przydatnych umiejętności, oprócz zdolności kopiowania efektów, z których tylko część wykorzsytasz w praktyce. Dlaczego? Ponieważ każde zdjęcie jest inne! Naszym celem jest abyś poznał wszystkie niezbędne narzędzia i techniki i potrafił je odpowienio zastosować.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%