Kurs Photoshop The Best Of

Kurs Photoshop The Best Of

Wybrane Warsztaty

Ilustracja Awake - Wojciech Magierski

Wejdź na wyższy poziom Photoshop z pomocą kursów prowadzonych przez eksperta Adobe. Materiał, który masz przed sobą, stanowi kompilację najlepszych Warsztatów, które wydaliśmy na Eduweb Live (materiał nie powtarza się z żadnym z kursów). Esencja wiedzy, setki praktycznych przykładów dwie ilustracje krok po kroku i dziesiątki wartościowych skrótów w Photoshop!


 • Kompletny kreatywny proces tworzenia ilustracji w Photoshop
 • Informacje o ciekawych dodatkach do Photoshop
 • Optymalizację środowiska i sprzętu pod Photoshop
 • Praca z narzędziami 3D w Adobe Photoshop
 • Wykorzystanie Akcji oraz Automatyzacji do przyspieszenia wykonywanych zadań
 • Niecodzienne zastosowania narzędzi, filtrów, ciekawe techniki pracy oraz wskazówki

Kurs stanowi zestaw najlepszych Warsztatów Eduweb Live z zakresu Photoshop. Dlaczego warto go wybrać?
 • Oszczędzasz niemal 70% w stosunku do ceny Warsztatów kupowanych osobno
 • Możesz korzystać z Warsztatów bez ograniczeń czasowych oraz offline
 • Otrzymujesz Bonusowy materiał!

Najlepsze Techniki Pracy w Photoshop

Materiał, który masz przed sobą zawiera 10 unikalnych, zrealizowanych kompleksowo, krok po kroku, zagadnień związanych z pracą w Adobe Photoshop. Łącznie oddajemy do Twojej dyspozycji aż 13 godzin wysokiej jakości wideo tutoriali, które pomogą Ci jeszcze lepiej i wydajniej pracować w Adobe Photoshop!

Kurs Photoshop The Best Of

Setki praktycznych przykładów od ekspertów Adobe

Na przestrzeni kursu dowiesz się między innymi wszystkiego o optymalizacji i wydajności Photoshopa, przydatnych skrótach, tipsach i trikach, które wykorzystasz w codziennej pracy. Omówimy także szereg
konkretnych zastosowań na przykładzie dziesiątek zdjęć, odkryjemy mało znane i jednocześnie niezwykle przydatne funkcjonalności. Zaprojektujemy także krok po kroku szereg niesamowitych ilustracji i grafik. a w jednym z gościnnych Warsztatów Wojciech Magierski - światowej klasy ilustrator, rozłoży na czynniki pierwsze jedną z jego prac. W skrócie - czeka Cię ogromna dawka praktycznej wiedzy z zakresu Adobe Photoshop!

Photoshop Tips & Tricks

Kurs Photoshop The Best Of

Narzędzia Photoshopa mogą zostać niekiedy wykorzystane w niecodzienny sposób aby osiągnąć konkretny, ciekawy efekt. W jednym z Warsztatów prezentujemy dziesiątki drobnych usprawnień, dzięki którym oszczędzisz masę czasu i pracy. Nie są to najbardziej spektakularne funkcje, ale właśnie te, które pozwolą Ci na co dzień wykonywać zadania szybciej i efektywniej. Gwarantujemy, że wśród tych porad znajdziesz wiele ciekawostek, które Cię zaskoczą i na zawsze zmienią Twój sposób pracy z Photoshop!

Optymalizacja Photoshop i Skrypty

Kurs Photoshop The Best Of

W kursie znajdziesz obszerne lekcje, dotyczące automatyzacji zadań w programie Adobe Photoshop, jak również jego rozszerzania. Dowiesz się też jak optymalnie dobrać ustawienia aplikacji, aby pracowała ona wydajnie w Twojej konfiguracji sprzętowej. Nauczysz się także efektywnie wykorzystywać akcje Photoshopa, zmienne czy instrukcje warunkowe, które wbrew pozorom są bardzo przyjazne i pozwalają zautomatyzować szereg procesów w Adobe Photoshop. Poznasz także popularne wtyczki i pluginy do Photoshop, dowiesz się jak rozszerzać działanie aplikacji a nawet tworzyć swoje własne panele!

Photoshop dla Fotografii

Kurs Photoshop The Best Of

Przyjrzymy się także najciekawszym narzędziom i technikom wykorzystywanym w procesie obróbki oraz polepszania jakości zdjęć. Omówimy między innymi różne rodzaje filtrów, w tym kreatywne efekty z wykorzystaniem rozmycia i wyostrzania. Poznasz także możliwości aplikacji Camera Raw oraz Bridge, które instalują się razem z Photoshopem i umiejętnie wykorzystane potrafią znacznie polepszyć jakość i efekty Twoich prac.

Kreatywny proces tworzenia Ilustracji

Kurs Photoshop The Best Of

Materiał zawiera dwie obszerne lekcje, w których krok po kroku będziemy tworzyć efektowne ilustracje w Photoshop. Dowiesz się jak wygląda kreatywny proces tworzenia ilustracji od etapu samej koncepcji, przez wybieranie fotografii, pracę w Photoshop z użyciem ciekawych technik jak filtry czy Liquify, aż do uzyskania gotowej kompozycji. Jedna z wspomnianych ilustracji to świetna praca Awake, którą przedstawi Ci jej autor - Wojciech Magierski.

Zobacz ilustrację Awake, którą przygorujemy >>
Sprawdź, jak powstawała pierwsza ilustracja na YouTube >>

3D w Photoshop

Kurs Photoshop The Best Of

Ewolucja narzędzi do edycji 3D od wersji CS5 sprawiła, że Photoshop stał się potężnym narzędziem umożliwiającym import a nawet tworzenie trójwymiarowych obiektów, pracę z kamerami, oświetleniem i inne ciekawe funkcjonalności, włączając w to animację obiektów 3D. Bez wątpienia jest to przyszłość graficznych kreacji a jednocześnie możliwość zaprezentowania w pracach interesujących, oryginalnych modeli. W kursie przedstawiamy możliwości Photoshop w zakresie tworzenia, edycji, teksturowania czy animacji w 3D!

Photoshop CC oraz Behance

Kurs Photoshop The Best Of

Jeśli korzystasz z najnowszej wersji Photoshopa w edycji Creative Cloud, przygotowaliśmy dla Ciebie także godzinny materiał na temat zmian i nowych funkcji, które możesz wykorzystać. Mimo ponad 20-letniej historii tej wspaniałej aplikacji, Adobe cały czas zaskakuje dodając do Photoshopa ciekawe narzędzia i przyspieszając jego działanie. Jeśli nawet nie masz wersji CC - być może ten Warsztat skłoni Cię do upgrade'u lub utwierdzi w przekonaniu że nowości nie są Ci na tą chwilę potrzebne. Dodatkowo, dowiesz się jak łatwo i szybko stworzyć portfolio, publikować swoje prace i pozyskiwać zlecenia z popularnego serwisu Behance.net.

BONUS! Narzędzia selekcji w Photoshop

Kurs Photoshop The Best Of

Poznaj kreatywne zastosowania narzędzi selekcji oraz innych funkcji Photoshop, które posłużą nam do stworzenia ciekawego kolażu. Wykorzystamy między innymi popularne techniki wycinania, w tym wektorowe oraz pikselowe maski czy narzędzia Content Aware i połączymy wszystkie techniki, by osiągnąć końcowy rezultat. W gotowej kompozycji poprawimy także szereg elementów takich jak oświetlenie i kolorystyka. To przegląd narzędzi i technik Photoshop w praktycznym wydaniu!

Zobacz kompozycję, którą uzyskamy >>

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Kompletny kreatywny proces tworzenia ilustracji w Photoshop
 • Informacje o ciekawych dodatkach do Photoshop, Skryptach i Rozszerzeniach
 • Optymalizację środowiska i sprzętu pod Photoshop
 • Praca z narzędziami 3D w Adobe Photoshop
 • Wykorzystanie Akcji oraz Automatyzacji do przyspieszenia wykonywanych zadań
 • Masę praktycznych wskazówek dotyczących poprawy jakości fotografii
 • Niecodzienne zastosowania narzędzi, filtrów, ciekawe techniki pracy
 • Masę wiedzy, którą wykorzystasz na co dzień w Photoshop
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu obsługi Adobe Photoshop. Jeżeli jeszcze nie pracowałeś z tą wspaniałą aplikacją, zapraszamy do przerobienia w pierwszej kolejności Kursu Photoshop - Techniki Pracy. Kurs Photoshop The Best Of pozwoli rozszerzyć umiejętności o nowe techniki pracy, z których korzystają eksperci. Większość materiałów została przygotowana pod Photoshop CS6 i CC, ale nawet jeśli korzystasz ze starszych wersji na pewno dowiesz się wielu ciekawych rzeczy!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty w Photoshop.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%