Kurs Produktywność i OneNote

Kurs Produktywność i OneNote

Pracuj wydajnie

Witaj w kursie OneNote

Chcesz skutecznie zwiększyć swoją produktywność i oszczędzić czas? Niedoceniania, a od niedawna darmowa dla wszystkich urządzeń aplikacja OneNote pozwoli Ci w efektywny sposób zorganizować zadania czy notatki, a jak się okaże, ma też wiele więcej ciekawych zastosowań. Nie przestaniesz, gdy raz zaczniesz z nim pracować!


 • Omówienie interfejsu i narzędzi OneNote
 • Tworzenie notatek, rysunków, szkicowanie
 • Notatki audio, wideo i ich organizacja
 • Praca z dokumentami w chmurze i wspólna edycja notatek
 • Praca na urządzeniach dotykowych
 • Wskazówki dotyczące produktywności
 • Optymalizacja czasu pracy i skuteczności

Konfiguracja i podstawowe funkcje

Produktywność i OneNote od eduweb.pl

OneNote może być szalenie użytecznym uzupełnieniem i wsparciem popularniejszych aplikacji MS Office. Zaczniemy od omówienia dostępnych wersji i wypunktowania istotnych różnic między nimi. Następnie przyjrzymy się podstawom pracy z OneNote, związaną z nim terminologią oraz nawigacją po interfejsie.

Nie omieszkamy wspomnieć o sprawdzonych sposobach organizacji nowego środowiska pracy tak, by było ono jak najbardziej przyjazne użytkownikowi. Pokażemy Ci, jak zażegnać ryzyko bałaganu w notatkach i skutecznie organizować gromadzone informacje.

Dokumenty w Chmurze i wydajna praca

Produktywność i OneNote od eduweb.pl

Microsoft OneDrive, czyli darmowa usługa i przestrzeń dyskowa w chmurze Microsoft zapewnia Ci komfortowy dostęp do notatek z różnych urządzeń i zapewnia utrzymanie kopii zapsaowych. Jednoczesna edycja dokumentów OneNote przez kilka osób, nadawanie oraz praktyczny efekt uprawnień danych użytkowników, czy zastosowanie metod umożliwiających bezkonfliktową interakcję w obrębie pojedynczych plików- szczegółowo omówimy wszystkie te zagadnienia.

Zobacz przykładową lekcję - Praca grupowa

Przydatne dodatki i Pluginy

Produktywność i OneNote od eduweb.pl

Dzięki instalacji pluginów, możesz znacznie poszerzyć wachlarz możliwości oferowanych przez OneNote. Pokażemy Ci gdzie znaleźć najciekawsze wtyczki oraz omówimy funkcjonalności oferowane przez Onetastic- bezpłatny zbiór rozszerzeń uzupełniający standardową wersję o np. makra i Onecallendar, dzięki któremu będziesz mógł znacznie efektywniej zarządzać swoimi notatkami.

Rysowanie i szkice w OneNote

Produktywność i OneNote od eduweb.pl

Wyjaśnimy w jaki sposób możesz użyć OneNote do przygotowywania notatek odręcznych, rysunków bądź predefiniowanych figur i kształtów. Dowiesz się, jak maksymalnie wykorzystać moduł graficzny operując myszą albo szczególnie efektywnym w połączeniu z tą funkcjonalnością, tabletem bądź ekranem dotykowym. Opiszemy też dodatkowe narzędzia, między innymi konwerter pisma odręcznego na tekst maszynowy bądź wyrażenia matematyczne.

Zobacz przykładową lekcję - Rysowanie

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Omówienie interfejsu i narzędzi OneNote
 • Tworzenie notatek, rysunków, szkicowanie
 • Notatki audio, wideo i ich organizacja
 • Praca z dokumentami w chmurze i wspólna edycja notatek
 • Praca na urządzeniach dotykowych
 • Wskazówki dotyczące produktywności
 • Optymalizacja czasu pracy i skuteczności

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą pracować wydajnie i zwiększyć swoją produktywność z pomocą darmowego OneNote. Nieważne, czy jesteś freelancerem i musisz skutecznie zarządzać swoim czasem, czy chcesz po prostu zorganizować pracę swoją i innych osób- ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy na kurs, dzięki któremu w przeciągu sześciu godzin odkryjesz i ujarzmisz pełen potencjał Microsoft OneNote. Marcin Kwieciński, ekspert z dziedziny produktywności, opowie Ci wszystko, co chciałbyś i co powinieneś wiedzieć o OneNote oraz skutecznych technikach pracy.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i rozpocząć pracę z OneNote.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%