Kurs Adobe Muse PROMO

Kurs Adobe Muse PROMO

Strony WWW w HTML5 i CSS3

Tło przeglądarki

Adobe Muse to aplikacja z pomocą której przygotujesz strony WWW w najnowszych technologiach, bez konieczności kodowania. Z łatwością stworzysz elementy interaktywne - galerie, lightboxy, przyciski z użyciem HTML5 i CSS3 oraz jQuery. Muse jest świetnym narzędziem dla grafików, ale i zaawansowani webdesignerzy mogą je wykorzystać. Zaletą jest także fakt, że na razie Muse jest darmowe!


 • Tworzenie mapy witryny i dynamicznego menu
 • Wykorzystanie gotowych widgetów i komponentów jak galeria i lightbox
 • Zmiana wyglądu komponentów i integracja z Photoshop i Fireworks
 • Wyśrodkowanie strony oraz tło na całe okno przeglądarki
 • Umieszczenie na stronie mapy Google i filmu z YouTube
 • Eksport projektu na serwer

Czego nauczysz się w kursie Muse?

Kurs Adobe Muse omawia wszystkie narzędzia i techniki pracy w Muse na praktycznym przykładzie strony WWW. Przygotujesz ją przy użyciu najnowszych technologii HTML5, CSS3 czy jQuery pracując wyłącznie w środowisku graficznym.

Kurs Adobe Muse

W kursie skoncentrujemy się na praktycznym przykładzie, który wykorzystuje jak najwięcej narzędzi Adobe Muse. Przy okazji budowania kompletnej strony WWW, skorzystamy z gotowych widgetów jak galeria czy rozwijane menu, zdefiniujemy tło na całą wielkość okna przeglądarki, przypniemy do przeglądarki niektóre z elementów witryny oraz wykorzystamy integrację z Adobe Photoshop aby przyspieszyć pracę.

Od planowania do publikacji

kurs adobe muse i html5

Z pomocą Adobe Muse możesz przejść przez wszystkie etapy projektowania strony WWW, począwszy od intuicyjnego planowania mapy witryny, przez projektowanie, aż do momentu publikacji strony w sieci. Dzięki temu program będzie w stanie wygenerować dynamiczne menu zmieniające się w zależności od podstron, czy Master Page - szablon, który wystarczy wyedytować raz aby zostały zmienione wszystkie oparte na nim podstrony.

Widgety - gotowe galerie, rozwijane menu, tooltip'y

html5 i css3 w muse

Muse oferuje szereg komponentów, które możesz umieścić na stronie po prostu przeciągając je z panelu. Edycja tych elementów jest bardzo prosta i intuicyjna - bez problemu możesz zmienić zawartość przesuwanych paneli czy wyedytować grafikę a także poszczególne stany przycisków. Integracja z Photoshop i Fireworks czyni to zadanie jeszcze prostszym.

Lightbox oraz galeria zdjęć

galeria zdjęć w muse

W Muse możesz bardzo łatwo dodać na stronę gotową galerię zdjęć. Jest ona w pełni edytowalna - możesz zarządzać rozmiarami i położeniem miniaturek a także uruchomić galerię w oknie lightbox po przyciemnieniu całej strony z aktywną opcją pokazu slajdów.

Własny kod HTML5 - mapka Google i YouTube

adobe muse i google

Dzięki możliwości dodania do strony własnego kodu HTML w prosty sposób osadzimy na witrynie mapkę Google oraz film z serwisu YouTube. Jeśli jednak znasz HTML, ta opcja może dać Ci zdecydowanie więcej możliwości.

Podsumowując, w kursie Muse znajdziesz:

 • Tworzenie mapy witryny i dynamicznego menu
 • Wykorzystanie gotowych widgetów i komponentów jak galeria i lightbox
 • Zmiana wyglądu komponentów i integracja z Photoshop i Fireworks
 • Wyśrodkowanie strony oraz tło na całe okno przeglądarki
 • Umieszczenie na stronie mapy Google i filmu z YouTube
 • Eksport projektu na serwer
 • Pliki źródłowe
 • i wiele, wiele więcej...

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zajmują się projektowaniem stron WWW i chcą wykorzystać potencjał Adobe Muse. Ponieważ strony projektujemy w środowisku graficznym (podobnym do InDesign), kurs mogą wykorzystać graficy, którzy chcą bez kodowania stworzyć działającą stronę WWW z ciekawymi komponentami. Jednak również osoby na co dzień pracujące w HTML i zaawansowani deweloperzy wykorzystają Muse do prostych projektów oszczędzając w ten sposób wiele czasu.

Jeśli chcesz projektować strony WWW wzbogacone o ciekawe komponenty z użyciem nowych technologii HTML5 i CSS3 - ten kurs jest dla Ciebie!

Podsumowując kurs Adobe Muse to:

 • Kurs dla osób w każdym stadium zaawansowania, omawiający wszystkie najważniejsze narzędzia i techniki pracy z Adobe Muse
 • Kompleksowe źródło wiedzy i przykłady, który możesz wykorzystać na swoich stronach WWW
 • Praktyczny projekt wykonywanych krok po kroku przez eksperta
 • Pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z Muse.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%