Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

Kompendium Internetowego Przedsiębiorcy

Wprowadzenie

Jeszcze nigdy nie było tak dobrego czasu na tworzenie i prowadzenie własnego biznesu w sieci. Dostępność narzędzi oraz szybki rozwój technologii powodują, że zyski internetowych startupów rosną w niespotykanym tempie. Kurs, który masz przed sobą, to esencja konkretnej wiedzy o tym, jak uruchomić, prowadzić i rozwijać własny biznes od praktyka, którego internetowe projekty zdobyły zarobiły miliony.


 • Gotowa lista z receptą na udany projekt
 • Tworzenie MVP bez ani jednej linii kodu
 • Identyfikacja i landing page produktu
 • Sprawdzone, darmowe techniki promocji
 • Influencer marketing i szablony maili
 • Statystyki i dane skutecznych projektów
 • Setki przydatnych narzędzi i szablonów
 • Konkretna, praktyczna wiedza!

Dlaczego ten kurs jest wyjątkowy?

To nie jest kolejny motywacyjny materiał od marketingowego guru, którego etatowe zajęcie to wystąpienia na konferencjach. Jeśli spodziewasz się, że powiem Ci jak zrobić kolejnego Facebook'a, lub jak zarobić miliony - nie czytaj dalej. To materiał z konkretnymi radami i wnioskami, które pozwoliły mi w Polsce w kilka lat zbudować biznes z ponad 100.000 klientów a za granicą zdobyć bazy z ponad 20.000 osób w 4 miesiące. To, co mam Ci do powiedzenia, nie jest drogą na skróty. Wymaga pracy, zaangażowania i poświęcenia. Jednocześnie, układa cały proces w przejrzysty, sprawdzony schemat, przekazując Ci wskazówki, do których ja dochodziłem latami. Ten Kurs ma za zadanie prowadzić Cię pewnie i spokojnie za rękę od przygotowań, przez start aż do rozwijania swojego biznesu w oparciu o najnowsze technologie.

Wszystko, czego potrzebujesz

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

Chciałem, aby był jedynym zasobem, którego potrzebujesz. Sam przeczytałem dziesiątki biznesowych książek i biografii, wysłuchałem setki godzin podcastów, eksperymentowałem na setki sposobów. Chcę, żebyś mi zaufał i zaoszczędził ten czas. Uważam, że w tym kursie jest 90% tego, co potrzebujesz na początek, a pozostałe 10% to wiedza, którą zdobywa podczas prowadzenia projektu. Przeprowadzę Cię przez wszystkie ważne kwestie związane z internetowym biznesem do etapu, gdy będziesz już dokładnie wiedział na czym skoncentrować się i który z tematów drążyć głębiej.

Dlaczego ten kurs tyle kosztuje?

Wiedzę, którą zebrałem dla Ciebie w tym kursie da się podzielić na dwa rodzaje. Taką, którą znajdziesz analizując biznesowe poradniki i książki, słuchając podcastów z twórcami internetowych startupów, przeczesując zasoby stron jak Medium czy Hacker News, ebooki, poradniki i inne. W tym przypadku koszt tego kursu możesz przeliczyć na czas, jaki musiałbyś zainwestować w zdobycie całej tej wiedzy. Mając świadomość ile mi to zajęło, gdyby ktoś dawno temu zaproponował mi drogę na skróty za cenę tego kursu - nie wahałbym się ani sekundy.

Ten kurs ma jednak drugi aspekt - praktyczną implementację technik i odfiltrowanie wszystkich działań, które znajdziesz w tego typu poradnikach, a które nie dadzą Ci pożądanego efektu. I to jest ta "tajemna" część kursu - arbitralna wiedza, która jest związana z moim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu w sieci oraz tysiącami eksperymentów. W kursie, między wierszami, ale także bezpośrednio, znajdziesz wskazówki, które są esencją tych działań. Tej wiedzy nie da się wycenić a do tej pory nie dało się też jej kupić.

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

Z mojej perspektywy, nie jest ani nie musi to być kurs dla wszystkich. Chcę, aby z tych technik mogła korzystać nawet tylko garstka, ale zaangażowanych, skutecznych internetowych przedsiębiorców, którzy osiągną z jej pomocą sukces. Każde techniki wykorzystane na masową skalę, przez tysiące ludzi, tracą swój aspekt wyjątkowości, ale też skuteczność. Cena tego kursu jest także podyktowana tym, co ma zapewnić im skuteczność i sprawić, że zadziałają jak najlepiej.

Z mojej perspektywy ten kurs powinieneś traktować jako inwestycję, która zwróci się 1000 krotnie. Jako pewną poukładaną drogę na skróty, co nie wpływa na to, że musisz poświęcić masę pracy i wysiłku, który włożysz w swój produkt. Twórcy internetowych biznesów, które są warte miliony to na ogół ludzie, którzy pracowali tak jak mało kto, aby w końcu móc robić to, na co mało kto może sobie pozwolić. Ten kurs to akcelerator, ale wszystko jest tak na prawdę w Twoich rękach. Trzymam za Ciebie kciuki, powodzenia!

Co znajdziesz w Kursie?

Kurs podzieliłem na kilka części, które poprowadzą Cię krok po kroku od fazy pomysłu i przygotowań, przez premierę, rozwój i utrzymanie Twojego biznesu. Są one ściśle związane z każdą fazą funkcjonowania Twojego produktu. Kolejne kroki z kursu ułożyłem w praktyczną listę zadań, w której będziesz kolejno odhaczał pozycje. Przed każdą kolejną fazą sprawdzimy też, czy jesteś już gotowy, aby przejść dalej i powiem Ci, jakie dane analizować na każdym etapie rozwoju. Na przestrzeni ponad 15 godzin i 100 lekcji uzyskasz dostęp do prawdziwego kompendium, do którego bedziesz wielokrotnie wracał w miarę rozwoju swojego biznesu. Kurs, poza listą zadań, uzupełniłem też o inne przydatne zasoby - listę setek narzędzi, zadań dla Twojego developera, szablonów maili i wiele, wiele więcej!

Etap rozpoznania

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

W tej części nauczysz się skutecznie poszukiwać - zarówno pomysłów na Twój biznes, jak i analizować konkurencję i potencjalnych klientów. Przejdziemy przez fazę walidacji gdzie opowiem Ci jak jakościowo i ilościowo sprawdzić swój pomysł, jak prowadzić wywiady i analizować zdobyte dane. Teorię podbudujemy praktycznymi narzędziami i sztuczkami związanymi z wyszukiwaniem i analizą wniosków, co jest niezbędną umiejętnością każdego internetowego przedsiębiorcy. Przykładowo, poznasz zaawansowane metody wyszukiwania fraz i tematów, trendów, analizowania konkurencji i odkrywania wartościowych nisz.

Etap Budowania

W ramach tego etapu dowiesz się dlaczego biznes plany przeszkadzają w rozwoju a także jak skonstrułować skuteczny plan, do którego będziesz na bieżąco wracał. W trakcie 1,5 godziny zbudujemy też kompletny, działający MVP produktu używając dziesiątek darmowych narzędzi. Począwszy od identyfikacji - logo, domeny, nazwy; przez tworzenie Landing Page'a, explainera video aż po działający produkt wykorzystujący masę ciekawych integracji i narzędzi jak Twilio, Typeform, Google Sheets, SMS api i wiele więcej! To wszystko bez użycia ani jednej linii kodu! Dlaczego? Żeby pokazać, że się da i zainspirować Cię do działania.

Poza tym przyjrzymy się prostym zabiegom optymalizacyjnym pod SEO, jak również pomówimy o praktycznych aspektach związanych z hostingiem i domeną, takich jak konfiguracja Search Console, rekordy domeny, skrzynki email czy przekierowania.

Etap zasięgów

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

W tym etapie powiem Ci jakie są najbardziej skuteczne metody na budowanie reputacji w sieci i tworzenie treści, które pomogą Ci zbudować solidną bazę wczesnych klientów. Zajmiemy się także narzędziami budowania listy i technikami wyszukiwania tematów, których opracowanie będzie najskuteczniejsze. Chciałbym nauczyć Cię pracować mądrzej, a nie więcej, na swoją reputację.

Dowiesz się także jak znaleźć osoby wpływowe w danej branży - Influencerów. Zajmiemy się optymalizacją komunikacji z tymi osobami i pokaże Ci na szeregu przykładów, jak najlepiej zaplanować tak zwaną kampanię outreach. Będziemy też korzystali z szeregu narzędzi i automatyzacji Gmail czy pracy z CRM.

Premiera Produktu

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

Na tym etapie udzielę Ci szeregu niezwykle konkretnych wskazówek dotyczących tego jak zorganizować premierę. Krok po kroku dowiesz się jak formułować komunikację, przygotujesz plan na poszczególne dni przed i po premierze, zgromadzisz odpowiednie zasoby. Powiem Ci też co jest najważniejsze przed premierą, jak przygotować press pack, teaser czy pitch dla inwestorów. Znajdziesz tutaj także szereg wskazówek pod kątem premiery zagranicznego produktu na Product Hunt i w innych serwisach.

Etap Promocji

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

Na tym etapie przyjrzymy się najbardziej skutecznym metodom działania w ramach social media i bezpłatnej reklamy. Dowiesz się też, jak zorganizować system poleceń Twojego produktu i osiągnąć efekt śnieżnej kuli. Powiem Ci o metodach niekonwencjonalnych i growth hackach, które sam wykorzystałem w moich projektach i które zadziałały najlepiej. Dowiesz się też jak zautomatyzować masę czynności, w tym komunikację w Social Media.

Etap Zarabiania

W ramach tego etapu pokażę Ci jak eksperymentować ze źródłami dochodów, wycenić swój produkt i zoptymalizować strony zakupowe. Pomówimy też o tym jak zainwestować mądrze w płatną reklamę i dowiesz się, dokładnie jakie kampanie powinieneś uruchomić. Omówimy także najważniejsze rzeczy w systemie AdWords od konfigurowania kampanii po zaawansowany remarketing i korzystanie z warstwy danych. Nauczysz się także korzystać z Google Tag Manager, który okaże się nieoceniony na etapie analityki Twojego projektu. Będziemy też mówili o systematycznych działaniach po premierze, w tym mailingu i cold mailingu.

Analityka

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

Metodologia Lean o którą w dużej mierze oparte są nasze działania jako jeden z najważniejszych aspektów traktuje mierzenie wyników i ciągłą naukę. Tylko co dokładnie mierzyć i kiedy? Wszystkiego dowiesz się z kursu. Co więcej, omówimy dokładnie konfigurację Analytics pod kątem praktycznym. Powiem Ci, jakie cele skonfigurować, co mierzyć, jak przechwytywać zdarzenia, zorganizować kampanie i śledzić ruch z referrali. To tylko początek, bo skonfigurujemy także nagrywanie zachowań użytkowników, A/B testy i wiele więcej!

Etap wzrostu

Na tym etapie skoncentrujemy się na automatyzacji i układaniu procesów. Przeanalizujemy cykl życia naszego klienta i dobierzemu odpowiednie mierniki, które pozwolą nam śledzić działania optymalizacyjne. Dowiesz się także, jak skutecznie wdrożyć automatyzację marketingu oraz obsługi klienta, na przykładach narzędzi takich jak Get Response, User Engage czy Intercom. Pokażę Ci jak stworzyć interfejs konwersacyjny i skonfigurować chatboty. Pomówimy o różnych taktykach i przyszłościowych rozwiązaniach, które pozwolą Ci duże partie Twojego internetowego biznesu prowadzić na autopilocie.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przygotowałem dla nielicznej grupy osób. Tych, którzy cenią swój czas na tyle, że są gotowi zainwestować w sprawdzoną wiedzę, której zdobycie trwało latami. Tych, którzy są zmotywowani do tego, aby działać, ciężko pracować i osiągnąć spektakularny sukces w sieci w zasadzie niezależnie od tego, jaki nowoczesny biznes chcą w niej prowadzić. Najczęściej są to osoby które chcą uruchomić własny side projekt, lub już sprzedają w sieci jakieś produkty czy usługi i chcą robić to skuteczniej.

Dla kogo nie jest ten kurs?

Ten kurs nie pokaże Ci drogi do szybkiego wzbogacenia się, ani stworzenia kolejnego Facebook'a. Nie powie Ci też, jaki produkt powinieneś stworzyć ani też jak go stworzyć. To zadanie zostawiam Tobie. Nie będzie przydatny dla osób, które pracują dla kogoś i są odpowiedzialne jedynie za wycinek aspektów, które w nim poruszam. Nie polecam go też właścicielom lokalnych, małych biznesów, które myślą o promocji w sieci, ale nie o ekspansji i zbudowaniu produktów skalowalnych, sprzedawanych przez Internet.

Praca nad tym kursem kosztowała mnie miesiące przygotowań i niemal 100 godzin nagrań. Niektóre lekcje nagrywałem kilkanaście razy tylko po to, aby wyciągnąć z nich jeszcze większą esencję i finalnie dostarczyć Ci jak najbardziej zwięzły materiał. W rezultacie jest to najbardziej obszerny a zarazem najbardziej satysfakcjonujący materiał, który udało mi się stworzyć. Mam nadzieję, że stanie się też nieocenioną pomocą na Twojej drodze do skutecznego biznesu w sieci. Powodzenia!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i uruchomić solidny i dochodowy biznes.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%