Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci DEMO PROMO

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci DEMO PROMO

Kompendium Internetowego Przedsiębiorcy

Wprowadzenie

Jeszcze nigdy nie było tak dobrego czasu na tworzenie i prowadzenie własnego biznesu w sieci. Dostępność narzędzi oraz szybki rozwój technologii powodują, że zyski internetowych startupów rosną w niespotykanym tempie. Kurs, który masz przed sobą, to esencja konkretnej wiedzy o tym, jak uruchomić, prowadzić i rozwijać własny biznes od praktyka, którego internetowe projekty zdobyły zarobiły miliony.


 • Gotowa lista z receptą na udany projekt
 • Tworzenie MVP bez ani jednej linii kodu
 • Identyfikacja i landing page produktu
 • Sprawdzone, darmowe techniki promocji
 • Setki przydatnych narzędzi i szablonów
 • Konkretna, praktyczna wiedza!

Masz przed sobą próbkę Kursu Nowoczesny Biznes w sieci!

Co to oznacza? Rozumiem, że kurs może wydawać Ci się drogi. Z tego powodu przygotowałem specjalną, okrojoną wersję próbną, z której możesz skorzystać za ułamek ceny Kursu. W ramach tej wersji otrzymasz dostęp do niektórych lekcji kursu. Starałem się dobrać je tak, aby w możliwie najlepszy sposób oddwawały charakter poszczególnych części i dobrze reprezentowały całość materiału. Proszę, miej na uwadze to, że kurs przygotowałem tak aby był kompletny i dopiero przerobienie całego materiału pozwoli Ci dobrze ułożyć sobie w głowie jego koncepcje. Jednak starałem się także stworzyć to demo jako pewną całość, którą da się przerobić oddzielnie. Dlatego, mimo że być może w lekcjach znajdziesz odniesienia do części, których nie ma w wersji demo, to tak czy inaczej ten materiał powinien być dla Ciebie wartościowy.

Co zrobić po przerobieniu materiału demo?

W zasadzie możesz podjąć jedną z trzech decyzji. Przede wszystkim, jeśli uznasz, że cały materiał będzie dla Ciebie wartościowy (a w kompletnym kursie znajduje się wielokrotnie więcej wiedzy i praktycznych przykładów!), możesz wykupić cały Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci. Posiadając demo, gdy przejdziesz na stronę zakupu, cena Kursu zostanie automatycznie pomniejszona o cenę którą zapłaciłeś za demo, czyli o 99 zł. W związku z tym finalna cena Kursu to 871 zł. Możesz także zdecydować się na upgrade do całego Pakietu Kursów - obszernego Kompendium gdzie poza Kursem Nowoczesny Biznes w Sieci znajdziesz aż 5 innych Kursów i ponad 50 godzin nauki! Znów, kupując Pakiet na tej stronie, cena zostanie pomniejszona o 99 zł, które już zapłaciłeś! Zdecydowanie polecam Ci zakup Pakietu gdzie znajduje się praktycznie wszystko co powinieneś wiedzieć na początek o uruchamianiu, prowadzeniu i promocji startupu w sieci!

. Kolejna opcja, to pozostawienie materiału, który zakupiłeś - jeśli jest on dla Ciebie przydatny, ale wiesz, że na razie jeszcze nie jesteś gotowy na to, aby uruchomić swój projekt. W końcu, jeśli uznasz, że z materiału nie dowiedziałeś się niczego interesującego - możesz też uzyskać zwrot wpłaconej kwoty, pisząc na biuro@eduweb.pl.

Dlaczego ten kurs jest wyjątkowy?

To nie jest kolejny motywacyjny materiał od marketingowego guru, którego etatowe zajęcie to wystąpienia na konferencjach. Jeśli spodziewasz się, że powiem Ci jak zrobić kolejnego Facebook'a, lub jak zarobić miliony - nie czytaj dalej. To materiał z konkretnymi radami i wnioskami, które pozwoliły mi w Polsce w kilka lat zbudować biznes z ponad 100.000 klientów a za granicą zdobyć bazy z ponad 20.000 osób w 4 miesiące. To, co mam Ci do powiedzenia, nie jest drogą na skróty. Wymaga pracy, zaangażowania i poświęcenia. Jednocześnie, układa cały proces w przejrzysty, sprawdzony schemat, przekazując Ci wskazówki, do których ja dochodziłem latami. Ten Kurs ma za zadanie prowadzić Cię pewnie i spokojnie za rękę od przygotowań, przez start aż do rozwijania swojego biznesu w oparciu o najnowsze technologie.

Co znajdziesz w materiale demo Kursu Nowoczesny Biznes w Sieci?

Etap rozpoznania

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

W tej części nauczysz się skutecznie poszukiwać - zarówno pomysłów na Twój biznes, jak i analizować konkurencję i potencjalnych klientów. Przejdziemy przez fazę walidacji gdzie opowiem Ci jak jakościowo i ilościowo sprawdzić swój pomysł, jak prowadzić wywiady i analizować zdobyte dane. Teorię podbudujemy praktycznymi narzędziami i sztuczkami związanymi z wyszukiwaniem i analizą wniosków, co jest niezbędną umiejętnością każdego internetowego przedsiębiorcy. Przykładowo, poznasz zaawansowane metody wyszukiwania fraz i tematów, trendów, analizowania konkurencji i odkrywania wartościowych nisz.

Etap Budowania

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

W ramach tego etapu dowiesz się dlaczego biznes plany przeszkadzają w rozwoju a także jak skonstrułować skuteczny plan, do którego będziesz na bieżąco wracał. W trakcie 1,5 godziny zbudujemy też kompletny, działający MVP produktu używając dziesiątek darmowych narzędzi. Począwszy od identyfikacji - logo, domeny, nazwy; przez tworzenie Landing Page'a, explainera video aż po działający produkt wykorzystujący masę ciekawych integracji i narzędzi jak Twilio, Typeform, Google Sheets, SMS api i wiele więcej! To wszystko bez użycia ani jednej linii kodu! Dlaczego? Żeby pokazać, że się da i zainspirować Cię do działania.

Wybrane metody promocji

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

W ramach tego etapu pokażę Ci przykładowo, czym są growth hacki, jak stosować niestandardowe metody do promocji Twojego biznesu, jak zbudować sieć poleceń który spowoduje efekt śnieżnej kuli. To tylko ułamek tematów, które w tym kontekście poruszane są w kompletnym Kursie, jednak da Ci dobre rozeznanie na temat tego, czy omawiane techniki zawierają nowe i interesujące Cię informacje.

Google AdWords

W kompletnym kursie znajdziesz kilka praktycznych części z informacjami o tym jak skonfigurować i prowadzić analitykę czy inne przydatne narzędzia. W wersji demo udostępniam Ci fragment, który dotyczy tworzenia pierwszych kampanii AdWords. Mimo, że ogólnie koncentrujemy się na technikach które pozwolą Ci w zasadzie zerowym kosztem przygotować i promować swój produkt, tutaj pokażę Ci nieco inne podejście do reklam i tego, jak sam z nich korzystam.

Etap wzrostu

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

Na tym etapie skoncentrujemy się na automatyzacji i układaniu procesów. Dowiesz się jak skutecznie wdrożyć automatyzację marketingu oraz obsługi klienta, na przykładach narzędzi takich jak Get Response, User Engage czy Intercom. Pokażę Ci jak stworzyć interfejs konwersacyjny i skonfigurować chatboty. Pomówimy o różnych taktykach i przyszłościowych rozwiązaniach, które pozwolą Ci duże partie Twojego internetowego biznesu prowadzić na autopilocie.

Czego nie znajdziesz w wersji demo?

Cóż, masy rzeczy... wersja demo to około 20% całego kursu, która zawiera esencję praktycznych technik i wiedzy, która podbudowana jest w Kursie Nowoczesny Biznes w Sieci ogromną dawką teorii, ale taką, która płynie z mojego wieloletniego doświadczenia. Głównym mankamentem wersji demo, mimo wielu pożytecznych i praktycznych sposobów jest to, że nie jestem w niej w stanie pokazać Ci kompletnego procesu w oparciu o Checklistę a jedynie jej wybrane fragmenty. To właśnie tutaj jest cała moc kursu, aby wszystko zorganizować krok po kroku i abyś mógł łatwo podążać sprawdzonym schematem. W wersji demo nie znajdziesz także przykładowo:

 • Etapu walidacji pomysłu z analizą potrzeb klientów i konkurencji
 • Przygotowań i skutecznej premiery produktu, z masą konkretnych informacji jak gotowa komunikacja i maile
 • Wielu metod darmowej promocji jak influencer marketing, techniki pozyskiwania tematów i inne
 • Części analitycznej, która pozwoli Ci mierzyć odpowiednie wskaźniki we właściwym czasie
 • Części z automatyzacją obsługi klienta i innych elementów Twojego e-biznesu
 • Porad w zakresie planu biznesowego i minimum założeń, które będą Ci pomocne
 • Omówienia kanałów darmowej promocji oraz sprawdzonych sposobów na ich użycie

Dla kogo jest Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci?

Kurs przygotowałem dla nielicznej grupy osób. Tych, którzy cenią swój czas na tyle, że są gotowi zainwestować w sprawdzoną wiedzę, której zdobycie trwało latami. Tych, którzy są zmotywowani do tego, aby działać, ciężko pracować i osiągnąć spektakularny sukces w sieci w zasadzie niezależnie od tego, jaki nowoczesny biznes chcą w niej prowadzić. Najczęściej są to osoby które chcą uruchomić własny side projekt, lub już sprzedają w sieci jakieś produkty czy usługi i chcą robić to skuteczniej.

Dla kogo nie jest ten kurs?

Ten kurs nie pokaże Ci drogi do szybkiego wzbogacenia się, ani stworzenia kolejnego Facebook'a. Nie powie Ci też, jaki produkt powinieneś stworzyć ani też jak go stworzyć. To zadanie zostawiam Tobie. Nie będzie przydatny dla osób, które pracują dla kogoś i są odpowiedzialne jedynie za wycinek aspektów, które w nim poruszam. Nie polecam go też właścicielom lokalnych, małych biznesów, które myślą o promocji w sieci, ale nie o ekspansji i zbudowaniu produktów skalowalnych, sprzedawanych przez Internet.

Dlaczego ten kurs tyle kosztuje?

Wiedzę, którą zebrałem dla Ciebie w tym kursie da się podzielić na dwa rodzaje. Taką, którą znajdziesz analizując biznesowe poradniki i książki, słuchając podcastów z twórcami internetowych startupów, przeczesując zasoby stron jak Medium czy Hacker News, ebooki, poradniki i inne. W tym przypadku koszt tego kursu możesz przeliczyć na czas, jaki musiałbyś zainwestować w zdobycie całej tej wiedzy. Mając świadomość ile mi to zajęło, gdyby ktoś dawno temu zaproponował mi drogę na skróty za cenę tego kursu - nie wahałbym się ani sekundy.

Ten kurs ma jednak drugi aspekt - praktyczną implementację technik i odfiltrowanie wszystkich działań, które znajdziesz w tego typu poradnikach, a które nie dadzą Ci pożądanego efektu. I to jest ta "tajemna" część kursu - arbitralna wiedza, która jest związana z moim wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu biznesu w sieci oraz tysiącami eksperymentów. W kursie, między wierszami, ale także bezpośrednio, znajdziesz wskazówki, które są esencją tych działań. Tej wiedzy nie da się wycenić a do tej pory nie dało się też jej kupić.

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

Z mojej perspektywy, nie jest ani nie musi to być kurs dla wszystkich. Chcę, aby z tych technik mogła korzystać nawet tylko garstka, ale zaangażowanych, skutecznych internetowych przedsiębiorców, którzy osiągną z jej pomocą sukces. Każde techniki wykorzystane na masową skalę, przez tysiące ludzi, tracą swój aspekt wyjątkowości, ale też skuteczność. Cena tego kursu jest także podyktowana tym, co ma zapewnić im skuteczność i sprawić, że zadziałają jak najlepiej.

Praca nad kursem Nowoczesny Biznes w Sieci kosztowała mnie miesiące przygotowań i niemal 100 godzin nagrań i miesiące przygotowań. Niektóre lekcje nagrywałem kilkanaście razy tylko po to, aby wyciągnąć z nich jeszcze większą esencję i finalnie dostarczyć Ci jak najbardziej zwięzły materiał. W rezultacie jest to najbardziej obszerny a zarazem najbardziej satysfakcjonujący materiał, który udało mi się stworzyć. Mam nadzieję, że stanie się też nieocenioną pomocą na Twojej drodze do skutecznego biznesu w sieci. Powodzenia!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i uruchomić solidny i dochodowy biznes.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%