Kurs LinkedIn i Personal Branding

Kurs LinkedIn i Personal Branding

Budowanie Marki Osobistej

Wprowadzenie

W dzisiejszym świecie każdy potrzebuje zadbać o swoją markę w sieci - niezależnie od tego czy dopiero startujesz ze swoim pomysłem, jesteś przedsiębiorcą, freelancerem czy szukasz pracy, a może ją zmieniasz. Jednym z miejsc, które warto wykorzystać, aby skutecznie budować swoją markę osobistą jest portal Linkedin, dedykowany profesjonalnej sieci kontaktów. Dzięki temu kursowi dowiesz się jak wykorzystać w pełni moc tego portalu, jak budować swój wizerunek, w jaki sposób szukać klientów, na co patrzą rekruterzy i co warto a czego nie warto robić. Poznasz tajniki związane z pozyskiwaniem rekomendacji, zwiększaniem swojego zasięgu i będziesz mógł lub mogła przekonać się jak wykorzystać możliwości, które daje Linkedin. Jeśli zastanawiasz się jak poświęcając najwyżej kilka minut dziennie zadbać o swoją markę i sprzedaż - podpowiem Ci z jakich narzędzi możesz korzystać i co robić, żeby dotrzeć do założonego celu bez trwonienia zasobów finansowych czy czasowych. Zacznij świadomie budować swój personal branding i zyskaj, dzięki wykorzystaniu Linkedin!


 • Budowanie marki osobistej
 • Efektywne wykorzystanie Linkedin
 • Pozyskiwanie nowych klientów
 • Networking i budowanie relacji
 • Mozliwosci promocji na Slideshare
 • Optymalizacje profilu dla head hunterów
 • Promocja firmy i marki wlasnej na Linkedin
 • I wiele, wiele wiecej!

Poznaj wielką sieć LinkedIn!

Kurs LinkedIn i Personal Branding

Kurs zaczyna się od wprowadzenia, w którym wyjaśnimy, dlaczego Linkedin jest portalem, którego w obecnych czasach nie można ignorować. Płynnie przejdziemy do kwestii strategicznych - bez tego nasze działania będą nieprzemyślane i przypadkowe. Rozprawimy się również z paroma mitami, które w dalszym ciągu pokutują na temat portalu Linkedin, oraz odpowiemy na pytanie, dlaczego to właśnie dla Ciebie ta technologia może być przydatna. Zastanowimy się co powoduje, że dany profil jest dobry oraz jak szybko i skutecznie taki zbudować. Omówimy poszczególne elementy profilu, wyjaśniając do czego służą i jak je edytować. Wśród ćwiczeń znajdą się też praktyczne rekomendacje, które pozwolą usprawniać swój profil wraz z trwaniem kursu. Dużą część tego fragmentu kursu poświęciliśmy również temu, jak budować dobry profil, czym się cechuje i jakie efekty oferuje odbiorcom.

Twoja marka osobista

Kurs LinkedIn i Personal Branding

Ważną sekcją jest ta dotycząca budowania marki osobistej – mimo, że skupiamy się glównie na wykorzystaniu Linkedin, wiele z porad i ćwiczeń pomoże Ci nie tylko w na tym portalu, ale wesprze Twój proces budowania marki w całej sieci. Pomożemy Ci przeanalizować Twoje mocne i słabe strony, scharakteryzować cel, do którego dążysz oraz dowiesz się, w jaki sposób należy go rozłożyć na mniejsze kroki.

Nie tylko Ty, ale też Twoja firma

Kurs LinkedIn i Personal Branding

Niezależnie od tego, czy szukasz klientów lub leadów, chcesz budować konkretny wizerunek Twojej firmy, produktów i usług czy skupiasz się na budowaniu marki Twojej firmy jako dobrego pracodawcy – mamy dla Ciebie szereg praktycznych podpowiedzi i rad w jaki sposób możesz to robić i gdzie wykorzystywać różne mechanizmy Linkedin, aby zaprezentować się jak najlepiej. Specjalnie dla zainteresowanych szerszym ujęciem tego tematu poświęciliśmy całą sekcję reklamom na Linkedin, temu, jak je ustawić i co nam mogą zaoferować. Poznasz mechanizmy, które pozwolą Ci korzystać z pełnej mocy reklamowej tego portalu.

Nie tylko LinkedIn - dodatkowe narzędzia

Kurs LinkedIn i Personal Branding

Zdradzimy wszystkie tajniki skutecznego działania - od tego, jak zapisać się do grup i które z nich wybrać, przez to, jak wykorzystać różne ukryte funkcje, po to, jak opublikować darmowe ogłoszenie o pracę i znaleźć dzięki niemu dobrych pracowników. Przeanalizujemy cenniki, ustawienia prywatności, strategie udzielania rekomendacji, to, komu warto przedstawić jakie umiejętności – jednym słowem, po tym kursie będziesz sprawnie poruszać się po wszystkich technologiach, które wykorzystuje – i oferuje – portal Linkedin. Nie zamkniemy się tylko na sam portal, ale również porozmawiamy o Slideshare, aplikacjach mobilnych, dodatkach na różne strony www, portalach, które ułatwią nam pracę na Linkedin, wtyczkach do przeglądarek - poznamy cały ekosystem dookoła Linkedin i nauczymy się z niego skutecznie korzystać tak, aby jak najbardziej ułatwić sobie pracę.

Strategicznie i praktycznie

Kurs LinkedIn i Personal Branding

Wszystko okraszone jest wieloma przykładami wziętymi z życia - zarówno z naszych profili, jak i innych. Pokażemy jak mierzyć skuteczność naszych działań, jak planować, jakich błędów unikać, ale również jak skutecznie działać - zarówno jeśli chodzi o profile osobowe, jak i firmowe. Nie pokażemy Ci gotowych szablonów i odpowiedzi, ale wskażemy kierunek, w którym warto się udać, w zależności od tego, na czym Ci zależy. Cały kurs pozwoli Ci poznać wszystkie elementy portalu Linkedin i wykorzystać je niezależnie od tego, jaki cel przed sobą postawiłeś. Dodatkowo, obszerna sekcja dotycząca marki osobistej pozwoli Ci bardziej świadomie zadbać o swój wizerunek jako przedsiębiorcy, freelancera czy właściciela startupu.

Dla kogo jest ten kurs?

Niezależnie od tego, czy masz swoją firmę, czy dopiero startujesz - czy jesteś freelancerem i zależy Ci na pozyskiwaniu nowych klientów, czy może przyszedł moment, kiedy musisz zatrudnić swojego pierwszego pracownika, albo jesteś zainteresowany zagadnieniami networkingu i chcesz poznać dobre praktyki takich działań, w kursie znajdziesz wiele wartościowych informacji, które z pewnością łatwo znajdą zastosowanie w praktyce. Jeśli chcesz poznać portal LinkedIn, bo zdajesz sobie sprawę z tego, że możesz go dobrze wykorzystać, ale nie wiesz jak zacząć – lub po prostu chcesz budować swoją markę osobistą i szukasz inspiracji i porad - ten kurs na pewno Ci pomoże.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i zbudować silną markę osobistą.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%