Kurs Budowania Marki

Kurs Budowania Marki

Promocja w Sieci

Wprowadzenie

Prowadzisz własną firmę lub startup? Tworzysz na zlecenie klientów i chcesz pomóc im rozwijać ich markę? Z tego Kursu dowiesz się, w jaki sposób strategicznie podejść do budowania silnej marki. Zidentyfikujesz czynniki, które mają wpływ na postrzeganie oferowanych przez Ciebie usług lub produktów przez klienta, oraz zbudujesz pozytywny wizerunek w sieci. Poznasz też skuteczne narzędzia, dzięki którym nie będziesz musiał wyważać raz już otwartych drzwi i szybko osiągniesz przewagę nad konkurencją! Jeśli myślisz o rozpoczęciu własnej działalności, lub też prowadzisz firmę ale czujesz, że jeszcze mógłbyś zdobyć większe grono klientów - ten kurs z pewnością Ci pomoże, oraz podpowie, w jaki sposób zabrać się do skutecznej i efektywnej promocji.


 • Jak skutecznie dotrzeć do klientów?
 • Czym charakteryzuje się dobra identyfikacja firmy?
 • Gdzie warto się promować w dzisiejszych czasach?
 • Co pisać w poszczególnych kanałach komunikacji?
 • Kiedy wrzucać treści na portale społecznościowe?
 • Jak sprawić, aby ludzie sami mówili o Twojej marce?
 • W jaki sposób badać skuteczność kampanii marketingowych?
 • I wiele, wiele więcej!

Dowiedz się, co decyduje o silnej Marce

Kurs rozpoczniemy omówieniem czynników, które decydują o tym, czy działania promocyjne można uznać za skuteczne. Porozmawiamy o tym na jakie grupy możesz podzielić swoich klientów, zastanowimy się jaką strategię najlepiej przyjąć aby trafić do wybranej grupy, oraz jak sprawić, żeby ludzie sami i z własnej woli chcieli utożsamiać się z Twoją marką. Dowiesz się jak opowiadać o swojej ofercie, jak tworzyć komunikaty aby dotarły do najszerszego grona odbiorców, oraz jakich narzędzi możesz użyć, aby oszczędzić swój czas. Powiemy również sporo o elementach wyróżniających Twoją markę na tle konkurencji - albo szerzej, na rynku.

Jak zbudować atrakcyjny wizerunek

Kurs Budowanie Marki i Promocja w Sieci

Poświęcimy trochę czasu aby zastanowić się nad cechami wizerunku. Dowiesz się jaką rolę w dzisiejszych czasach pełni logo i jak zmieniła się ona przez ostatnie kilkanaście lat, wspomnimy o całej identyfikacji wizualnej Twojej działalności. Porozmawiamy o tym, w jaki sposób sprawić aby elementy składowe wizerunku marki tworzyły spójną całość oraz pełniły swoją rolę, oraz dlaczego tak ważne jest aby identyfikacja była charakterystyczna i rozpoznawalna na pierwszy rzut oka. Dorzucimy też kilka rad dotyczących tego, jak przygotowane powinny być poszczególne elementy graficzne składające się na Twój key visual.

Skuteczna promocja w Sieci

Kurs Budowanie Marki i Promocja w Sieci

Następnie przejdziemy do zagadnień związanych z aktywną promocją w sieci - przedstawimy najważniejsze kanały komunikacji z klientem, powiemy w jaki sposób dobrze zaplanować kampanię reklamową oraz ustalimy co powinieneś wiedzieć zanim jeszcze podejmiesz decyzję o zleceniu wykonania takiej kampanii agencji reklamowej. Porozmawiamy o tym jak mierzyć skuteczność działań marketingowych i dlaczego w ogóle powinieneś to robić. Dzięki wiadomościom zawartym w tym kursie z pewnością zdobędziesz przewagę konkurencyjną, a przy okazji zaoszczędzisz niepotrzebnie wydawane pieniądze na działania, które nie przynoszą odpowiednich rezultatów!

Narzędzia i metody efektywnej promocji

Kurs Budowanie Marki i Promocja w Sieci

Przedstawimy Ci narzędzia oraz metody, które w naszej ocenie są bezcenne przy mierzeniu skuteczności działań marketingowych i optymalizacji prowadzonych kampanii. Dowiesz się jak testować skuteczność reklamy i dlaczego zdecydowanie warto to robić. Powiemy sobie o różnych środkach masowego przekazu i jasno określimy różnice jakie między nimi występują. Wspólnie też zastanowimy się i przeanalizujemy jakie treści najlepiej działają na poszczególnych kanałach komunikacji, oraz jak wykorzystać to na swoją przewagę!

Budowanie relacji z Klientem

Kurs Budowanie Marki i Promocja w Sieci

Powiemy sobie również o budowaniu więzi z klientem i sposobach na zwiększanie zaangażowania wśród swoich odbiorców. Dowiesz się jak wykorzystać emocje przy prowadzeniu kampanii marketingowych, opowiemy też jak powinieneś rozumieć intymność w odniesieniu do komunikacji z klientem i jasno zdefiniujemy różnice w charakterze poszczególnych kanałów przepływu treści. To wszystko po to, żebyś wiedział jak dostosować wysyłane przez siebie informacje i komunikaty, aby były one najbardziej skuteczne, a Twoi klienci czuli się wyróżnieni.

E-mail Marketing

Kurs Budowanie Marki i Promocja w Sieci

Następnie przejdziemy do całego rozdziału poświęconego potężnemu narzędziu jakim jest e-mail marketing. Na to obszerne zagadnienie poświęcimy więcej czasu, opowiadając Ci o zasadach związanych z wysyłką mailingu, zarówno kwestiach prawnych jak i dobrych praktykach, powiemy jak znaleźć odpowiednie narzędzie do wysyłki newslettera i dlaczego powinieneś zaufać sprawdzonym rozwiązaniom. Dowiesz się też jakie funkcje powinna mieć dobra platforma do wysyłki e-maili i na co zwrócić uwagę przy wyborze dostawcy. Przedstawimy Ci skuteczne metody na pozyskanie nowych adresów i zbudowanie bazy od zera, jak również powiemy w jaki sposób zarządzać obecną bazą i jak dbać o jakość zebranych adresów.

Cała wiedza w pigułce!

Podsumowując, w kursie przejdziemy przez cały proces budowania strategii marki. Omówimy kanały promocji, powiemy, które z nich są warte zainteresowania, jakie mają zarówno mocne strony jak i jakie są wady poszczególnych z nich, powiemy również o sposobach i metodach budowania własnych treści jak i wykorzystywania treści zewnętrznych do skutecznej promocji. Dowiesz się jak pisać i wysyłać skuteczne newslettery, jak prowadzić atrakcyjnego bloga oraz jak najlepiej wykorzystać social media przy możliwie najmniejszym potrzebnym nakładzie czasu. To wszystko pozwoli Ci oszczędzić pieniądze, oszczędzić czas, a przede wszystkim - łatwo wypracować sobie przewagę nad konkurencją i osiągnąć zamierzone cele marketingowe!

Podsumowując, w trakcie kursu omówimy między innymi:

 • Jak najskuteczniej dotrzeć do obecnych oraz jak efektywnie pozyskać nowych klientów
 • Jak przygotować dobrą i skuteczną identyfikację graficzną firmy, która będzie spełniała swoją rolę
 • Jak zweryfikować, czy budżet przeznaczany na prowadzenie kampanii reklamowych przynosi zadowalające korzyści
 • W jaki sposób optymalizować prowadzone kampanie
 • Gdzie - oraz jak - warto promować swoją działalność w dzisiejszych czasach
 • W jaki sposób najlepiej wywołać "szum marketingowy" wokół swojej marki i sprawić, że ludzie sami będą o niej mówić
 • Jak podejść do reklamy w dobie internetu, wybrać odpowiednie kanały komunikacji i co zamieszczać na każdym z nich
 • Kiedy, czyli w którym momencie i o której godzinie najlepiej wrzucać swój content na portale społecznościowe aby uzyskać największy zasięg
 • Jak zabrać się do tworzenia newslettera, zebrać bazę adresów i łatwo nią zarządzać
 • O czym i w jaki sposób pisać na blogu aby skutecznie promowało to Twoją działalność
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Jeśli myślisz o rozpoczęciu własnej działalności, lub też prowadzisz firmę ale czujesz, że jeszcze mógłbyś zdobyć większe grono klientów - ten kurs z pewnością Ci pomoże, oraz podpowie, w jaki sposób zabrać się do skutecznej i efektywnej promocji. Będzie on doskonałym narzędziem dla każdego, kto chciałby dotrzeć do większej grupy odbiorców - niezależnie od profilu wykonywanej działalności.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i zdobyć przewagę konkurencyjną!
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%