Kurs Google AdWords

Kurs Google AdWords

Reklama w Wyszukiwarce

Wprowadzenie

Chcesz zwiększyć zyski i skutecznie promować się w Internecie? Poznaj od podstaw sieć reklamową Google AdWords, dzięki której przepowadzisz skuteczne kampanie z pomocą marketingu w Wyszukiwarce. AdWords to jeden z największych systemów reklamowych w sieci, który wykorzystany optymalnie pozwoli generować zyski dla Twojej strony czy biznesu. Jak się okazuje dobranie odpowiednich parametrów i stworzenie skutecznej reklamy nie jest proste dla osób początkujących. Kurs, który masz przed sobą, pokaże Ci jednak co zrobić, aby niewielkim nakładem pracy efektywnie promować swoje produkty oraz na co dzień zdobywać przewagę nad konkurencją. Niezbędną teorię uzupełniliśmy esencją praktycznej wiedzy eksperta - zwycięzcy globalnego konkursu Google Online Marketing Challenge, przedstawiając Ci od A-Z proces tworzenia i optymalizacji kampanii sklepu internetowego.


 • Omówienie dynamik użytkowników w Internecie
 • Działanie systemu licytowania stawek oraz konkurowanie jakością
 • Zakładanie i konfigurowanie oraz budowa struktury konta reklamowego
 • Praca koncepcyjna i strategiczna
 • Właściwy dobór i selekcja słów kluczowych
 • Najlepsze praktyki pisania tekstów reklamowych i zwiększania prezencji
 • Praca z interfejsem konta reklamowego
 • Optymalizowanie wyników kampanii

Opracuj strategię Marketingową - Myśl jak Twoi Klienci

Jedym z powodów, dla których kampanie tworzone przez osoby początkujące często nie przynoszą oczekiwanego rezultatu, jest brak dokładnej wiedzy o schematach zakupowych. W pierwszej części poznasz podstawowe modele decyzyjne, jakie funkcjonują w naszych umysłach przy robieniu zakupów przez Internet. Dzięki tej wiedzy będziesz wiedzieć, w jakim miejscu swojej strategii marketingu online powinieneś umieścić reklamy w AdWords. Poznasz również zasady rządzące mechanizmem licytacji powierzchni reklamowych i tego, w jaki sposób budować swoją kampanie tak, by była ona wysoko jakościowa, co pozwoli obniżać realne koszty pozyskiwanego ruchu i budować pozytywną historię konta reklamowego. Dowiesz się także, jakie dodatkowe możliwości reklamowe, oprócz wyszukiwarki, niesie za sobą Google AdWords.

Skuteczna koncepcja Kampanii Reklamowej

Kurs Google AdWords

W tej części kursu zajmiemy się w 100% praktyczną pracą. Przygotowana przez nas analiza koncepcyjna będzie obejmowała bliższe spojrzenie na Twój biznes, oferowane produkty, persony klientów oraz to, w jaki sposób powinieneś się z nimi komunikować. Na tym etapie wstępnie rozplanujemy sobie obszary tematyczne dla Twojej kampanii, co w późniejszych etapach kursu przełoży się na skomponowanie bazy słów kluczowych. Poznasz również narzędzie Keyword Planner, dzięki któremu będziesz w stanie sprawdzić konkurencyjność oraz średnie koszty kliknięć dla określonych słów kluczowych, a następnie w oparciu o to wyestymować potrzebny budżet reklamowy.

Efektywna struktura Konta Reklamowego

Kurs Google AdWords

Gdy nasza koncepcja kampanii będzie już gotowa, zajmiemy się pracą na koncie reklamowym. Ten etap będzie podzielony na kilka części – każda z nich będzie poświęcona odpowiednio: słowom kluczowym, tekstom reklamowym, rozszerzeniom reklam oraz śledzeniu efektów. Dowiesz się co różni słowo kluczowe od wyszukiwanego hasła i jak komponować bazę słów kluczowych aby poznawać sformułowania używane przez Twoich potencjalnych klientów w wyszukiwarce Google. Omówimy również najlepsze praktyki komponowania tekstów reklamowych, oraz to co możesz i czego nie możesz umieszczać w reklamach. Dalej dowiesz się jak wykorzystywać rozszerzenia reklam do zwiększania prezencji na liście wyników wyszukiwania, oraz jak skonfigurować śledzenie konwersji, które pomoże Ci monitorować efektywność kampanii.

Optymalizacja wyników działającej Kampanii

Kurs Google AdWords

Ostatnim etapem będzie praca z kontem po jego skonfigurowaniu. Dowiesz się w jaki sposób możesz dostosowywać interfejs konta reklamowego do swoich potrzeb tak, aby pracowało Ci się na nim możliwie najwygodniej, oraz w jaki sposób generować podstawowe raporty, które będą bazą do optymalizacji kampanii. W ostatnich lekcjach kursu, zaprezentujemy podstawowe Insighty optymalizacyjne, oraz to, jak możesz porównywać określone wskaźniki aby redukować koszty kampanii przy jednoczesnym wzroście jej efektywności.

Praktyczna wiedza od Eksperta

Kurs Google AdWords

Tworzenie skutecznych reklam AdWords wymaga doświadczenia oraz intuicji, jednak rozumiejąc dobrze najważniejsze mechanizmy nawet osoby początkujące mogą tworzyć świetnie konwertujące Kampanie. Kluczowe jest jednak zdobycie wiedzy oraz dobrych nawyków od osoby, która na co dzień zajmuje się optymalizacją i tworzeniem Kampanii dla największych klientów. Nasz ekspert to niekwestionowany autorytet w dziedzinie AdWords, ale przede wszystkim praktyk. Za przeprowadzoną kampanię Legii Warszawa zdobył pierwsze miejsce w oficjalnym, globalnym konkursie Google Online Marketing Challenge. Poza tym jest Certyfikowanym Ekspertem i Partnerem Google AdWords. W trakcie Kursu przekaże Ci mnóstwo cennych wskazówek i technik, które na co dzień stanowią tajemnice profesjonalistów.

Kupon 200 zł na reklamę w Google AdWords

Kwota przeznaczona na ten Kurs na pewno wielokrotnie się zwróci, może nawet szybciej, niż myślisz. Obecnie trwa promocja w ramach której za wydane w Sieci Reklamowej AdWords 100 zł, przysługuje Ci dodatkowy bonus w wysokości 200 zł na promocję. Jak go odebrać? To bardzo proste, wystarczy wejść na stronę https://www.google.pl/adwords/coupons/ i rozpocząć przygodę z Google AdWords.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs został przygotowany z myślą o osobach, które zaczynają swoją przygodę z marketingiem Internetowym i chcą prowadzić kampanie reklamowe dla swojego biznesu, lub też chcą zdobyć podstawowe kompetencje umożliwiające im zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych. Kurs będzie przydatny również dla tych wszystkich osób, które próbowały wcześniej poznać system AdWords na własną rękę i chciałby by uzupełnić swoją wiedzę. Jeśli prowadzisz swoją firmę lub sklep i chcesz sam tworzyć Kampanie, lub świadomie je ousource'ować, jak również jeśli zamierzasz zająć się marketingiem online dla Twoich klientów - ten Kurs jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i tworzyć profesjonalne kampanie reklamowe!
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%