Kurs Google AdWords

Kurs Google AdWords

Reklama w Sieci Reklamowej

Wprowadzenie

Odkryj potencjał AdWords, który pozwoli Ci skutecznie reklamować się w Sieci Reklamowej! Kurs, który masz przed sobą to esencja wiedzy uznanego praktyka w dziedzinie AdWords, a zarazem kontynuacja i uzupełnienie pierwszego Kursu AdWords – Reklama w Wyszukiwarce. Tym razem skupimy się na wykorzystaniu dodatkowych możliwości oraz kanałów i przedstawimy Ci możliwości Google Display Network. Pomówimy także o skutecznych, nowoczesnych formach, jak promocja w Gmail oraz na YouTube. Sporą część kursu poświęcimy także na omówienie dobrych praktyk optymalizacji Kampanii. Całość jak zwykle przedstawimy na konkretnym, praktycznym przykładzie. Jesteś gotowy aby zwiększyć zyski z reklamy i przejść na wyższy poziom promocji Online z AdWords?


 • Omówienie działania remarketingu
 • Wykorzystanie Plannera Kampanii Displayowych
 • Najlepsze praktyki kompozycji reklam banerowych
 • Reklamy produktowe w Zakupach Google
 • Strategie remarketingowe w sieci reklamowej
 • Google Sponsored Promotions (reklama w Gmailu)
 • Tworzenie reklam True View na YouTube
 • Wykorzystanie Edytora AdWords do pracy zespołowej

Skuteczne Reklamy Display w Sieci Reklamowej

W tej części dowiesz się o tym jak wykorzystać reklamy w formie banerów graficznych w swojej strategii reklamowej. Oprócz podstawowych tematów, takich jak budowa kampanii i tworzenie reklam, zajmiemy się analizą przykładowych banerów w kontekście ich efektywności. Dowiesz się jak skutecznie projektować grafikę oraz przekaz, tak, aby Twoje reklamy były zauważalne i chętnie klikane przez użytkowników.

Twórz Reklamy Produktowe w Wyszukiwarce

Kurs Google AdWords

Kolejnym etapem kursu będą reklamy PLA, czyli reklamy w postaci miniaturek produktów, wyświetlanych w wyszukiwarce. Do emisji tego typu reklam potrzebne nam będzie konto Merchant Center oraz specjalnie przygotowany plik z informacjami o produktach. Krok po kroku przejdziemy przez poprawny setup całej niezbędnej infrastruktury oraz budowę kampanii. Dodatkowo rezultat pracy jaką podejmiemy na tym etapie będzie dla nas bazą do stworzenia dynamicznych reklam banerowych, prezentujących karuzelę z obrazkami produktów.

Odkryj potencjał reklam w Gmail oraz YouTube

Kurs Google AdWords

Bardzo ważnym elementem tego kursu będą moduły dotyczące reklam w Gmailu i na YouTube. Obie te formy pozwolą Ci zwiększyć ekspozycję swojej oferty oraz marki pomiędzy różnymi kanałami, i w sposób skuteczny nawiązać relację z potencjalnymi klientami. Tak jak we wcześniejszych modułach, omówimy sobie najlepsze praktyki dotyczące selekcji treści jakie chcesz umieścić w swoich reklamach, oraz odpowiedniej ich kompozycji.

Optymalizuj działające Kampanie

Kurs Google AdWords

Ostatnim etapem będzie praca na koncie AdWords z poziomu desktopu za pomocą Edytora AdWords. Edytor AdWords jest niezwykle przydatnym narzędziem, które umożliwi Ci pracę na koncie reklamowym bez dostępu do Internetu, dzięki czemu będziesz w stanie pracować nad zmianami na przykład będąc w podróży. Dodatkową zaletą tego niezwykłego narzędzia, jest wykorzystanie go do pracy zespołowej oraz wprowadzania bardzo szybkich, masowych zmian na wielu elementach struktury konta. Nierozłącznym elementem pracy w edytorze jest MS Excel, którego będziemy używać do szybkiej rozbudowy konta o nowe słowa kluczowe i reklamy.

Nauka od Eksperta

Kurs Google AdWords

Tworzenie skutecznych reklam AdWords wymaga doświadczenia oraz intuicji, jednak rozumiejąc dobrze najważniejsze mechanizmy nawet osoby początkujące mogą tworzyć świetnie konwertujące Kampanie. Kluczowe jest jednak zdobycie wiedzy oraz dobrych nawyków od osoby, która na co dzień zajmuje się optymalizacją i tworzeniem Kampanii dla największych klientów. Nasz ekspert to niekwestionowany autorytet w dziedzinie AdWords, ale przede wszystkim praktyk. Za przeprowadzoną kampanię Legii Warszawa zdobył pierwsze miejsce w oficjalnym, globalnym konkursie Google Online Marketing Challenge. Poza tym jest Certyfikowanym Ekspertem i Partnerem Google AdWords. W trakcie Kursu przekaże Ci mnóstwo cennych wskazówek i technik, które na co dzień stanowią tajemnice profesjonalistów.

Praktyczny Case Study

Kurs Google AdWords

Podczas Kursu staramy się przekazać jak najwięcej praktycznych wskazówek związanych z optymalizacją Kampanii AdWords. Dlatego będziemy pracować na praktycznym przykładzie systemu e-commerce - sklepu z ekskluzywną odzieżą, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć jak krok po kroku tworzy się zorientowane na produkt kampanie, które działają!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs został przygotowany z myślą o osobach, które mają już podstawową wiedzę o AdWords, a szczególnie informacje o działaniu systemu zawarte w Kursie AdWords – Reklama w Wyszukiwarce, który również jest dostępny na eduweb.pl. Jeżeli jesteś osobą, która chcę się nauczyć obsługi AdWords w pełnym wymiarze lub osobiście prowadzisz kampanię dla swojej firmy i chciałbyś wykorzystywać pełną moc AdWords to ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i tworzyć profesjonalne kampanie reklamowe!
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%