Kurs jQuery PROMO

Kurs jQuery PROMO

W Praktyce

Tytułem wstępu

jQuery to najbardziej popularna biblioteka, która pomoże Ci wzbogacić statyczne strony WWW o fantastyczne funkcjonalności jak animacje, efekty na przyciskach, walidacje formularzy w locie i wiele więcej. Nasz kurs dostarczy Ci mnóstwo wiedzy i praktycznych przykładów, które wykorzystasz na swoich stronach internetowych.


 • Najciekawsze gotowe rozszerzenia biblioteki jQuery
 • Tworzenie własnego pluginu do wyśrodkowania treści na stronie
 • Walidacja formularza z wykorzystaniem Ajax'a
 • Współpraca z PHP, XML, Ajax i MooTools
 • Własny plugin na tworzenie zaokrąglonych narożników
 • Pliki źródłowe do każdej z lekcji kursu

Czego nauczysz się w kursie jQuery?

Kurs jQuery to ponad 6 godzin najwyższej jakości video tutoriali. Podczas kursu pracujemy na konkretnym przykładzie strony WWW "naszpikowanej" efektami w jQuery, przy okazji omawiając wszystkie praktyczne zastosowania bibioteki.

Kurs jQuery- trailer

W kursie koncentrujemy się na praktycznych zagadnieniach związanych z pracą w jQuery. Napiszemy wiele pluginów, które bardzo łatwo będziesz mógł zastosować w kolejnych projektach. Oprócz tego omówimy gotowe rozwiązania oraz najciekawsze dodatki do biblioteki. Pokażemy też zaawansowane metody pracy z XML, tworzenia czytnika RSS czy ciekawej galerii z własnym lightboxem oraz zdjęciami ładowanymi dynamicznie z pomocą PHP oraz Ajax! Ale to jeszcze nie wszystko!

strona www przygotowana w kursie

Efektowne przejścia i animacje

kurs jquery - przykład

Na przestrzeni kursu omawiamy dziesiątki modelów animacji, między innymi tworząc jeden z najbardziej popularnych elementów w sieci - zmieniarkę zdjęć, które przewijane są w topie z wykorzystaniem świetnych efektów. Tworzymy także nawigację po zdjęciach z pomocą linków i przycisków, a także funkcję pokazu slajdów. Animacje stosujemy także na wielu innych elementach naszej strony jak miniaturki czy linki. Korzystamy także z najbardziej popularnych wtyczek tworząc animacje tekstu.

Zobacz przykładową lekcję - Wprowadzenie do jQuery

Własna galeria z PHP i Ajax, lightbox oraz preloadery

kurs jquery - przykład

Tworzenie galerii zdjęć na naszą stronę to esencja pracy z jQuery. Bibliotekę połączymy z PHP po to, aby dynamicznie załadować do niej zdjęcia. Stworzymy także efektowne animacje i rollovery dla miniaturek, a także napiszemy swój własny plugin lightbox, który wyświetli powiększone zdjęcia wraz z opisem oraz możliwością nawigacji! Wykorzystamy także połączenie jQuery z Ajaxem oraz zadbamy o to, aby poszczególne elementy naszej strony ładowały się w odpowiedniej kolejności oraz doładowywały w tle, zapewniając jak największą elastyczność dla użytkownika.

Zobacz przykładową lekcję kursu - Gotowe rozwiązania - LavaLamp

Animowane menu oraz Newsletter

kurs jquery - przykład

Precyzyjnie wyjaśnimy pracę z jednym z najbardziej popularnych elementów witryn WWW, czyli rozsuwanym menu z wykorzystaniem jQuery. Napiszemy zarówno autorski plugin, jak i przyjrzymy się gotowym rozwiązaniom LavaLamp. Stworzymy także komponent Newsletter, dzięki któremu, z pomocą skryptu PHP, użytkownik będzie mógł zapisać się na naszą listę mailingową. Komponent możesz także wykorzystać do stworzenia modułu logowania czy rejestracji użytkowników.

Własny Lightbox i czytnik RSS z XML

kurs jquery - przykład

Stworzymy także własny skrypt lightbox wyświetlający feed RSS, którego nagłówki dodatkowo będziemy prezentować na stronie. Skorzystamy w tym celu z XML, który przetworzymy po stronie naszego skryptu. Zajmiejmy się też ustawieniami prezentacji wyskakującego okienka takimi jak jego pozycja na stronie.

Walidacja formularzy, jQuery UI oraz Ajax

kurs jquery - przykład

Jednym z najciekawszych dodatków do biblioteki jest jQuery UI, czyli zestaw gotowych komponentów, oferujących interakcję z użytkownikiem. Umieścimy na witrynie scrollbar a także inne elementy UI. Zajmiemy się także przygotowanie profesjonalnego formularza z wieloma elementami jak przyciski, inputy czy menu dropdown - wszystkie te elementy będziemy sprawdzać w locie i prezentować użytkownikowi informacje o walidacji formularza.

BONUSY!

kurs jquery - przykład

UWAGA! Tylko teraz razem z kursem otrzymasz przydatne bonusy! Poza samą książąką, w plikach źródłowych znajdziesz szereg dokumentów .pdf, które ilustrują najważniejsze zagadnienia z dziedziny jQuery. Nie będziesz musiał zapamiętywać wielu metod czy operatorów - pliki te możesz wydrukować i stosować jako ściągawkę przy dalszej pracy z jQuery.

Kolejnym z bonusów jest dodatkowa lekcja, w której pokażemy Ci jak połączyć jQuery z innymi bibliotekami. Użyjemy jQuery do komunikacji z MooTools, tworząc efektowne elementy jak rozsuwany sliding panel na stronę. Wykorzystamy żądania Ajax'a, które będziemy wysyłać z jQuery.

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Najciekawsze gotowe rozszerzenia biblioteki jQuery
 • Tworzenie własnego pluginu do wyśrodkowania treści na stronie
 • Walidacja formularza z wykorzystaniem Ajax'a
 • Współpraca z PHP, XML, Ajax i MooTools
 • Własny plugin na tworzenie zaokrąglonych narożników
 • Pliki źródłowe do każdej z lekcji kursu
 • i wiele, wiele więcej...

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zajmują się projektowaniem stron WWW i chcą wzbogacić je o nowe funckjonalności wykraczające poza standardowe użycie HTML i CSS. Z kursu mogą skorzystać zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani użytkownicy, w szczególności Ci, którzy przerobili kurs XHTML i CSS oraz kurs JavaScript i Ajax. Znajomość języka PHP będzie dodatkowym atutem, aczkolwiek nie jest wymagana do pracy z kursem.

Jeśli chcesz projektować swoje strony WWW z użyciem najbardziej atrakcyjnych technologii i wzbogacić witryny o nowe możliwości zgodnie z najnowszymi trendami - ten kurs jest dla Ciebie!

Podsumowując kurs jQuery to:

 • Kurs dla początkujących i średnio zaawansowanych, omawiający praktyczne zastosowania jQuery i technologii, które z nią współpracują
 • Kompleksowe źródło wiedzy i przykłady kodu, który możesz wykorzystać na swoich stronach WWW
 • Zbiór praktycznych projektów wykonywanych krok po kroku przez eksperta
 • Praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • Pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas
 • Wartościowe i przydatne bonusy!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z jQuery.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%