Kurs Technologie Web Developera

Kurs Technologie Web Developera

Webpack, ES6, AngularJS

Wprowadzenie

Kurs Technologie Web Developera przedstawia narzędzia niezbędne do tworzenia profesjonalnych, skalowalnych i responsywnych aplikacji webowych. Autorzy, doświadczeni front-end developerzy, na co dzień pracujący przy komercyjnych projektach, bazując na nowoczesnych narzędziach jak Webpack i Git, standardzie EcmaScript6 i frameworkach Angular i Angular Material, pokażą Ci jak wygląda proces ich pracy na przykładzie praktycznej aplikacji. Kurs zawiera również wiedzę niezbędną do pisania testów w oparciu o TDD.


 • Omówienie technik EcmaScript6
 • Rozwój w AngularJS z ES6
 • Stylowanie aplikacji w Angular Material
 • Konfiguracja środowiska developerskiego
 • Automatyzacja i optymalizacja pracy z Webpack'iem
 • Praca z systemem kontroli wersji Git
 • Podejście Test Driven Development (TDD)
 • Praktyczny przykład cyklu tworzenia aplikacji

WAŻNE! Kurs, który przeglądasz został zastąpiony nowszymi materiałami, które omawiają najnowsze funkcje i zmiany w kolejnych wersjach wykorzystywanych narzędzi. Zdecydowanie polecamy nowe kursy:
Kurs Angular od Podstaw,
Kurs EcmaScript 6 - Nowy Standard JavaScript
oraz Kurs Webpack - Wydajna Praca z JavaScript.
Z tego powodu kurs, który właśnie przeglądasz, został przeceniony o 50%!

Kurs Technologie Web Developera

Pierwsza część kursu obejmuje zagadnienia związane z instalacja Node.js oraz jego modułów z pomocą npm. Dowiesz się jak skonfigurować środowisko Node.js a następnie zainstalujesz wszelkie niezbędne komponenty. Następnie zajmiemy się kontrolą wersji w najbardziej popularnym systemie Git w którym stworzymy repozytorium dla naszych projektów. Dowiesz się jakie są dobre praktyki w tym zakresie a także jak można hostować własne repozytorium w serwisie Bitbucket.

WebPack w Praktyce

Kurs Technologie Web Developera

W części poświeconej Webpack'owi przejdziemy krok po kroku przez proces konfiguracji całego środowiska, które stanowi gotowe rozwiązani dla pracy nad tworzeniem i rozwijaniem aplikacji webowej. W pierwszych lekcjach stworzymy podstawową konfigurację, która będzie rozwijana w kolejnych częściach. Z każdą kolejną lekcją będziemy dodawać rozwiązania umożliwiające między innymi automatyzację procesu budowania projektu, kompilację kodu HTM i styli - czy odpowiednie zarządzanie strukturą projektu. Mając gotową konfigurację, zajmiemy się optymalizacją samego procesu budowania projektu, przygotowaniem konfiguracji dla procesu wdrożenia aplikacji oraz innymi praktycznymi zagadnieniami. Wszystkie lekcje, oprócz niezbędnej wiedzy, będą również miały za zadanie pokazać Ci dobre praktyki stosowane podaczs tworzenia środowiska opartego na Webpacku.

W tej części zgłębimy też zagadnienia optymalizacji i automatyzacji procesu budowania projektu co przełoży się na zwiększenie Twojej wydajności i produktywności podczas pisania kodu. Na koniec tej sekcji pokażemy jak  przygotować projekt do produkcyjnego wdrożenia aplikacji i przekazania go klientowi.

Praktyczna aplikacja z AngularJS

Kurs Technologie Web Developera

Kolejną część poświęcimy na stworzenie aplikacji z pomocą Angular, dowiesz się także co nowego pojawiło się w standardzie EcmaScript6. Będziemy tworzyć aplikację z pomocą wersji 1 Angulara, ponieważ jej ekosystem jest dojrzały i prosty do zrozumienia nawet dla osób bardziej początkujących. Jeśli jednak znasz inne frameworki i chcesz w nich pisać tą część naszej aplikacji, np. w Backbone czy Angular2 - nie ma ku temu przeszkód.

Nowości w EcmaScript 6

Kurs Technologie Web Developera

Nauczysz się najnowszych elementów składni JavaScriptu wzbogacających typy, operatory oraz funkcje. Poruszymy także temat podejścia klasowego, znanego programistom języków takich jak Java czy C#. Wzbogacimy twoja wiedzę na temat asynchronicznego działania aplikacji internetowej. Promise’y pozwolą Ci zapomnieć o bolączkach związanych z asynchronicznością kodu. W tej części pokażemy Ci także jak wykorzystać potencjał bibliotek takich jak Angular Material. Dzięki tej technologii łatwo ostylujemy naszą aplikację i dodamy do niej mikrointerakcje. Każda lekcja, oprócz wiedzy technicznej zawiera również dobre praktyki zabrane przez autorów.

Test-Driven Development - testy jednostkowe

Kurs Technologie Web Developera

Każdy programista powinien zdawać sobię sprawę jak ważne jest testowanie pisanego przez siebie kod, pozwala to uniknąć podstawowych błędów przekładających się na opóźnienia w projekcie. W części poświęconej testom najpierw poznasz teoretyczne podstawy Unit Testów oraz TDD, a następnie zobaczysz, w jaki sposób pisać testy jednostkowe kontrolerów, serwisów i dyrektyw angularowych. Duży nacisk położymy na pisanie testów jednostkowych przy pomocy frameworka Jasmine, wykorzystującego środowisko KarmaJs.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs ten jest dla wszystkich osób, które dobrze czują się w technologiach frontendowych, tj. HTML, CSS i JavaScript. W celu maksymalnego wykorzystania zawartej tu wiedzy warto również posiadać elementarną wiedzę na temat pracy z AngularJS.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i tworzyć profesjonalne aplikacje internetowe!
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%