Kurs JavaScript i Ajax PROMO

Kurs JavaScript i Ajax PROMO

W Praktyce

Scriptorium Witek

Z pomocą JavaScript przekształcisz swoje statyczne strony WWW w aplikacje, z pomocą których wyświetlisz zdjęcia w formie galerii, zapamiętasz dane użytkownika czy sprawdzisz poprawność formularza. JS to skrypty działające po stronie przeglądarki, które dzięki Ajax'owi czy jQuery tworzą najbardziej popularne obecnie zastosowania.


 • Formularz z walidacją pól przed wysłaniem
 • Skrypt Newsletter'a
 • Strona z zewnętrzną treścią przeładowywaną "w locie"
 • Wirtualna przeglądarka albumów wraz z zarządzaniem plikami i opisami
 • Dynamiczny skrypt breadcrumbs
 • I wiele, wiele więcej...

Co składa się na kurs JavaScript i Ajax?

Kurs JavaScript i Ajax to niespełna 7 godzin wysokiej jakości wideo tutoriali, składających się na esencję obowiązkowej wiedzy dla każdego, kto zajmuje się projektowaniem stron WWW. Wszystkiego nauszysz się od absolutnego eksperta w tej dziedzinie pracując na praktycznych przykładach!

Kurs JavaScript i Ajax - Wprowadzenie

Kurs JavaScript i Ajax to przede wszystkim praktyczne przykłady które wykorzystasz w pracy nad swoimi stronami WWW. Przygotujemy szereg konkretnych aplikacji dzięki którym poznasz wszystkie podstawowe zagadnienia związane z programowaniem w JS. W końcowym projekcie - wirtualnej przeglądarce albumów do osiągnięcia jak najlepszych efektów wykorzystamy Ajax, PHP, JSON, jQuery a nawet bazę danych sqlite oraz nauczymy się pracować z plikami XML.

Zobacz projekt Galerii ze skryptem LightBox, którą przygotujemy w kursie

Oprócz tego wykonamy jeszcze szereg projektów:

 • Formularz z walidacją pól przed wysłaniem
 • Skrypt Newsletter'a
 • Strona z zewnętrzną treścią przeładowywaną "w locie"
 • Wirtualna przeglądarka albumów wraz z zarządzaniem plikami i opisami
 • Dynamiczny skrypt breadcrumbs
 • i wiele, wiele więcej...

Przeglądarka bez tajemnic

kurs javascript formularze

W jednej z części kursu nauczysz się komunikować z przeglądarką po to, aby uzyskać wiele informacji o użytkowniku. Zapamiętasz również jego dane w postaci ciasteczek a także stworzysz działającą aplikację koszyka dla sklepu internetowego. Metodologię Ajax wykorzystasz do tego, aby bez przeładowania strony zmieniać dynamicznie jej zawartość przy współpracy ze stylami CSS oraz XHTML.

Zobacz lekcję kursu "Ajax - wprowadzenie"

Praca z formularzami i przesyłanie danych

kurs javascript przesyłanie danych

Z wykorzystaniem JavaScript nauczysz się walidować formularze przygotowane w HTML a także wyświetlać "w locie" przejrzyste komunikaty dla użytkownika. Stworzymy także aplikację newslettera, która będzie wysyłać sprawdzone dane do skryptu PHP.

Zobacz jedną z lekcji w których tworzymy wirtualną przeglądarkę albumów

Wiedza od eksperta

kurs js jquery preloader

W kursie zostały obrazowo przedstawione wszystkie podstawowe polecenia z zakresu JavaScript. Precyzyjnie wyjaśnione są przykłądowo pojęcia zmiennej, tablicy, funkcji czy metody a także w przyjazny sposób wytłumaczone podstawy programowania obiektowego. Korzystamy także ze współpracy JS z XML czy PHP. Jednym z zadań w kursie jest przygotowanie preloadera ilustrującego postęp ładowania obrazków do naszej javascriptowej galerii.

BONUSY!

kurs javascript i ajax

UWAGA! Tylko teraz razem z kursem otrzymasz przydatne bonusy! Między innymi szereg plików .pdf, które ilustrują najważniejsze zagadnienia z dziedziny JavaScript i Ajax. Nie będziesz musiał zapamiętywać wielu metod czy operatorów - pliki te możesz wydrukować i stosować jako ściągawkę przy dalszej pracy z JS!

Własny LightBox!

Kolejnym z bonusów jest dodatkowa lekcja, w której wykorzystamy bibliotekę jQuery po to, aby stworzyć własny skrypt LightBox wyświetlający powiększony widok zdjęcia w naszej galerii. Sprawdzimy także, jakie są najbardziej popularne skryptu LightBox oraz sposoby ich implementacji.

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Tworzenie własnych wyrażeń regularnych
 • Przegląd wbudowanych obiektów w JavaScript
 • Automatyczne generowanie menu bazujące na nazwach plików
 • Współpraca z PHP, XML oraz JSON, Ajax i jQuery
 • Praca z ciasteczkami, generowanie i usuwanie Cookies
 • Pliki źródłowe do każdej z lekcji kursu
 • i wiele, wiele więcej...

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich osób, które zajmują się projektowaniem stron WWW i chcą wzbogacić je o nowe funckjonalności wykraczające poza standardowe użycie HTML i CSS. Z kursu mogą skorzystać zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani użytkownicy, w szczególności Ci, którzy znają już podstawy CSS i HTML. Znajomość języka PHP będzie dodatkowym atutem, aczkolwiek nie jest wymagana do pracy z kursem.

Jeśli chcesz projektować swoje strony WWW z użyciem najbardziej atrakcyjnych technologii i wzbogacić witryny o nowe możliwości zgodnie z najnowszymi trendami - ten kurs jest dla Ciebie!

Podsumowując kurs JavaScript i Ajax to:

 • Kurs dla początkujących i średnio zaawansowanych programistów, omawiający podstawy pracy z JavaScript i Ajax oraz technologiami, które z nimi współpracują
 • Kompleksowe źródło wiedzy i przykłady kodu dla najbardziej popularnych skryptów
 • Zbiór praktycznych projektów wykonywanych krok po kroku
 • Praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • Pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas
 • Wartościowe i przydatne bonusy!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z JavaScript i Ajax.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%