Kurs Projektowanie dla iOS

Kurs Projektowanie dla iOS

UI/UX Aplikacji

Witaj w Kursie

Chcesz nauczyć się projektować aplikacje mobilne na popularną i dochodową platformę iOS? Kurs, który dla Ciebie przygotowaliśmy to niezwykle obszerne kompendium z dziedziny projektowania dla systemu iOS - wszystko, czego potrzebujesz aby rozwinąć swoje umiejętności w kierunku tworzenia aplikacji iPhone czy iPad! Poznaj wytyczne UI/UX, techniki projektowania w Photoshop i Sketch, stwórz praktyczne layouty aplikacji od mockupu po eksport grafiki, poznaj fundamenty projektowe i założenia iOS, a także zyskaj linki do setek zasobów, gotowe komponenty, biblioteki i akcje Photoshop które przyspieszą Twoją pracę! Wszystkiego nauczysz się od eksperta w dziedzinie grafiki i UX, który na co dzień projektuje i wdraża aplikacje iOS.


 • Architektura iOS, schematy nawigacji oraz UI/UX aplikacji
 • Dwa projekty praktycznych aplikacji realizowane krok po kroku
 • Rozdzielczości i eksport perfekcyjnej grafiki dla Retina
 • Setki linków, zasobów oraz bibliotek i akcji gotowych do użycia
 • Porady i techniki projektowania interfejsów w Photoshop
 • Podstawy i najciekawsze techniki pracy w Sketch
 • Interakcje i animacje z Origami, Pixate, Flinto
 • Podstawy pracy z Xcode i funkcjonalny mockup
 • Kolorystyka, typografia, ikonografia w systemie iOS
 • I wiele, wiele więcej!

Praktyczne projekty aplikacji

W kursie zajmiemy się stworzeniem od podstaw działającej aplikacji Swift Colors, opracowaną w kursie Projektowania dla iOS. Na przykładzie tej aplikacji poznasz wszystkie podstawowe zagadnienia związane z praktycznym podejściem do programowania dla iOS, ponieważ przygotowaliśmy ją w taki sposób aby była jak najbardziej przejrzysta i prosta dla osób początkujących. Jako dodatek opracujemy też projekt aplikacji Kantor, która pozwoli Ci stworzyć kalkulator wymiany walut i rozszerzyć swoje umiejętności między innymi o obsługę popularnych kontrolek dla iOS.

Środowisko Xcode

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

Na początku poznasz ekosystem narzędzi i aplikacji, które pomogą Ci projektować dla iOS. Rozpoczniemy od instalacji i omówienia podstaw Xcode, który jest darmowym narzędziem zapewniającym wszystko, co potrzebne jest do tworzenia aplikacji iOS. Nie będziesz musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z licencją developera Apple - wszystkie wykonane w kursie ćwiczenia będziemy testować na symulatorze, bez konieczności posiadania płatnej licencji.

Swift od podstaw

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

Obszerna część kursu jest poświęcona na omówienie podstaw składni i języka Swift. Nie musisz posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy z programowania, fundamentalne koncepcje zostaną omówione dokładnie od podstaw, oraz zilustrowane praktycznymi przykładami w Playground, które będziesz mógł przerobić we własnym zakresie oglądając kurs. Każda z lekcji posiada osobne pliki źródłowe które zostały przygotowane tak abyś mógł łatwo rozpocząć pracę ze Swift.

Programowanie aplikacji

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

Naszą pracę rozpoczniemy od najważniejszych czynności jak konfiguracja projektu, praca ze storyboardem i view controllerami a także własnymi klasami. Kursowa aplikacja została specjalnie przygotowana tak, abyś mógł poznać wszystkie najważniejsze założenia oraz techniki związane z programowaniem dla iOS. Nauczysz się więc pracować w interfejsie graficznym Xcode, poruszać po strukturze kodu i plików, debuggować aplikacje, używać właściwych kontrolek i wiele więcej!

Testowanie aplikacji oraz projekt na iPada

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

W trakcie kursu przygotowywaną aplikację testujemy w symulatorze, który został szczegółowo omówiony, znajdziesz w nim także informacje o tym, jak testować tworzone aplikacje bezpośrednio na urządzeniach. Dowiesz się także jakie są specyficzne zależności, które należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu dla iPada a także wykonamy kilka prostych czynności aby naszą aplikację portować na platformę iPad.

Organizacja zasobów oraz uniwersalne aplikacje

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

W kursie przygotujemy także zasoby graficzne dla naszej aplikacji, dzięki czemu dowiesz się jak zoptymalizować pliki aby zostały poprawnie zinterpretowane przez Xcode. Dowiesz się także, jak dostosować projekt do różnych rozdzielczości i urządzeń tak, aby aplikacja którą tworzymy była jak najbardziej uniwersalna. Skorzystamy między innymi z nowego Auto Layout a także z Size Classes w iOS.

Solidne podstawy i źródła

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

Założeniem kursu jest w jasny i zrozumiały sposób wytłumaczyć podstawy programowania aplikacji iOS oraz języka Swift. Źródła kursu zostały przygotowane tak, abyś mógł odnaleźć pliki do każdej z lekcji aplikacji Swift Colors, a każda linia kodu jest wyczerpująco omówiona. Kurs nie zawiera jednak zagadnień zaawansowanych, takich jak praca z zewnętrznym API, czy technologiami iOS jak InAppPurchase etc. Będą to tematy zrealizowane w kursach Zaawansowanych.

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Praktyczne projekty aplikacji w Xcode od A-Z
 • Środowisko programistyczne Xcode
 • Omówienie podstaw języka Swift na przykładach
 • Pracę z popularnymi kontrolkami i ich właściwości
 • Tworzenie struktury nawigacji z AppBar i Navigation Controller
 • Testowanie aplikacji w Symulatorze i na urządzeniach
 • Tworzenie uniwersalnych aplikacji na różne urządzenia i ekrany
 • Kompletne pliki źródłowe
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs został przygotowany dla wszystkich, którzy chcą poznać zasady projektowania dla iOS. Jeśli chcesz poszerzyć swoje umiejętności o projektowanie dla tej platformy, zmienić ścieżkę zawodową i zostać projektantem iOS, lub też w przyszłości programować aplikacje i zyskać świetny fundament projektowy - ten kurs jest najlepszym źródłem wiedzy, które możesz znaleźć! Kurs będzie także przydatny dla osób, które kierują projektami lub odpowiadają za aplikacje mobilne w większych firmach i agencjach reklamowych. Mile widziana jest jedynie wcześniejsza znajomość podstaw Photoshop.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować wspaniale działające aplikacje na iOS.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%