Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

w Praktyce

Witaj w kursie

Jeszcze nigdy nie było tak dobrego czasu na naukę programowania aplikacji mobilnych dla iOS! Jest to najbardziej dochodowa platforma a jej programiści to obecnie najlepiej opłacani i poszukiwani eksperci rynku IT. Nowy język programowania Swift sprawia, że kodowanie aplikacji jest niezwykle ciekawe i intuicyjne. Wykorzystaj szansę i naucz się programowania aplikacji na platformę iOS! Nieważne, czy chcesz stworzyć własną, prostą aplikację, zarabiać publikując aplikację w AppStore czy też zmienić ścieżkę swojej kariery - ten kurs jest najlepszym źródłem wiedzy aby zacząć tworzyć aplikacje iOS! Nie jest też wymagana wcześniejsza wiedza z zakresu programowania - wszystkiego dowiesz się od podstaw, na praktycznych, czytelnych przykładach! Zacznij teraz!


 • Praktyczne projekty aplikacji w Xcode od A-Z
 • Środowisko programistyczne Xcode
 • Omówienie podstaw języka Swift na przykładach
 • Pracę z popularnymi kontrolkami i ich właściwości
 • Tworzenie struktury nawigacji z AppBar i Navigation Controller
 • Testowanie aplikacji w Symulatorze i na urządzeniach
 • Tworzenie uniwersalnych aplikacji na różne urządzenia i ekrany
 • Kompletne pliki źródłowe
 • I wiele więcej!

Witaj w kursie w Tworzenie Aplikacji iOS w Swift!

Rozpocznij przygodę z programowaniem aplikacji iOS w najbardziej obszernym i kompletnym kursie na rynku! Poznaj od podstaw język Swift z doświadczonym ekspertem i programistą Apple, a następnie stwórz swoją pierwszą aplikację od A-Z. Rosnąca popularność aplikacji iOS na naszym rynku a także nowy język programowania Swift czynią ten temat świetnym polem do rozwijania umiejętności. Zacznij już teraz i zobacz, jak ciekawe może być tworzenie mobilnych aplikacji!

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

Kurs, który dla Ciebie przygotowaliśmy to niemal 9 godzin wysokiej jakości lekcji wideo, które wprowadzą Cię w niesamowity świat tworzenia aplikacji iOS na praktycznych przykładach. Co w nim znajdziesz?

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

Praktyczne projekty aplikacji

W kursie zajmiemy się stworzeniem od podstaw działającej aplikacji Swift Colors, opracowaną w kursie Projektowania dla iOS. Na przykładzie tej aplikacji poznasz wszystkie podstawowe zagadnienia związane z praktycznym podejściem do programowania dla iOS, ponieważ przygotowaliśmy ją w taki sposób aby była jak najbardziej przejrzysta i prosta dla osób początkujących. Jako dodatek opracujemy też projekt aplikacji Kantor, która pozwoli Ci stworzyć kalkulator wymiany walut i rozszerzyć swoje umiejętności między innymi o obsługę popularnych kontrolek dla iOS.

Środowisko Xcode

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

Na początku poznasz ekosystem narzędzi i aplikacji, które pomogą Ci projektować dla iOS. Rozpoczniemy od instalacji i omówienia podstaw Xcode, który jest darmowym narzędziem zapewniającym wszystko, co potrzebne jest do tworzenia aplikacji iOS. Nie będziesz musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z licencją developera Apple - wszystkie wykonane w kursie ćwiczenia będziemy testować na symulatorze, bez konieczności posiadania płatnej licencji.

Swift od podstaw

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

Obszerna część kursu jest poświęcona na omówienie podstaw składni i języka Swift. Nie musisz posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy z programowania, fundamentalne koncepcje zostaną omówione dokładnie od podstaw, oraz zilustrowane praktycznymi przykładami w Playground, które będziesz mógł przerobić we własnym zakresie oglądając kurs. Każda z lekcji posiada osobne pliki źródłowe które zostały przygotowane tak abyś mógł łatwo rozpocząć pracę ze Swift.

Programowanie aplikacji

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

Naszą pracę rozpoczniemy od najważniejszych czynności jak konfiguracja projektu, praca ze storyboardem i view controllerami a także własnymi klasami. Kursowa aplikacja została specjalnie przygotowana tak, abyś mógł poznać wszystkie najważniejsze założenia oraz techniki związane z programowaniem dla iOS. Nauczysz się więc pracować w interfejsie graficznym Xcode, poruszać po strukturze kodu i plików, debuggować aplikacje, używać właściwych kontrolek i wiele więcej!

Testowanie aplikacji oraz projekt na iPada

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

W trakcie kursu przygotowywaną aplikację testujemy w symulatorze, który został szczegółowo omówiony, znajdziesz w nim także informacje o tym, jak testować tworzone aplikacje bezpośrednio na urządzeniach. Dowiesz się także jakie są specyficzne zależności, które należy wziąć pod uwagę przy projektowaniu dla iPada a także wykonamy kilka prostych czynności aby naszą aplikację portować na platformę iPad.

Organizacja zasobów oraz uniwersalne aplikacje

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

W kursie przygotujemy także zasoby graficzne dla naszej aplikacji, dzięki czemu dowiesz się jak zoptymalizować pliki aby zostały poprawnie zinterpretowane przez Xcode. Dowiesz się także, jak dostosować projekt do różnych rozdzielczości i urządzeń tak, aby aplikacja którą tworzymy była jak najbardziej uniwersalna. Skorzystamy między innymi z nowego Auto Layout a także z Size Classes w iOS.

Solidne podstawy i źródła

Kurs Tworzenie Aplikacji iOS w Swift

Założeniem kursu jest w jasny i zrozumiały sposób wytłumaczyć podstawy programowania aplikacji iOS oraz języka Swift. Źródła kursu zostały przygotowane tak, abyś mógł odnaleźć pliki do każdej z lekcji aplikacji Swift Colors, a każda linia kodu jest wyczerpująco omówiona. Kurs nie zawiera jednak zagadnień zaawansowanych, takich jak praca z zewnętrznym API, czy technologiami iOS jak InAppPurchase etc. Będą to tematy zrealizowane w kursach Zaawansowanych.

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Praktyczne projekty aplikacji w Xcode od A-Z
 • Środowisko programistyczne Xcode
 • Omówienie podstaw języka Swift na przykładach
 • Pracę z popularnymi kontrolkami i ich właściwości
 • Tworzenie struktury nawigacji z AppBar i Navigation Controller
 • Testowanie aplikacji w Symulatorze i na urządzeniach
 • Tworzenie uniwersalnych aplikacji na różne urządzenia i ekrany
 • Kompletne pliki źródłowe
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs został przygotowany z myślą o wszystkich, którzy chcą tworzyć aplikacje iOS w Swift. Będzie on doskonałym źródłem wiedzy dla osób początkujących, które nie miały jeszcze do czynienia z programowaniem aplikacji iOS. Nie jest wymagana wcześniejsza wiedza z programowania a w kursie korzystamy wyłącznie z darmowych narzędzi. Nie jest też obowiązkowe, ale zdecydowanie zalecane wcześniejsze zapoznanie się z kursem Projektowania dla iOS, który zawiera ważne wytyczne w zakresie użyteczności oraz UI i komponentów systemu iOS. Jeśli chcesz zacząć przygodę z programowaniem aplikacji iOS - nie mogłeś lepiej trafić!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować wspaniale działające aplikacje na iOS.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%