Kurs InVision Studio

Kurs InVision Studio

Interakcje w UI

Wprowadzenie

InVision Studio to nie tylko kolejna aplikacja dla UI designerów. To sposób na to, by poprowadzić Twój projekt przez każdy etap pracy, od wczesnego szkicu, aż po wysokiej jakości prototyp wraz z rozbudowanymi animacjami. Oprócz tego, InVision Studio ma do zaoferowania jeszcze więcej. Możesz z łatwością podejrzeć prototyp na różnych urządzeniach, podzielić się nim ze swoimi klientami i współpracować na żywo aby otrzymać komentarze i cenny feedback z pomocą opcji Freehand. InVision cały czas rozwija też ten produkt i dokłada coraz to nowe integracje z samą platformą, która jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań w branży UX. Co ważne, Studio jest przeznaczone zarówno dla użytkowników macOS, jak i (wkrótce) Windowsa. I jeszcze jedno - jest bezpłatne.


  • Narzędzia i skróty InVision Studio
  • Praktyczny workflow aplikacji
  • Praca z komponentami
  • Animowanie UI w Studio
  • Tworzenie mikrointerakcji
  • Eksport, podgląd i handoff

Podstawy w skrócie

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

Wkrótce przekonasz się, że Studio jest prawdopodobnie jednym z najłatwiejszych do przyswojenia narzędzi, a większość jego funkcji jest prostych i intuicyjnych. Szczególnie, jeżeli przedtem używałeś Sketcha - przejście do Studio jest proste, a wszystkie narzędzia i skróty działają zgodnie z tym, co poznałeś do tej pory. Dlatego też w kursie nie poświęcimy dużo czasu na tłumaczenie interfejsu, a raczej od razu przejdziemy do tworzenia praktycznego projektu. Przekonasz się, że to najprostszy i najbardziej praktyczny sposób na zapoznanie się ze Studio.

Po prostu… działa

Studio to nowoczesne narzędzie, stworzone pod kątem nowych systemów operacyjnych i bez technologicznego bagażu. Atutem jest to, że dziesiątki drobnych, codziennych funkcji… Po prostu działają, nie przyciągając Twojej uwagi i nie zajmując czasu. Możesz nawet pomyśleć - „Ale czego ja w ogóle mam się tutaj uczyć? Wszystko wygląda prosto”. To dlatego kurs skupia się na efektywnym workflow i projekcie, zamiast na nauce samego narzędzia. Celem jest pokazanie Ci sztuczek i wskazówek, które pozwolą Ci pracować jeszcze szybciej, lepiej i wydajniej.

Jedno narzędzie, wiele potrzeb i rozwiązań

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

To jeden z niewielu przypadków, w których jedno narzędzie daje Ci taki wachlarz możliwości. Przez większość czasu nawet nie będziesz musiał zmieniać programu ze Studio na inny. Mimo, że możesz przygotowywać w nim rozbudowane animacje i projekty, samo narzędzie sprawia wrażenie przystępnego, lekkiego i responsywnego. Przejdziemy przez wszystkie etapy workflow, od początkowych szkiców, po pełen detali design, aż po działającego prototypu. I to nie opuszczając Studio.

Platforma InVision

Platforma InVision to znacznie więcej, niż tylko Studio. Pozwoli Ci łatwo eksportować prototypy oraz dzielić się nimi, a także edytować je po otrzymaniu feedbacku od klienta. Poznamy wspólnie te opcje wraz z szeregiem użytecznych funkcji oraz tworząc automatyczne specyfikacje dla deweloperów. Zachęcam Cię też do sprawdzenia kursu samej platformy, z którego dowiesz się jeszcze więcej.

Elementy designu

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

W kursie wytłumaczę użycie kolorów, typografii, gridu i innych podstawowych zagadnień w UI designie, w połączeniu z narzędziami dostępnymi w Studio. Skupimy się na prawidłowym ustawieniu projektu, stworzeniu komponentów i innych przydatnych nawykach, które pomogą Ci w profesjonalnym procesie projektowania UI.

Stwórz Interaktywne UI

W kursie pokażę Ci pracę w Studio na podstawie praktycznego projektu UI aplikacji do wypożyczania supersamochodów. Dzięki temu będę mógł pokazać Ci proces projektowania w Studio krok po kroku na przykładzie z życia. W ramach Studio znajdziesz także gotowe narzędzia do prototypowania, które pozwolą Ci zamienić statyczny interfejs w pełen animacji i mikrointerakcji projekt. Skoncentrujemy się właśnie na stworzeniu tego typu elementów, dodając w ten sposób zupełnie nową warstwę użyteczności do naszej pracy.

Studio, Sketch, Framer… co wybrać?

Kurs Nowoczesny Biznes w Sieci

Rzeczywiście, świat projektowania UI rozwija się w niesamowitym tempie. Coraz więcej aplikacji zabiega o naszą uwagę i oferuje ciekawe rozwiązania. Na którą się zdecydować? Okazuje się, że pytanie należy zadać w nieco inny sposób: Kiedy użyć danej aplikacji? Każda z nich zawiera bowiem unikalną cechę, która sprawia, że nadaje się lepiej w konkretnym zastosowaniu. Jako UI designer masz przed sobą trudne zadanie, ponieważ powinieneś pozostać na bieżąco z większością popularnych narzędzi. Oczywiście, naszym zadaniem w kursach jest Ci to ułatwić!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla każdej osoby, która zajmuje się, lub planuje się zająć projektowaniem interfejsów aplikacji czy stron WWW. Potencjał i popularność Studio będą niewątpliwie rosły a ci z projektantów, którzy jako pierwsi poznają jego możliwości, zyskają konkurencyjną przewagę. Jeśli chcesz tworzyć od konceptu do prototypu w jednej aplikacji i przygotowywać atrakcyjne animacje w rekordowym czasie - ten kurs jest dla Ciebie!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

  1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
  2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał.
  3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%