Kurs InDesign The Best Of

Kurs InDesign The Best Of

Wybrane Warsztaty

Rozwin swoja wiedze i umiejetnosci o nowe techniki pracy z InDesign. Przed soba masz zbiór najlepszych i najciekawszych warsztatów prowadzonych w ramach Eduweb Live, dzieki którym dowiesz sie wiecej o technikach pracy z aplikacja Adobe InDesign.Najlepsze Techniki Pracy w Adobe InDesign

Materiał, który masz przed sobą zawiera 8 unikalnych, zrealizowanych kompleksowo, krok po kroku, zagadnień związanych z pracą w Adobe InDesign. Łącznie oddajemy do Twojej dyspozycji aż 7 godzin wysokiej jakości wideo tutoriali, które pomogą Ci jeszcze lepiej i wydajniej składać publikacje i pracować w tej fantastycznej aplikacji!

Poznaj wybrane techniki Pracy w InDesign

Materiał zawiera zbiór Warsztatów, a zatem około godzinnych, kompletnych lekcji, które możesz przerabiać w dowolnej kolejności i w zależności od potrzeb. Omówimy szereg zastosowań na przykładzie konkretnych projektów, odkryjemy mało znane i jednocześnie niezwykle przydatne funkcjonalności. Zaprojektujemy także krok po kroku cyfrowe publikacje w formacie ePub. W skrócie - czeka Cię ogromna dawka praktycznej wiedzy z zakresu Adobe InDesign.

DTP w Adobe InDesign

Kurs InDesign The Best Of

Przedstawimy Wam metody pozwalające na profesjonalne i poprawne składanie takich publikacje jak broszury czy ulotki. Poznacie między innymi dobre nawyki związane z rozpoczynaniem pracy z materiałami drukowanymi, a przy okazji Michał Wedlechowicz pokważe Wam kilka ciekawych sztuczek oraz operacji, jakie sam stosuje pracując na co dzień w InDesign. Ponadto dowiecie się w jaki sposób i kiedy stosować kolory Pantone, jak korzystać z biblioteki Pantonów w InDesign oraz w jaki sposób sprawdzać poprawność tekstu.

Teoria kolorów i panel Swatches w InDesign

Kurs InDesign The Best Of

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak przyspieszyć sobie pracę w kolorami w Adobe InDesign, zapraszamy do zapoznania się z lekcją, w której omówimy panel "Swatches" oraz próbki kolorów. Ponadto porozmawiamy o atrybutach koloru obrysu i wypełnienia obiektu, dowiesz się jak przenosić próbki kolorów między dokumentami oraz poznasz różnicę miedzy CMYK, a RGB. Nauczysz się też tworzyć własne próbki kolorów "spotowych" i "procesowych".

Tworzenie i edycja tabel w InDesign

Kurs InDesign The Best Of

W tym materiale dowiesz się, jak w szybki i efektywny sposób tworzyć tabele oraz błyskawicznie umieszczać w nich przygotowane treści. Zaprezentujemy Ci sposoby modyfikacji rozmiaru poszczególnych komórek oraz metody łatwego wyrównywania rozmiarów kolumn i wierszy tabel. Ponadto poznasz techniki formatowania wyglądu tabel w taki sposób, aby wyglądały dokładnie tak jak zechcesz. 

Praca z rozkładówką i panel Preflight

Kurs InDesign The Best Of

Poznaj podstawy i praktyczne techniki pracy ze "składkami" w InDesign. Michał Wedlechowicz przeprowadzi Cię przez proces tworzenia wielostronicowej broszury pracując na stronach widzących. Podczas składania broszury będziemy pracować ze stylami akapitowymi i sprawdzimy gotową publikację za pomocą panelu preflight tworząc własny profil wykrywania błędów. Następnie dowiesz się jak poprawnie wyeksportować materiał do PDFa bez spadów wewnętrznych.

Przygotowanie dokumentów do druku w Acrobat Pro

Kurs InDesign The Best Of

Dowiedz się jak wygenerować PDFa według standardów drukarskich oraz jak przeprowadzić sprawdzanie swojej pracy w aplikacji Adobe Acrobat Pro. Zajmiemy się takimi zagadnieniami jak limit nafarbienia, skorygujemy obszary obrazu, które ten limit przekraczają, poznasz też opcje dotyczące sprawdzania i naprawiania błędów w PDFie. Omówimy również panel drukowania z poziomu Acrobata Pro. Ponadto dowiesz się czym są znaczniki drukarskie oraz kiedy i jak je stosować. Warsztat przeprowadzimy w oparciu o praktyczny projekt broszury trójdzielnej. 

Publikacje Cyfrowe i ePub w InDesign CC

Kurs InDesign The Best Of

W tym materiale Grzegorz Róg wprowadzi Was do świata cyfrowych publikacji, z których można korzystać na tabletach lub smartfonach. Przedstawimy horyzont mediów cyfrowych pod kątem publikacji i ebooków. Zastanowimy się też nad tym, gdzie obecnie znajduje się miejsce dla wydawnictw drukowanych. Poznasz też kilka nowych, ciekawych funkcji Adobe InDesign CC oraz dowiesz się czym jest format ePub oraz jak funkcjonuje w kontekście innych technologii jak Adobe DPS.

Publikacja z InDesign do ePub w Praktyce

Kurs InDesign The Best Of

Zobacz, jak gotowy projekt publikacji drukowanej przekształcić w interaktywną książkę ePUB Fixed Layout. Poznasz techniki optymalizacji grafiki i tekstu na potrzeby urządzeń mobilnych, a także metody tworzenia spisu treści oraz efektownych przejść. Przebudowaną publikację wyeksportujemy do formatu ePUB i dokonamy sprawdzenia za pomocą aplikacji ePUB Checker.

Publikowanie z InDesign na iPada

Kurs InDesign The Best Of

Na sam koniec, w ramach bonusu lekcja, w której dowiesz się jak działa publikowanie na iPada z InDesign. Poznasz również możliwości związane z tworzeniem cyfrowych treści i publikowaniem ich jako aplikacje dla iOS. Porozmawiamy również o Digital Publishing Suite od Adobe.

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Profesjonalne metody pracy z materiałami drukowanymi
 • Praktyczną wiedzę związaną z tworzeniem broszur i ulotek
 • Omówienie panelu Swatches i sztuczki przyspieszające pracę z kolorami
 • Sposoby pracy z tabelami i techniki ich formatowania
 • Techniki sprawdzania projektów i drukowania w Acrobat Pro
 • Omówienie przyszłości cyfrowych publikacji i formatu ePUB
 • Metody konwersji projektów drukowanych do interaktywnych książek ePUB Fixed Layout
 • Informacje o Adobe DPS i sposoby publikowania cyfrowych treści jako aplikacje iOS
 • Masę wiedzy, którą wykorzystasz na co dzień w InDesignie
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu obsługi programu Adobe InDesign. Jeżeli jeszcze nie pracowałeś z tą aplikacją, zapraszamy do przerobienia w pierwszej kolejności Kursu Adobe InDesign od Podstaw. Kurs InDesign The Best Of pozwoli rozszerzyć umiejętności o nowe techniki pracy, z których korzystają eksperci. Większość materiałów została przygotowana pod InDesign CC i CS6, ale nawet jeśli korzystasz ze starszych wersji na pewno dowiesz się wielu ciekawych rzeczy!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyków z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty w InDesignie.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%