Kurs Adobe Illustrator

Kurs Adobe Illustrator

Techniki Wektoryzacji

Praca nad wlotami powietrza

Stwórz wektorowe arcydzieło z fotografii w Adobe Illustrator! W kursie krok po kroku pokażemy Ci, jak optymalnie wykorzystać narzędzia Illustratora, aby osiągnąć zachwycająco realistyczny, wektorowy efekt z rastrowego zdjęcia samochodu. Przy okazji ekspert w zakresie Illustratora wtajemniczy Cię w szereg skutecznych technik pracy z tą wszechstronną aplikacją.


 • Kompletny projekt wektoryzacji samochodu
 • Przegląd najczęściej używanych narzędzi wektorowych Illustratora
 • Przygotowanie środowiska do wygodnej pracy
 • Szereg rzadziej używanych narzędzi które wspomogą pracę
 • Masę wskazówek od wieloletniego praktyka - ilustratora.
 • Wiele, wiele więcej!

Skuteczne techniki wektoryzacji

Tworzenie wektorowej ilustracji niesie ze sobą wiele korzyści dla projektanta, takich jak unikalny, atrakcyjny wygląd czy możliwość skalowania grafiki. Jest to jednak proces czasochłonny i wymagający precyzji. Podczas kursu dowiesz się które z narzędzi najlepiej wykorzystać na poszczególnych etapach pracy z wektorami w Illustratorze.

Optymalne ustawienia środowiska pracy

Kurs Adobe Illustrator

W kursie duży nacisk położyliśmy na dobre podejście do projektu, od samego początku przekazując Ci wiele wskazówek, które przyspieszą Twoją pracę i sprawią, że będzie ona bardzo wygodna. W każdej chwili będziesz mógł podejrzeć zdjęcie referencyjne, którego wektorową reprezentajcę będziesz tworzył po kolei, od obrysu aż po szczegóły i ostateczne dopracowanie kompozycji.

Koncentracja i detale

Kurs Adobe Illustrator

W procesie wektoryzacji niezwykle ważne jest skorzystanie z odpowiednich narzędzi, do uzyskania właściwego wrażenia. Głównie nasza praca skoncentrowana będzie wokół narzędzia Pen Tool i jego rozmaitych właściwości, ale będziemy też pracować z narzędziami jak Perspektywa, Gradienty, Pathfinder i wieloma innymi.

Detale oraz kreatywność

Kurs Adobe Illustrator

Tworząc wektorową ilustrację mamy pełną dowolność i możemy pozwolić sobie na kreatywne podejście. Tworzona grafika nie musi być dokładną reprezentacją zdjęcia. Jeśli są jakieś detale, które chcielibyśmy odtworzyć w inny sposób, nie ma ku temu żadnych przeciwwskazań. W kursie pokażemy także, że czasem mniej dokładne odwzorowanie szczegółów, lub stworzenie ich w inny sposób, może w finalnej kompozycji dać jeszcze lepszy rezultat!

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Kompletny projekt wektoryzacji samochodu
 • Przegląd najczęściej używanych narzędzi wektorowych Illustratora
 • Przygotowanie środowiska do wygodnej pracy
 • Szereg rzadziej używanych narzędzi które wspomogą pracę
 • Masę wskazówek od wieloletniego praktyka - ilustratora.
 • Wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które znają podstawy programu Adobe Illustrator, niemniej jednak są na początku swojej przygody z ilustracją lub chcą rozszerzyć swój warsztat i podpatrzeć skuteczne techniki pracy. Zupełnie początkującym polecamy kurs Illustrator - Techniki Pracy.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty w Illustrator.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%