Kurs Adobe Illustrator CC

Kurs Adobe Illustrator CC

od Podstaw

Wprowadzenie

Witaj w kursie Adobe Illustrator CC od Podstaw! Przygotowaliśmy dla Ciebie obszerne wprowadzenie do obsługi tej aplikacji, dzięki czemu będziesz mógł poznać od podstaw techniki pracy z jej najnowszą wersją. Ostatnie aktualizacje wprowadziły wiele interesujących narzędzi, które znacznie ułatwią codzienne użytkowanie Illustratora. Dodatkowo przygotowano wsparcie nieocenionej biblioteki Creative Cloud a także wiele innych, ciekawych funkcji, które szeroko omówimy w tym kursie. Pod koniec wykonasz również pod naszym okiem praktyczny projekt, który pozwoli Ci utrwalić zdobytą przedtem wiedzę teoretyczną i wykorzystać w pełni nowości od Adobe.


 • Ustawienia Interfejsu
 • Konstrukcja obiektów wektorowych
 • Praca z warstwami
 • Nowe narzędzia Illustratora
 • Biblioteki CC
 • Praktyczny projekt
 • Nowe techniki eksportu
 • I wiele, wiele więcej!

Kurs, który masz przed sobą to ponad 80 wysokiej jakości lekcji wideo, które przedstawią Ci w przystępny sposób wszechstronne narzędzia aplikacji Adobe Illustrator CC 2017. Szczegółowo wyjaśnimy Ci, na czym polega tworzenie grafiki wektorowej, jak przebiega proces rysowania z użyciem profesjonalnych narzędzi oraz jakie są nowości w najnowszej wersji tej najpopularniejszej aplikacji wchodzącej w skład pakietu Adobe!

Interfejs i praca z warstwami

Kurs Illustrator CC od Podstaw

W pierwszych lekcjach tego kursu dowiesz się w jaki sposób korzystać z paneli i okien aplikacji Adobe Illustrator oraz jak dopasować układ Interfejsu do własnych potrzeb. Kiedy już opanujesz techniki tworzenia i zapisywania dokumentów, poznasz kilka różnic w interfejsie miedzy wcześniejszą a najnowszą wersją Illustratora. Następnie prowadzący przedstawi Ci techniki pracy z warstwami, które pomogą Ci zarządzać obiektami i elementami Twoich kompozycji graficznych.

Rysowanie kształtów i transformacje

Kurs Illustrator CC od Podstaw

W kolejnych rozdziałach zaprezentujemy Ci różne narzędzia służące do rysowania obiektów wektorowych, w tym również te najnowsze - takie jak Shaper Tool. Przekonasz się czym są tryby rysowania, oraz nauczysz się konwertować narysowane kształty. Następnie wytłumaczymy Ci tajniki pracy z punktami odniesienia podczas transformacji obiektów, a kolejne lekcje wyjaśnią Ci metody skalowania i przekształcania.

Style graficzne i nowe funkcje

Kurs Illustrator CC od Podstaw

Wspólnie z prowadzącym wykonasz projekt typograficzny z wykorzystaniem wielu właściwości obiektów wektorowych przy pomocy panelu Wyglad. Poznasz nowe funkcje, takie jak wyrównanie do siatki pikseli lub aktywny podgląd fontów. Aby usprawnić sobie pracę nauczysz się też korzystania z panelu stylów graficznych.

Biblioteki CC i praca z kolorem

Kurs Illustrator CC od Podstaw

Obrys i wypełnienie to stałe elementy każdego obiektu wektorowego. W kolejnych rozdziałach nauczysz się pracy z tymi właściwościami i dowiesz się, w jaki sposób je modyfikować z użyciem panelu kontrolnego oraz dodatkowych okien Illustratora. Pracując z kolorem dowiesz się jak dobrze dodawać gradienty i tworzyć próbki kolorów, które będziesz mógł zsynchronizować z biblioteka Creative Cloud, aby wykorzystać załadowane tam materiały w innych projektach gdziekolwiek jesteś. Poznasz narzędzie Adobe Color, które pozwoli Ci w łatwy sposób wygenerować kontrastowe motywy kolorystyczne i z pomocą biblioteki CC dodać je do panelu próbek.

Praktyczny projekt i techniki eksportu

Kurs Illustrator CC od Podstaw

By w praktyce przekonać się, jak możesz wdrożyć zdobytą wiedzę teoretyczną, zrealizujesz wraz z prowadzącym projekt w programie Adobe Illustrator. Tworząc minimalistyczną infografikę utrwalisz poznane wcześniej zagadnienia i nauczysz się kilku nowych. Wykonasz tez samodzielne zadanie z wykorzystaniem zdobytej wiedzy. Nauczysz się pracować z Bitmapą w Illustratorze oraz stworzysz własne pędzle. Na koniec prowadzący przedstawi Ci techniki eksportu do różnych formatów z użyciem najnowszych funkcjonalności, takich jak okno export assets.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób poczatkujących oraz tych, które chcą zacząć swoja przygodę z projektowaniem graficznym. Lekcje prowadzone są w prosty i przejrzysty sposób, tak, by nie przysporzyły problemów nawet osobom bez wcześniejszego doświadczenia i pozwoliły na nauczenie się pracy z narzędziami graficznym od podstaw. Materiał jest wzbogacony o nowości w aplikacji Illustrator, dlatego kurs może być dobrym uzupełnieniem wiedzy dla osób, które już teraz zajmują się grafiką.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on prowadzony w taki sposób, byś cały czas mógł śledzić go z zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i tworzyć udane projekty graficzne.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które pomogą zaoszczędzić Ci wiele godzin pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%