Kurs Illustrator The Best Of

Kurs Illustrator The Best Of

Wybrane Warsztaty

Podnies swoje umiejetnosci pracy w aplikacji Adobe Illustrator! Prezentowany material to zbiór najlepszych Warsztatów organizowanych w ramach Eduweb Live. Setki praktycznych przykladów, masa porad i skrótów oraz sztuczek, które sprawia, ze zaczniesz pracowac jeszcze szybciej, wydajniej i efektywniej. Zawarty w warsztatach material nie powtarza sie w zadnym z kursów!Najlepsze Techniki Pracy w Adobe Illustrator

Materiał, który masz przed sobą zawiera 10 unikalnych, zrealizowanych kompleksowo, krok po kroku, zagadnień związanych z pracą w Adobe Illustrator. Łącznie oddajemy do Twojej dyspozycji aż 9 godzin wysokiej jakości wideo tutoriali, które pomogą Ci jeszcze lepiej i wydajniej pracować w Adobe Illustrator!

Setki praktycznych przykładów od ekspertów Adobe

Na przestrzeni kursu usłyszysz mnóstwo porad związanych z pracą w Illustratorze, poznasz pełno przydatnych skrótów, tipsów i trików, które wykorzystasz w codziennej pracy. Omówimy także szereg konkretnych zastosowań na przykładzie ilustracji, odkryjemy mało znane i jednocześnie niezwykle przydatne funkcjonalności. Zaprojektujemy także krok po kroku szereg niesamowitych grafik. W skrócie - czeka Cię ogromna dawka praktycznej wiedzy z zakresu Adobe Illustrator!

Kreskówkowy Concept Art z Adobe Illustrator

Kurs Illustrator The Best Of

Michał Wedlechowicz rozłoży na części pierwsze fantastyczną ilustrację kreskówkową, stworzoną w Adobe Illustrator. Przy pomocy zaawansowanych technik i rozwiązań dowiesz się jak wykonać własny pędzel o miękkich zakończeniach, jak szybko wypełnić ilustrację kolorem oraz jak pracować z trybem LivePaint (aktywne malowanie). Nauczymy się korzystać z takich narzędzi jak aktywne wiadro z farbą, pędzel artystyczny oraz narzędzie "Wypaczanie".

Zobacz ilustrację, którą przygotujemy >>

Podwodny Krajobraz w Illustrator - cykl 3 części!

Kurs Illustrator The Best Of

Ten cykl to praktyczne podejście do tworzenia złożonej ilustracji świata podwodnego. Bazując na szkicu koncepcyjnym nauczysz się krok po kroku tworzyć poszczególne elementy kompozycji a później ułożyć to w jedną całość. Podczas tworzenia elementów graficznych będziemy korzystać z wielu narzędzi Illustratora dostosowywać je do własnych potrzeb, zmieniając ich ustawienia. 

Wykorzystamy takie narzędzia jak rozpraszanie symboli, narzędzia do zniekształcania, operacje na ścieżkach, funkcje 3D, oraz wiele innych. W końcowej fazie układania kompozycji skorzystamy również z filtra rozmycie aby uzyskać efekt głębi ostrości. W drugiej części poznasz także sposoby tworzenia bardziej skomplikowanych elementów - krok po kroku ryby piły i mniejszych rybek, nauczysz się pracy na krzywych i usłyszysz przydatne wskazówki jak przyspieszyć swoją pracę. Na koniec od podstaw zaprojektujemy całą skrzynię ze skarbami i wypełnimy ją złotem. Dokonamy ostatnich poprawek i obrobimy końcową grafikę.

Funkcje 3D Illustratora oraz Instancje Symbolu

Kurs Illustrator The Best Of

W kursie znajdziesz dużą dawkę wiedzy na temat pracy z nardzędziami do rozpylania instancji symboli oraz dalszymi ich modyfikacjami, takimi jak zmiana kolejności oraz rozmiarów instancji symbolu w zestawie, zbliżanie lub rozpraszanie symboli, obracanie i kolorowanie instancji. Zobaczysz w jaki sposób dopasować prezezroczystość instancji symbolu, oraz jak zastosować style graficzne do tych samych instancji. Wykorzystamy również funkcję 3D zwracając szczególną uwagę na oświetlenie obiektu. Warsztat prowadzi Grzegorz Sławicki.

Perspektywa

Kurs Illustrator The Best Of

Siatka perspektywy to bardzo ciekawe narzędzie programu Adobe Illustrator. Dowiesz się jak działa to narzędzie, jakie ma opcje i jak możesz dostosować je do własnych potrzeb. Nauczysz się również kilku przydatnych skrótów klawiaturowych które przyspieszają pracę, oraz zobaczysz jak wykorzystać je w praktyce. W lekcji powiemy o rodzajach perspektywy, zasadach działania narzędzia siatka perspektywy, przypiszemy obiekty do określonych płaszczyzn i będziemy je przemieszczać oraz skalować, zajmiemy się również poruszaniem i przerzucaniem obiektów pomiędzy płaszczyznami. 

Pędzle artystyczne

Kurs Illustrator The Best Of

Pokażemy Ci jak praktycznie wykorzystać narzędzie pędzel, które jest bardzo rozbudowane w programie Illustrator. Grzegorz Sławicki skupi się na pędzlu artystycznym. Nauczysz się definiować własny pędzelek oraz zastosować go do stworzenia ciekawego, świątecznego motywu. Będziemy też pracować z gradientami, przezroczystością i wykorzystamy pewien interesujący workflow w Illustrator. Przy pomocy tego narzędzia stworzymy dekoracyjny motyw świąteczny, może on być wykorzystany do stworzenia swojej własnej kartki świątecznej czy w zupełnie innym projekcie, co zależy tylko od Twojej inwencji.

Style graficzne

Kurs Illustrator The Best Of

Nauczysz się korzystać ze styli graficznych w Illustratorze, jest to dobry sposób na przyspieszenie i ułatwienie Twojej pracy z tym programem. Style pozwalają w wygodny sposób nadawać obiektom skomplikowane atrybuty wyglądu, powielać je i modyfikować. Zapoznasz się również z panelem "Wygląd" który jest bardzo pomocny w pracy ze stylami. Omówimy cały panel Style grafiki, skorzystamy z bibliotek stylów grafiki, będziemy również importować style z innego dokumentu.

Praca z Wykrojnikiem

Kurs Illustrator The Best Of

Michał Wedlechowicz przedstawi techniki pracy z wykorzystaniem szablonu wykrojnika w Illustratorze. Poruszymy zagadnienia związane z pracą na siatce opakowania, dostosowaniem projektu do skomplikowanego wykrojnika oraz zaznaczaniem spadów według szablonu. Przy okazji uda nam się stworzyć ciekawy projekt pudełka. W warsztacie będziemy pracować z takimi funkcjonalnościami jak przesunięcie ścieżki, kolory dodatkowe i maska przycinania.

Nowości w aplikacjach Adobe CC 2014

Kurs Illustrator The Best Of

Sprawdź jakie nowości przygotowało Adobe do flagowych aplikacji do tworzenia grafiki wektorowej oraz przygotowania i składu materiałów do druku. W Illustratorze znajdziesz szereg usprawnień, takich jak ulepszony model działania narzędzia Pen Tool, jeszcze lepsze Live Shapes, czy udogodnienia dla projektantów, którzy pracują z grafiką dla ekranów. Wspomnimy też o tworzeniu cyfrowych aplikacji i książek z InDesign w formacie ePub. O najnowszych funkcjach i najważniejszych zmianach w wersji CC opowie Grzegorz Róg.

 

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

  • Kompletny kreatywny proces tworzenia ilustracji w Illustrator
  • Optymalizację środowiska pracy w programie
  • Pracę z narzędziami 3D w Adobe Illustrator
  • Masę praktycznych wskazówek dotyczących perspektywy
  • Niecodzienne zastosowania narzędzi, filtrów, ciekawe techniki pracy
  • Masę wiedzy, którą wykorzystasz na co dzień w Illustratorze
  • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu obsługi Adobe Illustrator. Jeżeli jeszcze nie pracowałeś z tą wspaniałą aplikacją, zapraszamy do przerobienia w pierwszej kolejności Kursu Adobe Illustrator od Podstaw. Kurs Illustrator The Best Of pozwoli rozszerzyć umiejętności o nowe techniki pracy, z których korzystają eksperci. Większość materiałów została przygotowana pod Illustrator CS6 i CC, ale nawet jeśli korzystasz ze starszych wersji na pewno dowiesz się wielu ciekawych rzeczy!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

  1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
  2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty w Illustrator.
  3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%