Kurs Identyfikacja Wizualna Firmy

Kurs Identyfikacja Wizualna Firmy

w InDesign i Illustrator

Wstęp

W tym kursie nauczysz się od podstaw jak podejść do stworzenia wizerunku firmy oraz różnych materiałów reklamowych. Kierujemy go zwłaszcza do osób początkujących, które dowiedzą się jak przygotować się do takiego projektu oraz jak zaplanować kolejne etapy realizacji, na co zwrócić szczególną uwagę aby uniknąć niepotrzebnych problemów a przez to zaoszczędzić czas. Zwrócimy również uwagę na to, aby wszystkie materiały były spójne graficznie i pasowały do siebie a także przekażemy wskazówki dotyczące budowania dobrych relacji z klientem.


 • Ustalenie zakresu prac
 • Projekt logotypu
 • Wizytówka firmowa – Illustrator
 • Papier firmowy – Illustrator
 • Ulotka reklamowa – Illustrator, InDesign, Photoshop
 • Jak pokazać projekt klientowi?
 • Jak przekazać logotyp klientowi?
 • Przygotowanie do druku poszczególnych elementów
 • I wiele, wiele więcej!

Projekt logotypu

Kurs Identyfikacja Wizualna Firmy

Jako pierwszy element graficzny wchodzący w skład wizerunku firmy zaprojektujesz logotyp, nauczysz się ciekawych sposobów jak znaleźć jego optymalną formę graficzną, następnie zobaczysz jak dobrać odpowiednie liternictwo oraz kolorystykę.
Stworzysz logotyp w wielu wariantach tak aby mógł być wykorzystywany w różnych zastosowaniach, zarówno w druku jak i w internecie.

Koncepcja graficzna

Kurs Identyfikacja Wizualna Firmy

Bardzo ważne jest aby wszystkie elementy wchodzące w skład wizerunku dla firmy były spójne graficzne i jednorodne - to bardzo pomaga w postrzeganiu oraz identyfikacji firmy przez jej klientów. Zobaczysz w jaki sposób zaprojektować ogólną koncepcję graficzną na wstępnym etapie pracy.

Wizytówka, papier firmowy oraz ulotka reklamowa

Kurs Identyfikacja Wizualna Firmy

To podstawowe materiały dla firmy, dlatego zobaczysz jak je wykonać i na co zwrócić szczególną uwagę, aby spełniały one wszelkie wymogi techniczne. Poznasz tu wiele technik pracy, które znacznie ułatwią i przyspieszą cały proces.
Zobaczysz jak tworzyć elementy graficzne w Illustratorze, jak szparować zdjęcia w Photoshopie oraz jak to wszystko osadzić w InDesignie, zapoznasz się również z formatowaniem tekstu. Omówimy także ustawienia główne dokumentu w InDesignie, właśnie dla tworzenia ulotki reklamowej.

Jak pokazać projekt klientowi

Kurs Identyfikacja Wizualna Firmy

To często bagatelizowany etap pracy projektowej – podczas gdy jest on bardzo ważny i ma duży wpływ na dalszą pracę nad projektem. Nauczysz się jak zaprezentować projekt klientowi aby wydobyć wszystkie jego zalety i w taki sposób, aby doprowadzić w rezultacie do akceptacji.

Produkcja

Kurs Identyfikacja Wizualna Firmy

Pod koniec kursu dowiesz się również jak przygotować wszystkie elementy do druku, jakie ustawienia i parametry zastować, aby uniknąć często popełnianych błędów.
Dowiesz się też w jakiej formie przekazać logotyp do klienta, aby wywarł on jak najlepsze wrażenie i w jaki sposób uwzględnić wiele możliwych form występowania.

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Prace z projektem logotypu
 • Ustalenie zakresu prac, materiałów oraz relacje z klientem
 • Wizytówka i papier firmowy w Illustrator
 • Ulotka reklamowa w Illustrator, InDesign, Photoshop
 • Jak pokazać projekt klientowi i jak przekazać mu materiały
 • Przygotowanie do druku poszczególnych elementów
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs kierowany jest do wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się jak przygotować identyfikację wizualną w profesjonalny sposób, a następnie stworzyć materiały drukowane.
Jeśli zakładasz własną firmę i chciałbyś spróbować wykonać te elementy samemu, bądź zaczynasz swoją przygodę z projektowaniem identyfikacji, albo już zacząłeś projektować a chcesz poznać poprawne techniki – ten kurs jest właśnie dla Ciebie.
Osobom początkującym w AI proponuję jednak wcześniejsze zapoznanie się z Kursem Adobe Illustrator od Podstaw, ponieważ przyjmujemy że podstawy pracy z samą aplikacją masz już opanowane!

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe projekty w Illustrator.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%