Kurs Webdevelopment The Best Of

Kurs Webdevelopment The Best Of

Wybrane Warsztaty

Na przestrzeni aż 12 godzin kursu poznasz najciekawsze i najnowsze techniki związane z kodowaniem nowoczesnych stron WWW, odkrywając szereg przydatnych skrótów i trików, które wykorzystasz w codziennej pracy. Poznasz między innymi GRUNTJS, GIT, BOOTSTRAP, NODE.JS, EMMET i wiele innych! Dowiesz się wszystkiego o optymalizacji stron WWW dla urządzeń mobilnych, wykorzystasz skrypty pozwalające na automatyzację powtarzalnych zadań, stworzysz od zera aplikacje WWW z Bootstrap, poznasz świetny system kontroli wersji, jakim jest Git czy dowiesz się jak optymalnie ładować skrypty CSS i JS. Prezentowany materiał nie powtarza się w żadnym z kursów!Najlepsze Techniki Pracy jako Webdeveloper!

Materiał, który masz przed sobą zawiera 9 unikalnych, zrealizowanych kompleksowo, krok po kroku, zagadnień związanych z pracą webdevelopera i szeroko pojętym tworzeniem stron WWW. Łącznie oddajemy do Twojej dyspozycji aż 12 godzin wysokiej jakości wideo tutoriali, które pomogą Ci jeszcze lepiej i wydajniej pisać kod, optymalizować tworzone witryny oszczędzić sporo czasu!

Setki praktycznych przykładów od ekspertów Eduweb

Na przestrzeni kursu dowiesz się między innymi wszystkiego o optymalizacji swoich podstawowych narzędzi i przydatnych skrótach, tipsach i trikach, które wykorzystasz w codziennej pracy. Omówimy także szereg konkretnych zastosowań na praktycznych przykładach, odkryjemy mało znane i jednocześnie niezwykle przydatne funkcjonalności. Wykorzystamy skrypty pozwalające na automatyzację najbardziej powtarzalnych zadań, stworzymy od zera aplikacje WWW pozwalającą na wysyłanie plików za serwer, będziemy również pracować z bazami MySQL i zapisywać w nich dane z formularzy. Powiemy również o najpopularniejszym systemie kontroli wersji, jakim jest Git.

Emmet - kod HTML i CSS z prędkością światła!

Kurs Webdevelopment The Best Of

Produktywność w pracy każdego z nas to rzecz niezwykle ważna. Po co bowiem marnować czas na rzeczy, które musimy po prostu wykonać niczym rzemieślniczą pracę? A więc skoro od początku wiesz co masz zrobić i wiesz jak to zrobić, a do tego do pojawia się okazja by zrobić to kilkakrotnie szybciej niż dotychczas, warto tę okazję wykorzystać! W lekcji przerobimy praktycznie wszystko co Emmet ma nam do zaoferowania, a dodatkowo dowiesz się, jak można dostosować jego działanie do własnych potrzeb.

Kodowanie w Sublime Text 3

Kurs Webdevelopment The Best Of

W lekcji poruszymy temat świetnego edytora tekstu jakim jest Sublime Text. Znając ogromne możliwości i tricki w nim dostępne, wejdziesz na wyższy poziom pisania kodu w sposób bardzo szybki, a do tego przyjemny. Omówimy wiele wbudowanych w edytor funkcji, takich jak szybkie przełączanie między plikami projektu, przeskakiwanie do konkretnej linii lub np. definicji CSS w kodzie, zarządzanie projektami, tworzenie własnych snippetów i konfiguracja ustawień użytkownika. Następnie zainstalujemy Package Control Managera, czyli plugin, dzięki któremu w łatwy sposób rozszerzać będziemy mogli edytor Sublime Text o nowe funkcjonalności. Omówimy również kilka świetnych dodatków, które na pewno przyspieszą i umilą Twoją pracę.

Wprowadzenie do Grunt JS

Kurs Webdevelopment The Best Of

W dzisiejszych czasach aplikacje webowe stają się coraz poważniejsze i liczą coraz więcej linijek kodu. Z tego powodu coraz trudniej pracuje się nad dużymi projektami, szczególnie, gdy wiele żmudnych zadań wykonujemy za każdym razem własnoręcznie. Tak jednak nie musi być, gdyż wraz z rozwojem branży, pojawiają się również nowe narzędzia, które ułatwiają nam wszystkim pracę. Grunt.JS to automator zadań, który wykona wiele z powtarzających się czynności za nas. Wystarczy, że odpowiednio skonfigurujemy nasz projekt instalując moduły i dostosowując zadania. Czas poświęcony w naukę tego narzędzia zwróci się w przyszłości wielokrotnie. Mniej frustracji, więcej wolnego czasu! 

Poznaj Node.js

Kurs Webdevelopment The Best Of

W tej lekcji dowiesz się jak zainstalować œśrodowisko Node.js oraz jak uruchomić kod JavaScript po stronie serwera. Głównym tematem będzie stworzenie od podstaw aplikacji WWW posiadającej własny mechanizm routingu i szablonów. Dowiesz się jak w Node.js stworzyć i obsłużyć formularz z możliwoœścią uploadu plików na serwer. Wykorzystamy też moduł MySQL do zapisu danych z formularza do bazy danych. Na sam koniec dowiesz się jak uporządkować kod aplikacji tworząc moduły. Dodatkowo, w plikach źŸródłowych do tego warsztatu znajdziesz mnóstwo ciekawych tutoriali i linków nt. Node.js!

Wprowadzenie do Git

Kurs Webdevelopment The Best Of

Git to jeden z najbardziej popularnych i zdaniem wielu najlepszy system VCS, czyli kontroli wersji. Oferuje on ciekawe podejście do wersjonowania projektów oraz liczne zalety jak podejście do przechowywania plików, lokalne operacje czy mechanizmy spójności danych. Jeśli korzystasz z innych popularnych aplikacji jak SVN, możesz także połączyć je z Gitem, lub sprawdzić dlaczego warto zainteresować się tym darmowym systemem opartym o Open Source. Warsztat stanowi wprowadzenie do Git'a oraz wyjaśnienie podstaw tego systemu.

Bootstrap - eksperowe tworzenie stron WWW oraz komponenty JavaScript!

Kurs Webdevelopment The Best Of

To cykl 2 warsztatów, w których dowiesz się jak szybko i łatwo można stworzyć funkcjonalne strony internetowe w oparciu o gotowe elementy layoutu. Dzięki predefinowanym stylom i komponentom będziesz w stanie przygotować w pełni reposnywną, elegancko wyglądającą stronę WWW w dosłownie kilka minut. W pierwszej części dowiesz się jak podpiąć Bootstrap'a do swojego projektu, w jaki sposób korzystać z wbudowanego Grid-System, który pozwala na tworzenie stron responsywnych, a także dowiesz się jak używać gotowych ikonek oraz stylów dla formularzy, przycisków, typografii, specjalistycznych okienek. 

W drugiej części użyjemy wbudowanej w Bootstrap biblioteki JavaScript do stworzenia dynamicznych komponentów na stronie. Dowiesz się, jak stworzyć resposnywne menu typu 'toggle', rozwijane menu czy też slider bez konieczności pisania nawet linijki kodu! Oprócz tego dowiesz się jak dodawać tooltipy lub popovery znane z systemu iOS. Nauczysz się korzystania z modali oraz dynamicznego wstrzykiwania treści do modali. Poznasz komponenty takie jak Scrollspy, który pozwoli Ci na zbudowanie nawigacji na Twojej stronie, oraz Buttton pozwalający na tworzenie pięknie wyglądających checkboxów lub radio buttonów.

Optymalizacja Stron WWW dla Urządzeń Mobilnych

Kurs Webdevelopment The Best Of

W dobie coraz szybszego internetu często zapominamy o dobrej optymalizacji tworzonych przez nas stron i aplikacji internetowych. Wiele z przeprowadzonych badań mówi jasno: internauci są dość wymagający i czas ładowania strony dłuższy niż 3 sekundy, potrafi ich skutecznie zniechęcić do dalszego oczekiwania. I co ciekawe, mówimy tutaj o czasie ładowania na urządzeniach mobilnych. W lekcji poznasz więcej danych pochodzących z badań i statystyk, a następnie dowiesz się jakie kroki należy podjąć aby zbadać poziom zoptymalizowania witryny za pomocą popularnych narzędzi. Nie zabraknie również solidnego omówienia technicznych aspektów, które wpływają na czas ładowania się witryn internetowych, a także wielu przydatnych technik, które pozwolą się z tymi problemami uporać. 

Techniki Ładowania CSS i JS - Script Loaders

Kurs Webdevelopment The Best Of

Odpowiednie ładowanie skryptów ma ogromne znaczenie w kontekście wydajności Twojej witryny. Dowiedz się, jak przeglądarka parsuje pliki, czym są mechanizmy asynchroniczne a także jakie są sztuczki oraz techniki ładowania dodatkowych skryptów, które pozwolą Twojej witrynie działać sprawniej. W tym warsztacie zajmiemy się tematem Script Loaderów, czyli narzędzi pozwalających na dynamiczne doładowywanie skryptów JavaScript czy też CSS. Dowiesz się również, jakie są różnice między poszczególnymi narzędziami i jak wybrać to odpowiednie, które pozwoli świadomie ładować skrypty w locie lub doładowywać je wtedy, gdy użytkownik wykonuje inne czynności na stronie. To wszystko znacznie zwiększy wydajność Twojej witryny!

Podsumowując, kurs zawiera między innymi:

 • Liczne porady związane z produktywnością
 • Omówienie edytora Sublime Text oraz dodatku Emmet
 • Automatyzacje działań z Grunt.js
 • Ćwiczenia i praktyczne przykłady wykorzystania Node.js
 • Wprowadzenie do systemu kontroli wersji Git
 • Dokładne omówienie bibliotek Bootstrap
 • Zaawansowane techniki optymalizacji stron WWW dla urządzeń mobilnych
 • Script Loaders - czyli techniki ładowania skryptów
 • Masę wiedzy, którą wykorzystasz na co dzień
 • I wiele, wiele więcej!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób, które posiadają najbardziej podstawową wiedzę z zakresu HTML, CSS i JavaScript, ale nawet początkujący znajdą w nim mnóstwo wartościowych informacji, które znacznie przyspieszą i ułatwią przyszłą pracę.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję z tworzonych projektów.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyków z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i przygotować ciekawe witryny internetowe.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Zebrane techniki wynikają z praktyki a same dodatki które stworzymy są omówione kompleksowo. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także skrótów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%