Kurs Affinity Photo

Kurs Affinity Photo

od Podstaw

Wprowadzenie

Witaj w kursie Affinity Photo. Jest to kurs nowej aplikacji do pracy z grafiką bitmapową. Affinity Photo wyróżnia się prostym i intuicyjnym interfejsem oraz szybkością pracy. Kurs który masz przed sobą zawiera ponad 60 lekcji dotyczących pracy z tą wspaniałą aplikacją od podstaw. Dzięki zagadnieniom zawartym w tym kursie poznasz interfejs narzędzia do edycji i tworzenia grafiki bitmapowej oraz nauczysz się pracy z Affinity Photo na podstawie praktycznego projektu.


 • Preferencje i Persony
 • Praca z plikami RAW
 • Techniki zaznaczania
 • Zaznaczanie zaawansowane
 • Adjusty i warstwy dopasowania
 • Praca z maskami
 • Praca na warstwach
 • Filtry i zniekształcenia
 • Praktyczny projekt
 • Eksport i obsługa plików

W pierwszej części kursu poznasz interfejs aplikacji i okno powitalne. Dowiesz sie jak tworzyc nowy dokument i jak dobierać parametry dokumentu dopasowując je do własnych potrzeb. Dodatkowo nauczysz się jak pracować z siatką dokumentu i opcjami przyciągania.

Develop Persona

Kurs Affinity Photo od Podstaw

Kolejna część kursu nastawiona jest na odpowiednik trybu Camera Raw w palikacji Affinity Photo jakim jest Develop Persona. Jest to tryb pracy, który służy do pracy z plikami o dużej informacji o kolorach i szczegółach. Dzięki ustawieniom i adjustom dostępnym w tym trybie będziesz mógł wysycić kolory, wyostrzyć zdjęcie i popracować z ekspozycją fotografii.

Techniki zaznaczania

Kurs Affinity Photo od Podstaw

W kursie znajdziesz między innymi szereg lekcji, które pomogą poznać Ci narzędzia służące do tworzenia dobrych selekcji. Prowadzący pokaże Ci jak działa tryb szybkiej maski i maski warstw oraz jak działają narzędzia które znamy z Photoshopa takie jak różdżka czy odpowiedniki szybkiego zaznaczania. Ponadto przejdziesz przez tryb Refine, który da Ci możliwość dopracowania Twojego zaznaczenia, dzięki temu będziesz umiał stworzyć idealną selekcję włosów.

Adjusty i warstwy dopasowania

Kurs Affinity Photo od Podstaw

Następne lekcje przeprowadzą Cię przez podstawy pracy z adjustami i warstwami dopasowania. Nauczysz się tworzyć korektę kolorystyczną, dopasowywać kontrast, pracować z krzywywmi czy poziomami i balansem kolorów w taki sposób, aby uzyskać porządane rezultaty.

Filtry i zniekształcenia

Kurs Affinity Photo od Podstaw

Kolejne rozdziały dotyczyć będą pracy z filtrami izniekształceniami. Prowadzący przedstawi Ci takie narzędzia, dzieki którym będziesz mógł dokonać swobodnych transformacji lub poprostu przeskalować obraz. Dodatkowo nauczysz się pracować z warstwami aktywnych filtrów, które nie działają destrukcyjnie na obraz. Dzięki aktywnym filtrom będziesz w każdej chwil mógł zmienić parametry filtru lub powrócić do oryginalnego wyglądu twojego zdjęcia.

Kolaż - praktyczny projekt

Kurs Affinity Photo od Podstaw

W finałowych rozdziałach kursu wspólnie z prowadzącym wykonasz montaż zdjęć, aby uzyskać ciekawy kolaż w formie graficznej kompozycji zdjęć. Do tego celu wykorzystasz poznane we wcześniejszych rozdziałach wiadomości oraz poznasz nowe funkcjonalności aplikacji Affinity Photo. Na praktycznym przykładzie będzie Ci łatwiej zrozumieć działanie poszczególnych funkci i narzędzi, a po skończonej pracy nauczysz się eksportować swoją kompozycję do różnych formatów, między innymi do PSD.

Kurs Affinity Photo od Podstaw

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które rozpocząć przygodę z grafiką, a łatwość obsługi aplikacji Affinity Photo będzie w tym bardzo pomocna. Dzięki lekcjom zawartym w tym kursie osoby początkujące bez problemu przyswoją wiedzię z zakresu obsługi Affinity Photo od podstaw. Kurs przeznaczony jest również dla osób które już pracują z grafiką, ale chciałyby poznać nowe narzędzie dostępne na rynku, które w bardzo szybkim tempie zyskuje coraz większe grono zadowolonych użytkowników.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem, a także czerpać satysfakcję ze zdobytej wiedzy!
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał i pracować efektywniej.
 3. Uczysz się na praktycznych przykładach. Kurs, który masz przed sobą to esencja praktycznej wiedzy i doświadczenia a także wzorów, które oszczędzą Ci godziny pracy i poszukiwań.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%