Kurs Nowoczesne Strony Flash

Kurs Nowoczesne Strony Flash

Projektowanie efektownych witryn we Flashu

Pływający układ strony

Flash przez wiele lat przechodził ewolucję po to, by stać się najbardziej efektowną technologią w sieci, z którą pracują najlepsi w branży. Teraz możesz w rekordowym czasie tworzyć fantastyczne strony we Flashu, nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tą technologią!


 • Layout, którego elementy dopasowują się do okna przeglądarki
 • Postęp ładowania w postaci preloadera w ActionScript 3 oraz działający formularz kontaktowy z PHP i scrollbar treści
 • Efekt fullscreen oraz efekt lightbox i popup z Flash'a przy współpracy z JavaScript
 • Efekty wizualne, z ciekawymi, niestandardowymi animacjami i efektami
 • Ładowanie i obsługa plików XML a także panel administrowania treścią z wykrozystaniem PHP
 • Elementy interaktywne - menu z różnymi stanami przycisków, suwaki, przejścia podstron
 • Import muzyki oraz video a także ich kontrola z poziomu ActionScript 3

Jedyny tak kompleksowy materiał do nauki Flash w sieci!

Pakiet, który masz przed sobą składa się z trzech kursów i na przestrzeni niespełna 9 godzin (!) zawiera kompendium wiedzy o najnowszych Flashowych technikach wykorzystywanych do tworzenia stron WWW. Aby w pełni wykorzystać potencjał kursu, szczególnie polecamy zakup w Pakiecie Nowoczesne Strony Flash.

kurs flash - zobacz trailerW kursie przygotujemy kompletną, działającą witrynę WWW szczegółowo omawiając każdy z etapów pracy. Ponieważ Flash i ActionScript to nieodłączne elementy każdej witryny, w pierwszej kolejności poznamy podstawy AS3, kolejno stworzymy layout - logo witryny w Illustratorze oraz grafikę w Adobe Photoshop po to, aby wszystkie te elementy ożywić we Flashu wspaniałymi animacjami oraz uniwersalnymi skryptami w AS3. Kompletny projekt opublikujemy w sieci a także zoptymalizujemy pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach.

lekcja kursu flash Elementy, które zaprojektujemy w kursie

Z pomocą Adobe Flash CS5 stworzymy kompletną witrynę, na której znajdziesz między innymi:

 • Layout, którego elementy dopasowują się do okna przeglądarki
 • Postęp ładowania w postaci preloadera w ActionScript 3
 • Efekt fullscreen oraz efekt lightbox i popup z Flash'a przy współpracy z JavaScript
 • Efekty wizualne, z ciekawymi, niestandardowymi animacjami i efektami
 • Ładowanie i obsługa plików XML a także panel administrowania treścią z wykrozystaniem PHP
 • Elementy interaktywne - menu z różnymi stanami przycisków, suwaki, przejścia podstron
 • Import muzyki oraz video a także ich kontrola z poziomu ActionScript 3
 • Działający formularz kontaktowy z PHP i scrollbar treści
 • Pliki źródłowe (bez zdjęć widocznych w projekcie) oraz gotowe Code Snippets

Layout typu liquid oraz Fullscreen we Flashu

kurs flash nowoczesne www

Layout witryny przygotowaliśmy tak, aby poszczególne jego elementy dynamicznie zmieniały swój rozmiar i położenie w zależności od wielkości okna przeglądarki, co oznacza komfort oglądania strony w każdej rozdzielczości a także maksymalne wykorzystanie miejsca na ekranie. Dodatkowo oskryptowaliśmy funkcjonalność oglądania strony w trybie fullscreen z pomocą jednego kliknięcia!

Zobacz przykładową lekcję kursu

Projekt graficzny w Photoshop i Illustrator

kurs adobe flash

To niesamowite, jakie możliwości daje nam połączenie funkcji programów z pakietu Adobe. Do przygotowania fantastycznej grafiki na stronie wykorzystaliśmy możliwości Photoshopa a logo dla naszej witryny stworzyliśmy w Adobe Illustrator. Dzięki temu optymalizacja grafiki a także jej import do Flasha były dziecinnie proste a nam udało się uzyskać bogatą witrynę, która nie wymaga długiego czasu ładowania.

Flash + PHP + XML = Administracja Treścią

Teskty w poszczególnych działach a także elementy takie jak ścieżka do pliku video można modyfikować z poziomu panelu administracyjnego (CMS), którego zaletą jest interfejs przygotowany w Adobe Flash a także komunikacja oparta na plikach XML. Z takiego systemu będzie zadowolony każdy klient.

Zobacz panel administracyjny

Formularz kontaktowy

flash as3 php

Specjalnie na naszą witrynę stworzyliśmy formularz kontaktowy z wykorzystaniem PHP do wysyłania maili a także z walidacją pól w ActionScript3. Wszystkie skrypty, które tworzymy w kursie zostały zapisane w wygodnej formie Code Snippets z odpowiednimi komentarzami tak, że ich wykorzystanie w kolejnych projektach np. do stworzenia działającego scrollbara to kwestia kilku sekund!

Podsumowując, Kurs Nowoczesne Strony Flash to:

 • kompendium wiedzy o nowoczesnych technikach pracy z Flashem
 • zbiór praktycznych porad na temat projektowania
 • wykorzystanie zewnętrzynych danych oraz współpraca z XML, PHP oraz JavaScript
 • stworzenie systemu CMS z panelem administracyjnym i obsługa formularzy
 • efektowne, uniwersalne animacje i przejścia a także Code Snippets
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

Uwaga! BONUSY!

Jako bonus do kursu, otrzymasz dostęp do trzech dodatkowych, obszernych artykułów o ActionScript 3 wraz z przydatnymi plikami źródłowymi, dzięki którym będziesz mógł lepiej zrozumieć praktyczne projekty w tym języku. Otrzymasz także dodatkową lekcję, objaśniającą jak przygotować efektowną animację we Flash Professional, bazując wyłącznie na ActionScript 3!

Zobacz efekt, jaki przygotujemy w dodatkowej lekcji!

Czy można chcieć więcej?

To nie wszystko! Mam dla Ciebie również kurs Przygoda z Webdesignem, który zawiera mnóstwo informacji na temat aktualnych technologii oraz zbiór nieocenionych linków do darmowych zasobów sieci! Razem z kursem otrzymasz także bonusowy materiał Kurs Animacji we Flash'u!

Dla kogo jest ten Kurs?

Pakiet przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce tworzyć we Flashu strony internetowe z wykorzystaniem najnowszych trendów oraz wspaniałych animacji. Jeśli chcesz stworzyć swoje portfolio czy stronę firmową, Flash jest obecnie najlepszą i najbardziej efektowną technologią a jeżeli już projektujesz np. w XHTML przekonasz się, że teraz możesz równie szybko tworzyć we Flashu wspaniałe strony lub ich elementy.

PAKIET Nowoczesne Strony Flash

Pełne zrozumienie zagadnień omawianych w kursie gwarantuje jedynie jego zakup w specjalnie przygotowanym PAKIECIE Nowoczesne Strony Flash, który oprócz tego kursu zawiera wprowadzenie do ActionScript 3 okiem designera a także materiał dotyczący promocji nowoczesnych stron przygotowanych we Flash'u w wyszukiwarkach oraz obszerny, podstawowy kurs Flash'a. Pakiet gwarantuje perfekcyjne opanowanie programu Adobe Flash pod kątem praktycznym, od podstaw i jest to jedyny tak kompleksowy materiał do nauki Flash na eduweb.pl. Pakiet możesz zakupić pod adresem:

Kup Promocyjny Pakiet Nowoczesne Strony Flash

Ponadto, kurs jest przeznaczony dla osób, które znają podstawy programu Adobe Flash, jego narzędzia oraz techniki animacji. Dlatego zdecydowanie polecamy zapoznać się przed przerobieniem tego materiału z kursem Adobe Flash - Podstawy (dotyczy osób, które nie kupują Pakietu). Podstawy ActionScript 3 poznasz w kursie AS3 dla Designera. Wszystkie wspomniane wyżej materiały wchodzą w skład Pakietu Nowoczesne Strony Flash.

Dlaczego wybrać właśnie ten Kurs?

 1. Jest to pierwszy i jedyny tak obszerny i szczegółowy materiał tego typu!
 2. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 3. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki i praktyczne porady, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał.
 4. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszytskie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%