Kurs Adobe Flash

Kurs Adobe Flash

Techniki Pracy

Publikowanie na urządzenia mobilne

Projektanci Flash to jedni z najlepiej opłacanych i najbardziej poszukiwanych specjalistów w branży reklamowej. Praca we Flashu to niesamowicie ciekawe i satysfakcjonujące zajęcie. W kursie poznasz wszystkie najważniejsze techniki pracy z Flashem, nauczysz się tworzyć animacje, rysować oraz pracować ze stronami WWW.


 • Omówienie tworzenia układu strony w Photoshopie
 • Zagadnienia związane z optymalizacją grafiki oraz importem plików Photoshopa do Flasha
 • Praca we Flashu i ActionScript, między innymi:
 • Tworzenie struktury działów, menu i Preloader
 • Tworzenie prostej galerii zdjęć
 • Ładowanie do Flasha zewnętrznych plików tekstowych oraz filmów .swf
 • Dodawanie na stronę muzyki

Czego nauczysz się w kursie Flash?

Kompletny kurs Flasha, to prawie 8 godzin (!) wysokiej jakości materiałów Video, w których krok po kroku omawiam najważniejsze funkcje i narzędzia programu. Przygotowując go chciałem, żebyś poczuł się tak, jakbyś przyglądał się pracy specjalisty, słuchając jednocześnie precyzyjnych oraz przydatnych wskazówek.

Skoncentrowałem się na tym, żeby kurs był kompletny, to znaczy prowadził Cię za rękę prezentując wszystkie najważniejsze narzędzia programu. Nauka jest przyjemna a zarazem interesująca, ponieważ zawiera serię praktycznych wskazówek, które płyną z kilkuletniego doświadczenia w pracy z Flashem oraz projektowaniem stron internetowych.

Zobacz jedną z lekcji kursu Flash - Publikowanie na urządzenia mobilne

Narzędzia oraz techniki animacji

narzędzia flasha

W kursie szczegółowo omawiam interfejs Flasha, podstawowe narzędzia oraz ich właściwości a także wszystkie techniki animacji. Zagadnienia teoretyczne omówione są na praktycznych przykładach.

Rysowanie we Flashu!

flash cs4 rysowanie

Rysowanie we Flashu jest naprawdę proste! W kilka minut możesz stworzyć postaci jak z kreskówek. Najnowsze narzędzia animacji takie jak Bone Tool pozwolą ożywić stworzoną postać!

Rewolucyjne narzędzia 3D

flash efekty 3d

Nowe, niesamowite narzędzia 3D we Flashu zostały wprowadzone po to, aby zrewolucjonizować animacje w internecie. Przekonaj się jak fantastyczne efekty możesz osiągnąć w najnowszej odsłonie programu:

Zobacz gotowy efekt 3D, który szczegółowo omawiam w kursie >>
Zobacz przykładową lekcję o animacji 3D >>

Wprowadzenie do tworzenia stron WWW

tworzenie stron www we flashu

W kursie znajdziesz także wprowadzenie do tworzenia stron WWW we Flashu. Najpierw zaimportujemy do Flasha przygotowany w Photoshopie layout strony www, a następnie zaprojektujemy animację intra oraz zaprogramujemy funkcje przycisków w ActionScript 3.0!

Zobacz gotowy efekt, który szczegółowo omawiam w kursie >>

Nowy, fantastyczny model animacji

flash nowy model animacji

W wersji Flash CS4 wprowadzony został całkiem odmienny w stosunku do poprzedniej wersji, obiektowy model animacji. Dzięki jego rewelacyjnym możliwościom oraz nowemu panelowi Motion Editor stworzysz świetne animacje dosłownie w kilka minut! Nowy model animacji dostępny jest też w CS5 i CS5.5.

Nowości we Flash CS5 i CS5.5

Photoshop, Flash, Illustrator CS5 i CS5.5

Druga część kursu przedstawia nowości i najlepsze techniki pracy w najnowszych wersjach Flasha. Wersja CS5 programu została wyposażona w nowe funkcje, przeznaczone zarówno dla developerów, oraz animatorów, którzy między innymi mogą wykorzystać teraz skrawki kodu (Snippets), aby popularnych akcji nie kodować samodzielnie w ActionScript. We Flashu mamy teraz możliwości publikowania na urządzenia mobilne, takie jak telefony z systemem Android czy iOS, tzn. iPhone'y lub iPad'y. W czasach, gdy mobilna rewolucja jest tuż tuż jest to wręcz nieocenione udogodnienie. Możesz teraz wszystkie swoje projekty przenieść na platformy mobilne!

Rzecz jasna, to nie wszystko! Pokażemy Ci wiele innych funkcji jak ulepszony mechanizm renderowania tekstu, pracę z wideo we Flashu oraz jeszcze większe możliwości ActionScript3.

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Wstęp do programowania w języku ActionScript 3.0
 • Omówienie stosowania filtrów we Flashu oraz gotowych schematów animacji (motion presets)
 • Animacja postaci z wykorzystaniem nowego narzędzia Bone Tool
 • Wykorzystanie we Flashu muzyki oraz video
 • Tryby mieszania, integracja z Photoshopem i wiele, wiele więcej!

Podsumowując kurs Flash to:

 • kurs dla początkujących użytkowników programu, prowadzący za rękę od pierwszego uruchomienia Flasha
 • kompletne źródło wiedzy o podstawowych funkcjach i narzędziach Flasha
 • zbiór praktycznych informacji o nowym, rewelacyjnym modelu animacji oraz narzędziach 3D!
 • materiał na płycie DVD to niespełna 5 godzin bardzo dobrej jakości video z narracją lektora
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki w projektowaniu stron internetowych we Flashu
 • wartościowe bonusy!
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

Uwaga! MEGA BONUSY!

Tylko teraz razem z kursem otrzymasz mnóstwo wartościowych bonusów! Między innymi dodatkowe lekcje stanowiące wprowadzenie do ActionScript 2.0 (łącznie ponad 20 minut video tutoriali), a także bonusowe materiały o Nine-Slice-Scale, grafice bitmapowej we flashu oraz ćwiczenia z klasycznej animacji (ponad 30 minut)

Mam dla Ciebie również rewelacyjny artykuł wskazujący dalszą drogę rozwoju, początek procesu tworzenia stron www, omawiający skąd czerpać inspirację. Dodatkowo, w tym materiale znajdziesz mnóstwo nieocenionych linków do zasobów jak darmowe zdjęcia, ikonki, ciekawe artykuły, które udało mi się zebrać przez kilka lat pracy i obecnie potrafią one znakomicie popchnąć do przodu moją pracę. Wszystko to dostaniesz ode mnie za darmo razem z kursem. To dowód, że nie chcę Cię tylko uczyć suchej teorii, ale naprawdę zależy mi na tym, żebyś dużo osiągnął we Flashu!

Czy można chcieć więcej?

Pewnie, teraz mam dla Ciebie jeszcze więcej bonusów:

 • Video Tutoriale z eduweb.pl
 • Kurs Flash w wersji tekstowej (16 obszernych lekcji!)
 • Kurs: podstawy rysowania i animacji! (10 lekcji!)

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą poznać od podstaw możliwości wspaniałego programu, jakim jest Adobe Flash. Jeżeli jeszcze nie miałeś do czynienia z Flashem a chcesz poznać wszystkie istotne narzędzia i techniki - ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Może chcesz stworzyć stronę www dla swojej firmy, swoją stronę domową lub przygotować prezentację? A może jesteś ambitny i chcesz profesjonalnie zająć się projektowaniem internetowych witryn? Albo po prostu zauważyłeś, że drobne poprawki na swojej stronie możesz zrobić sam, zamiast płacić designerom? Tak, dobrze trafiłeś.

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z kilkuletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z projektowaniem stron internetowych we Flashu
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie. Między innymi przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo przydatnych linków, które sprawią, że po przerobieniu kursu będziesz wiedział, jak dalej rozwijać swoje umiejętności!
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%