Kurs Adobe Flash Builder

Kurs Adobe Flash Builder

Podstawy

Layout typu liquid

Strony WWW oraz aplikacje internetowe i desktopowe to tylko próbka możliwości Adobe Flash Builder. Dzięki temu fantastycznemu środowisku możesz tworzyć także programy na pulpit w Adobe AIR, gry na telefony komórkowe a nawet aplikacje na telewizory! Wiedzę na temat obsługi Flash Builder zdobędziesz w naszym kursie. Reszta to Twoja wyobraźnia!


 • Omówienie najważnieszych komponentów Flash Builder
 • Dobre praktyki pracy z kodem ActionScript i MXML
 • Podstawy środowiska Flash oraz Flex Framework
 • Skróty klawiaturowe, z których warto korzystać
 • Przydatne wsakazówki eksperta
 • i wiele, wiele więcej...

Czego nauczysz się w kursie Adobe Flash Builder?

Kompletny kurs Flash Buillder to ponad 6 godzin najwyższej jakości materiałów wideo, w których krok po kroku omówione są najważniejsze funkcje programu, dzięki którym będziesz mógł poznać wspaniały Flex Framework oraz najlepsze narzędzie do pracy z tą technologią.

Kurs Flash Builder

Flash Builder to środowisko deweloperskie z pomocą którego możesz niezwykle szybko tworzyć działające aplikacje i strony internetowe z wykorzystaniem języków MXML oraz ActionScript 3. Gotowe programy możesz publikować na potrzeby sieci - do przeglądarki, jak i na pulpit, w formie aplikacji AIR. Intuicyjna obsługa programu a także tryb Design, który pozwala w intuicyjny sposób budować aplikację z komponentów zapewnia ogromne możliwości i komfort pracy.

Interfejs Programu

Kurs Flash Builder

W kursie zapoznamy Cię ze specyfiką i najlepszymi technikami pracy z interfejsem Flash Builder wraz z omówieniem trybu Design, w którym możesz pracować z komponentami bez użycia kodu.

Praca z ActionScript 3 i MXML

Kurs Flash Builder

Flash Builder to kombinacja dwóch języków skryptowych. W kursie szczegółowo omówimy zarówno aspekty związane z tworzeniem kodu ActionScript 3, jak i pracą z MXML a także wyjaśnimy, który z języków najlepiej nadaje się do tworzenia konkretnych elementów aplikacji.

Flex Framework

Kurs Flash Builder

Platforma Flash rewelacyjnie nadaje się do tworzenia nowoczesnych, zaawansowanych aplikacji. Komponenty, które znacznie usprawnią Twoją pracę, mechanizmy renderowania fantastycznych animacji i inne ciekawe funkcje pozwolą Ci wejść na zupełnie nowy poziom projektowania we Flash. Rozwój tej technologii odpowiada także najnowszym trendom, włączając w to tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne, iPhone, telewizory plazmowe a nawet cyfrowe aparaty. Wszystkie te urządzenia możesz obsłużyć w ramach jednej, zintegrowanej technologii i programu Flash Builder!

Przewagi nad Flash Professional

Kurs actionscript 3

Flash Builder i Flash Professional to aplikacje, które wzajemnie się uzupełniają. Każda z nich ma jednak pewne przewagi i typowe zastosowania. Flash Professional da Ci większe możliwości kreacji, oraz tworzenia dowolnych animacji i efektów. Flash Builder to przede wszystkim rewelacyjne komponenty, dzięki którym dosłownie w kilka minut możesz stworzyć działającą, wspaniałą aplikację. Scrollbar'y, przewijane listy, preloadery, gotowe schematy nawigacyjne, to elementy, które wyróżniają Flash Builder. Usprawnienia dotyczące szybkości pracy z kodem jak podpowiedzi czy autouzupełnianie pozwolą Ci w rekordowym czasie tworzyć flashowe strony WWW i aplikacje. Organizacja dużych projektów daje jeszcze większe możliwości, a nowe serwisy takie jak Adobe InMarket umożliwiają dostęp do wielomilionowego rynku i łatwą sprzedaż gotowej aplikacji.

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Omówienie najważnieszych komponentów Flash Builder
 • Dobre praktyki pracy z kodem ActionScript i MXML
 • Podstawy środowiska Flash oraz Flex Framework
 • Skróty klawiaturowe, z których warto korzystać i przydatne wsakazówki eksperta
 • i wiele, wiele więcej...

Tylko teraz! BONUSY!

Jako dodatek do kursu otrzymasz trzy lekcje, w których miedzy innymi poznasz najważniejsze, przełomowe funkcje nowych odsłon programów Adobe Flash Catalyst oraz Adobe Flash Builder a także otrzymasz dawkę inspiracji i linków do najważniejszych zasobów, które pomogą Ci w dalszej nauce!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla kreatywnych osób, które mają podstawy ActionScript 3 (polecamy przynajmniej zapoznanie się z kursem ActionScript 3 dla Designera) i chcą rozwijać swoje umiejętności w kierunku tworzenia rewelacyjnych aplikacji w technologii Flash. Kurs jest doskonałą formą rozszerzenia umiejętności dla tych, którzy pracują we Flash Catalyst, a także we Flash'u.

Jeśli chcesz tworzyć atrakcyjne strony WWW, aplikacje webowe i programy na pulpit z Adobe AIR, lub nabyć podstawy wiedzy do modyfikacji projektu przygotowanego we Flash Catalyst, ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Podsumowując kurs Adobe Flash Builder to:

 • kurs dla początkujących użytkowników programu, prowadzący za rękę od pierwszego uruchomienia
 • kompletne źródło wiedzy o podstawowych funkcjach i narzędziach Flash Buildera
 • zbiór praktycznych projektów wykonywanych krok po kroku
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z Flash Builderem, MXML oraz AS3.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%