Kurs Adobe Flash Builder

Kurs Adobe Flash Builder

Techniki Pracy z Projektem Flash Catalyst

Zmiana stylów preloadera

Współpraca Adobe Flash Builder oraz Flash Catalyst daje wręcz niesamowite możliwości. Teraz możesz jeszcze szybciej tworzyć wspaniałe interfejsy stron w Catalyst i uzupełniać je funkcjonalnością z pomocą Flash Buildera. Projektowanie Flash jeszcze nigdy nie było takie proste!


 • Optymalizacja plików i kodu MXML i AS3 z Catalysta
 • Przydatne techniki pracy z plikami XML i PHP
 • Zmiana wyglądu strony, np. modyfikacja elementów domyślnego Preloadera
 • Skróty klawiaturowe, z których warto korzystać
 • Przydatne wskazówki eksperta
 • i wiele, wiele więcej...

Czego nauczysz się w kursie Adobe Flash Builder - Techniki Pracy

Kurs na przestrzeni ponad 6 godzin wysokiej jakości wideo tutoriali oferuje kompleksowe źródło wiedzy na temat bardziej zaawansowanych możliwości Flash Buildera pod kątem współpracy tego programu z Adobe Flash Catalyst.

Kurs Adobe Flash Builder

W kursie krok po kroku dopracujemy funckjonalność strony WWW stworzonej w kursie Flash Catalyst. W ActionScript 3 dodamy do strony na przykład takie elementy jak dynamiczne pobieranie treści z plików XML czy ładowanie galerii miniaturek do których dodamy funckjonalność LightBox. Z pomocą PHP stworzymy funckjonalny formularz kontaktowy a także zbudujemy od podstaw panel administracyjny który będzie obsługiwał każdą sekcję strony!

Pełna kontrola z Flash Builder

kurs flash builder zaawansowany

Pracę w kursie zaczynamy od zaimportowania projektu stworzonego we Flash Catalyst. Od tej pory mamy pełną kontrolę nad każdym elementem naszej strony. W kursie wyjaśniamy, jak uporządkować projekt a następnie sprawnie poruszać się po kodzie i w ten sposób modyfikować dowolne elementy witryny.

Współpraca z XML oraz Panel Administracyjny

panel administracyjny flash

Wprowadzone zmiany na naszej stronie będą między innymi polegały na ładowaniu wszytskich tekstów oraz obrazków z zewnętrznych, łatwych w edycji plików XML. Dzięki temu będziemy mogli od podstaw stworzyć działający panel administracyjny dla naszej strony, który z wykorzystaniem plików PHP nadpisuje istniejącą treść witryny.

Optymalizacja szybkości i dodatkowe elementy strony

flash builder as3

Na stronie dodamy także kilka elementów poprawiających jej funckjonowanie. Wprowadzimy box z promocjami, które będą zczytywać dane z zewnętrznego pliku i ładować się rotacyjnie, udoskonalimy także działanie formularza kontaktowego i napiszemy funckjonalność odpowiedzialną za wysyłanie maili z PHP, dodamy wiele drobiazgów jak kursor oczekiwania na załadowanie czy okienka z informacjami dla użytkownika!

Jeszcze więcej możliwości

animacja flash

Połączenie Flash Buildera oraz Flash Catalyst to przyszłość zarówno aplikacji webowych jak strony WWW, desktopowych w Adobe AIR, jak i nowoczesnych projektów na urządzenia mobilne, telefony, telewizory, a nawet aparaty cyfrowe. Jest to platforma o niesamowitych możliwościach, do której istnieje wiele dodatkowych serwisów i zasobów. Jedną z najbardziej interesujących nowości jest Adobe InMarket - serwis oferujący dostęp do wielomilionowego rynku, na którym możesz promować i sprzedawać swoje aplikacje. Sam proces jest bardzo prosty i bez wątpienia obecne zapotrzebowanie na aplikacje stwarza ogromne możliwości. O pozostałych zasobach dowiesz się ze specjalnej, bonusowej lekcji do kursu!

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Optymalizacja plików i kodu MXML i AS3 z Catalysta
 • Przydatne techniki pracy z plikami XML i PHP
 • Zmiana wyglądu strony, np. modyfikacja elementów domyślnego Preloadera
 • Skróty klawiaturowe, z których warto korzystać i przydatne wskazówki eksperta
 • i wiele, wiele więcej...

Tylko teraz! BONUSY!

Jako dodatek do kursu otrzymasz trzy lekcje, w których miedzy innymi poznasz najważniejsze, przełomowe funkcje nowych odsłon programów Adobe Flash Catalyst "Panini" oraz Adobe Flash Builder "Burrito" a także otrzymasz dawkę inspiracji i linków do najważniejszych zasobów, które pomogą Ci w dalszej nauce!

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla kreatywnych osób, które przerobiły kursy ActionScript 3 dla Designera oraz Flash Builder - Podstawy, oraz opcjonalnie zapoznały się z kursem Adobe Flash Catalyst i chcą rozwijać swoje umiejętności zarówno pod kątem dalszej pracy we Flash Builderze, jak i modyfikacji i dopracowaniu funckjonalności strony przygotowanej w kursie Flash Catalyst. Kurs jest doskonałą formą rozszerzenia umiejętności dla tych, którzy pracują we Flash Catalyst, a także we Flash Professional.

Jeśli chcesz nabyć wiedzę potrzebną do modyfikacji projektu przygotowanego we Flash Catalyst, a dodatkowo rozwinąć umiejętności z AS3 oraz obsługi Flash Buildera, ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Podsumowując kurs Flash Builder - Techniki Pracy to:

 • Kurs dla bardziej zaawansowanych użytkownikó programu, w którym pracujemy na projekcie zaimportowanym z Flash Catalyst
 • Szereg przydatnych technik jak ładowanie danych z XML czy wysyłanie maili z pomocą PHP
 • Opis przygotowania panelu administracyjnego, z poziomu którego będziesz mógł edytować najważniejsze elementy strony WWW
 • Wskazanie najważniejszych problemów współpracy Flash Buildera z Catalystem oraz sposobów na ich rozwiązanie
 • Przydatne wskazówki dotyczące optymalizacji działania witryny
 • Praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • Pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs Video to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także doskonalić umiejętności z zakresu Flash Buildera i ActionScript 3.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%