Kurs Adobe Encore i Authoringu

Kurs Adobe Encore i Authoringu

Tajniki Profesjonalnego authoringu

Ogólny zarys authoringu

Z Adobe Encore oraz integracją z programami takimi jak After Effects czy Photoshop, tworzenie fantastycznych interfejsów płyt DVD jest prostsze i bardziej efektowne niż kiedykolwiek. Dzięki eduweb.pl, z pomocą eksperta poznasz funkcje Encore i stworzysz eleganckie animacje.


 • Omówienie rozmaitych formatów plików wideo oraz wskazówki pod kątem ich efektywnego użycia
 • Tworzenie plansz tytułowych, napisów końcowych i podkładanie animacji oraz filmów
 • Podkładanie dźwięku oraz napisów do filmów wraz z obsługą wielu języków
 • Skróty klawiaturowe, z których warto korzystać i przydatne wskazówki eksperta

Czego nauczysz się w kursie Adobe Encore?

Kompletny kurs Encore i Authoringu to niespełna 6 godzin najwyższej jakości materiałów wideo, w których krok po kroku omówione są najważniejsze funkcje programu, a także tworzenie gotowych, zautomatyzowanych interfejsów, czołówek i menu płyt DVD. Wszystkiego nauczysz się od absolutnego eksperta w tej dziedzinie.

Kurs Adobe Premiere Pro - trailer

Kurs został przygotowany przez ambasadora Adobe w Polsce - Jerzego Drozdę Jr., światowej klasy autorytet w zakresie postprodukcji oraz efektów wizualnych, który na co dzień pracuje dla największych wytwórni i korporacji. Jerzy jest także wykładowcą najlepszych polskich i zagranicznych ośrodków szkoleniowych.

narzędzia flasha

W kursie przygotowaliśmy krok po kroku dwa projekty interfejsów płyt DVD. Pierwszy z nich to futurystyczny projekt z dynamiczną animacją, dzięki któremu poznasz także integrację Encore z After Effects, w którym przygotujemy warstwę wizualną.

narzędzia flasha
Drugi projekt to elegancki interfejs o tematyce weselnej. Znajdziesz w nim dynamiczne menu, filmy a także efektowną galerię zdjęć. Na przestrzeni całego projektu utrwalisz sobie także wszystkie najważniejsze Funkcje programu i poznasz nowe możliwości Encore w połączeniu z Photoshopem.

Efekty specjalne z wykorzystaniem After Effects

Praca z Encore jest najbardziej efektowna, jeśli to narzędzie połączymy z innymi, takimi jak Adobe After Effects. Na przestrzeni kursu dowiesz się, jak zaprojektować efektowne przejścia i animacje interfejsu w After Effects a następnie zaadoptować je do naszego projektu.

Narzędzia programu Encore

animacja w After Effects

Na przestrzeni całego kursu szczegółowo omówione zostały wszystkie narzędzia Adob Encore. Dowiesz się także, jak optymalnie je wykorzystać a także jak zoptymalizować i zautomatyzować pracę na potrzeby kolejnych projektów. Dzięki temu każdy kolejny, elegancki interfejs będziesz mógł stworzyć w rekordowym czasie!

Praca z Photoshopem

animacja w After Effects

Photoshop to niesamowite narzędzie, jednak jego możliwości nie ograniczają się do retuszu fotografii. Dzięki Photoshopowi stworzymy grafikę do naszego interfejsu, a także wykorzystamy współpracę tego programu z Encorem po to, aby dynamicznie pobierać i aktualizować zmiany w naszym projekcie.

Zaawansowane animacje

animacja w After Effects

Obecnie granice w tworzeniu interaktywnych projektów wyznacza już tylko nasza wyobraźnia. Znajomość programów i wiedza o tym, jak je połączyć, stanowi potężne narzędzie, dzięki któremu będziesz tworzył fantastyczne projekty w bardzo krótkim czasie. Z kursu dowiesz się także, skąd czerpać inspirację a także zasoby do swoich prac.

Projektowanie okładki oraz płyty DVD

animacja w After Effects

Jako dodatek w kursie wykonamy także projekt nadruku na płytę DVD oraz okładki. Przygotowane w ten sposób szablony będziesz mógł wykorzystać w przyszłości po to, by móc łatwo zaprojektować wygląd płyty oraz stworzyć okładkę dostosowaną do dowolnego opakowania.

Co jeszcze znajdziesz w kursie?

 • Omówienie rozmaitych formatów plików wideo oraz wskazówki pod kątem ich efektywnego użycia
 • Tworzenie plansz tytułowych, napisów końcowych i podkładanie animacji oraz filmów
 • Podkładanie dźwięku oraz napisów do filmów wraz z obsługą wielu języków
 • Skróty klawiaturowe, z których warto korzystać i przydatne wskazówki eksperta
 • i wiele, wiele więcej...

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs jest przeznaczony dla osób, które chcą poznać od podstaw możliwości wspaniałego programu, jakim jest Adobe Premiere PRO. Jeżeli jeszcze nie miałeś do czynienia z Premiere i montażem wideo, a chcesz poznać wszystkie istotne narzędzia i techniki - ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Kurs jednak będzie przydatny także dla osób, które już pracowały w programie i chcą poznać techniki pracy eksperta w tej dziedzinie a także uporządkować swoją wiedzę!

Jeśli chcesz dodać na stronę WWW atrakcyjny materiał wideo z ciekawymi efektami, przygotować płytę DVD razem z ciekawym menu, lub też na co dzień zajmujesz sie produkcją wideo i chcesz znać najnowsze narzędzia, które pozwolą Ci usprawnić pracę, ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

Pakiet Encore + Premiere PRO + After Effects

Wykorzystaj pełny potencjał oprogramowania Adobe. Doskonałym dopełnieniem do kursu Encore są: kurs Adobe Premiere Pro, w którym zmontujesz nagrany materiał wideo, kurs postprodukcji wideo w After Effects, dzięki któremu do materiału przygotowanego w Premiere możesz dodać fantastyczne efekty wizualne. Wszystkie kursy są dostępne w promocyjnym Pakiecie.

Podsumowując kurs Adobe Encore oraz Authoringu DVD to:

 • kurs dla początkujących użytkowników programu, prowadzący za rękę od pierwszego uruchomienia
 • kompletne źródło wiedzy o podstawowych funkcjach i narzędziach Encore oraz integracj z Adobe Photoshop oraz Adobe After Effects by osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty.
 • zbiór praktycznych projektów wykonywanych krok po kroku
 • praktyczne porady, tipsy i interesujące wskazówki płynące z wieloletniej praktyki
 • pliki źródłowe dzięki którym zaoszczędzisz czas

Dlaczego wybrać właśnie ten kurs?

 1. Kurs wideo to najbardziej efektywna a zarazem najprzyjemniejsza forma nauki. Jest on tak prowadzony, byś cały czas mógł go śledzić z zainteresowaniem i zaangażowaniem.
 2. Wiedza, którą otrzymujesz w tym kursie, to nie tylko sucha teoria, ale również wskazówki od praktyka z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci opanować materiał a także zacząć przygodę z Encore i Authoringiem DVD.
 3. W cenie kursu otrzymujesz mnóstwo cennych bonusów a wszystkie materiały są przygotowane rzetelnie i profesjonalnie.
ocen
-15%
Ten Kurs możesz kupić w Pakiecie, który zawiera precyzyjnie dobrane, uzupełniające materiały. Poza zniżką Pakiet umożliwi Ci zdobycie Odznaki i Certyfikatu.
badge

Jesteś o krok od zdobycia odznaki!

Jednym z brakujących kursów jest . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Zdobyłeś specjalizację!

Gratulacje! Zdobyłeś specializację . Opublikuj to w Strefie klienta i sprawdź, jak idzie innym użytkownikom.

Odbierz rabat 15%